Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ze schematów wynika, że ma być to przewód podpięty pod Amplifier R12... Jakie masz radio w ogóle ? Bo ta ma byc wpięte na styk T8/7 w kostce radia czarnej (8-pinowej), To jest ogólnie zasilanie.
Amplifier na pin 13 dla bose a pin 23 dla aktywnych głośników... 
 

Mam rns-e led i to jest wiazka do bode 32 pinowego. Kabelek ma zakończenie pinem jak by miał iść do zielonej albo niebieskiej kostki 12 pinowej [emoji848]




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W RNS-E ma iść na T16j/15 - wtyczka 16 pinowa czarna, pin15 i na Amplifier pin 3 ;)

Wrzucę Ci schemat, sam zobacz :)

https://drive.google.com/open?id=1rQ7c_H2e7pGyUeTPJcWzzxKqMyVXu9Ul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RNS-E ma iść na T16j/15 - wtyczka 16 pinowa czarna, pin15 i na Amplifier pin 3 [emoji6]
Wrzucę Ci schemat, sam zobacz [emoji4]
https://drive.google.com/open?id=1rQ7c_H2e7pGyUeTPJcWzzxKqMyVXu9Ul

Kolego mogę na Pw numer tel do Ciebie bo musiałbym Cî coś wytłumaczyć ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RNS-E ma iść na T16j/15 - wtyczka 16 pinowa czarna, pin15 i na Amplifier pin 3 [emoji6]
Wrzucę Ci schemat, sam zobacz [emoji4]
https://drive.google.com/open?id=1rQ7c_H2e7pGyUeTPJcWzzxKqMyVXu9Ul

Kamil wydaje mi się ze to nie jest ten kabel na schemacie bo ten kabel jest czerwono niebieski a ten powinienem mieć oznaczenie niebiesko czerwony bo jest cały niebieski a ma tylko pasek czerwony a takiego kabla to ja nie widzę na tych schematach[emoji17] i z wiązki w której on był wyciągany był usytuowany w zielonej kostce 12 pinowej. Tylko tam był bns a nie rns-e jak ja mam a to ma znaczenie bo bns a rns ma inne obsadzenie pinów w kostkach dlatego mam rozkmine gdzie go podpiąć [emoji848][emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nockę, jak wstanę po południu to spojrzę na schemat BNS'a i na ten pin co piszesz...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol w RNS-LOW jest ro-bl, czyli czerowno-niebieski na pin T8e/7 z bezpiecznika S15 (10A)...

Jest też przewód bl-ro, czyli niebiesko-czerwony na wtyczkę T8e/2 i to jest Connection (RF (reversing light)), in dash panel wiring harness - sygnał ze wstecznego - można to wziąć z wtyczki T17d pin15 (czerwona wtyczka) lub z wtyczki od MCE T23/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol w RNS-LOW jest ro-bl, czyli czerowno-niebieski na pin T8e/7 z bezpiecznika S15 (10A)...
Jest też przewód bl-ro, czyli niebiesko-czerwony na wtyczkę T8e/2 i to jest Connection (RF (reversing light)), in dash panel wiring harness - sygnał ze wstecznego - można to wziąć z wtyczki T17d pin15 (czerwona wtyczka) lub z wtyczki od MCE T23/2

Pw proszę zerknij tam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , Quattro .

Czy może być luz między dwoma częściami wału ? tj jak załapie za jedną połowę przed podporą i za drugą i kręcę jedną do dołu drugą do góry , luz ok 2mm :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyżak tam jest, może na nim jest luz? 

Nie chce mi się wchodzić pod grata i sprawdzać, ale leżą mi gdzieś dwa wały to jak będę pamiętał zerknę i napiszę czy jest na nich luz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, staniek napisał:

Krzyżak tam jest, może na nim jest luz? 

Nie chce mi się wchodzić pod grata i sprawdzać, ale leżą mi gdzieś dwa wały to jak będę pamiętał zerknę i napiszę czy jest na nich luz. 

Właśnie chce to wybadać :D Będe wdzięczny :P

Pojawiają sie u mnie wibracje od 3000 rpm do 3500 rpm tylko przy pełnym bucie i na biegach 3-4-5
Podpora lekko sparciała ale nie wygląda na to żeby wał walił w podłoge, bardziej wygląda to jak jazda "po tarce", dość wysoka częstotliwość

Czekam na info

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, sprawdziłem w rękach,bo wały mam luzem. Łapiąc za jedną część przed podporą, a za drugą za podporą i kręcąc w przeciwnych kierunkach nie ma na tych dwóch wałach,które sprawdzałem,  żadnego luzu.

Jeśli masz luz to jest coś na rzeczy, obejrzyj dokładnie ten krzyżak, powinien chyba nawet lekko stukać przy takim luzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeliła mi sprężyna z tyłu może ktoś ma na handel 1be ,OYH 8kat wagowa, kolor niebieski różowy, ewentualnie co polecacie nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeliła mi sprężyna z tyłu może ktoś ma na handel 1be ,OYH 8kat wagowa, kolor niebieski różowy, ewentualnie co polecacie nowego
Eibach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pajda napisał:
3 godziny temu, greg2505 napisał:
Strzeliła mi sprężyna z tyłu może ktoś ma na handel 1be ,OYH 8kat wagowa, kolor niebieski różowy, ewentualnie co polecacie nowego

Eibach

+1

 

Tylko trzeba z głową brać mając 1.9 bo klasy wagowe mocno są rozbieżne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale eibach obniży -30 czy są -20 ,bo nie chcę tyłu mieć niżej niż jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, sprawdziłem w rękach,bo wały mam luzem. Łapiąc za jedną część przed podporą, a za drugą za podporą i kręcąc w przeciwnych kierunkach nie ma na tych dwóch wałach,które sprawdzałem,  żadnego luzu.
Jeśli masz luz to jest coś na rzeczy, obejrzyj dokładnie ten krzyżak, powinien chyba nawet lekko stukać przy takim luzie. 
 

Dzięki , o to mi chodziło :P wiec szukam drugiego wału :P
Pozdro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ma ktoś eibach pro-kit + amory 1be i może zmieżyć ile cm jest do nadkola i czy dobierać pod silnik czy pod kategorie wagową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda dobrze prawi:wink: bo krew go zalewała jak patrzył na mój który równo stał :decayed:

On kupił pod motor a u mnie pod wagę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 19tkach jest ~63cm,ziemia na 16tkach jest jeszcze niżej :wink:

20160430_084824.jpg

IMG_2165_1.jpg

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...