Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:
 
Panowie, ile trzeba dać za pompei?mogą być do malowania

Zależy o jakim rozmiarze myślisz ale to nie są tanie rzeczy [emoji23] kumpel kupił ostatnio 19” w idealnym stanie z oponami za 5 koła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 25.03.2018 o 22:34, slimaczek89rz napisał:

:hi:

 

Panowie, ile trzeba dać za pompei?mogą być do malowania

Też jestem na etapie szukania. Jest tego małow rozsądnej kasie. Minimum 3k trzeba liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorą ludziska wiązki i przejściówki od nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Biorą ludziska wiązki i przejściówki od nich...

A jest ktoś, kto systematycznie kupuje i ma konto? Potrzebuje dwie rzeczy, ale nie chce lipy odwalić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2018 o 21:39, bjoern napisał:

gumy pod tłoczkiem do wymiany, ten taki oring w środku wymieniałeś? Pomaga też ponoć wymiana płynu

oring tak , płyn 2x przelany czy nawet 4 ;[

tak to brzmi, jakiś pomysł ? nie ma znaczenia czy stoje czy jade cały czas to samo 10kmh czy 240kmh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w heblach 345 miałem identycznie i pomogły zestawy naprawcze i wymiana płynu więc coś masz nie tak zrobione, może jakiś kijowy płyn? albo słabo tłoczek nasmarowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki może ma ktoś sterowniki do VCDS 10.6 ,przy podłączeniu do auta nie widzi kabla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bjoern napisał:

ja w heblach 345 miałem identycznie i pomogły zestawy naprawcze i wymiana płynu więc coś masz nie tak zrobione, może jakiś kijowy płyn? albo słabo tłoczek nasmarowany

spróbuje je jutro osłuchać stetoskopem może znajde przyczyne ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 100% tłoczek bo robiłem testy ;) bez oporu nic nie trzeszczy, wsadziłem w zacisk bez klocków kołek drewniany i ten sam dźwięk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 100% tłoczek bo robiłem testy [emoji6] bez oporu nic nie trzeszczy, wsadziłem w zacisk bez klocków kołek drewniany i ten sam dźwięk [emoji6]

Jak wsadzę drewniany klocek zamiast zacisku i tarczy to hamulce nie skrzypia . Oring wymieniony rok temu i po wymianie tez skrzypiało :/ ręce opadają, były w domy B6, B7, teraz a6 , ale niestety w żadnej nie było tego problemu z u mnie :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy obudowy kolumny kierownicy w B6 oraz B7 były te same ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, badboy napisał:

Panowie, czy obudowy kolumny kierownicy w B6 oraz B7 były te same ?

tak, tylko są pod tempomat i bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, STANIV napisał:


Jak wsadzę drewniany klocek zamiast zacisku i tarczy to hamulce nie skrzypia . Oring wymieniony rok temu i po wymianie tez skrzypiało :/ ręce opadają, były w domy B6, B7, teraz a6 , ale niestety w żadnej nie było tego problemu z u mnie :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to może niewłaściwe klocki są założone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może niewłaściwe klocki są założone?

Wątpię , zawsze tak samo zakładałem , do a6 tez i w niej cisza :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, że źle założone, tylko, że złe klocki ci dali może ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może niewłaściwe klocki są założone?

W sumie tego tropu nie podjąłem , jutro podmienię na boscha z a6 i dam znać co i jak [emoji2] w sumie moze cos w tym być bo są Ate Ceramic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie odnośnie opon. Szukam dla siebie i zacząłem zwracać uwagę na etykiety dotyczące min. spalania. Orientujecie się, jaka jest różnica między np. C a E?

Sprawdzał to ktoś z Was? Mi kiedyś na wynalazkach palił niecały litr mniej niż na obecnych  Dunlopach, które mają E - niestety nie wiem, jakie oznaczenie miały moje stare wynalazki. Kiedyś się dziwiłem, jak to możliwe, że markowa opona pali aż tyle więcej od jakiegoś chinola. Ale coś w tym musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, grzes283 napisał:

Panowie, pytanie odnośnie opon. Szukam dla siebie i zacząłem zwracać uwagę na etykiety dotyczące min. spalania. Orientujecie się, jaka jest różnica między np. C a E?

Sprawdzał to ktoś z Was? Mi kiedyś na wynalazkach palił niecały litr mniej niż na obecnych  Dunlopach, które mają E - niestety nie wiem, jakie oznaczenie miały moje stare wynalazki. Kiedyś się dziwiłem, jak to możliwe, że markowa opona pali aż tyle więcej od jakiegoś chinola. Ale coś w tym musi być.

To zależy od twardości gumy 

np uniroyal 3 ma wyniku na deszczu super czyli A ale spalanie już E, bo żeby dobrze trzymały się drogi musza być odpowiednio miękkie nie za mocno, stad większe spalanie 

jak guma jest twarda to opór mniejszy wiec i spalanie mniejsze ale za to przy poślizgu na deszczu lecisz jak na zderzaku :wink:

cos za coś 

niektóre markowe drogie opony maja spalanie C/E i na deszcz C

Zależy ten od wysokości bierznika oczywiście 

najdroższe continentale spisują się super ale zdzierają bierznik w oczach wiec coś za coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, podobnie to interpretowałem, ale zastanawiam się jak to się ma do l\100km. Gdzieś wczoraj znalazłem, że komuś nawet 1.5l/100km wyszło.....i to między markowymi oponami. 

To by trzeba chyba pojeździć tydzień na C i tydzień na E, aby mieć obiektywne spojrzenie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...