Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Dużo przerabiania jest żeby wszedł taki zestaw ? Dużo „wyższy” jest zacisk przód względem S4 B7 ? Zależy mi żebym nie musiał dystansować felgi bo już mam na styk wszystko na gwincie, a wiem ze póki co to tylko S4 nie opiera się o rotora, mysle tez nad prosiakiem ale dużo czytam ze nie jest to finalnie polecany zestaw, za dużo druciarstwa i kombinowania.

zalezy mi tez przy okazji żeby się przesiąść na  oplot przy zmianie zacisku. 

Montaz nie jest prosty

Troche trzeba pozmieniac

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 8.11.2018 o 19:54, Gregory87 napisał:

Za nowe oryginały zapłacisz jak za złoto, szukaj z Magneti Marelli, jedyny słuszny zamiennik. Do s-line i zwykłego idą te same halogeny.
 

Niekoniecznie, większość oryginałów ma swoje zamienniki tańsze, a praktycznie tej samej jakości: https://youtu.be/6_n0eeNJomk

 

Opublikowano
W dniu 15.01.2019 o 23:06, Dev napisał:

20180907-200908.jpg

Dev apropo tych felg ze zdjęcia to są ori  czy zaminnik ? występowały w ogóle oryginał pompei 18" ?

Opublikowano

Stworzyłem nowy temat o matach nowych co robie. Co, jak i dlaczego się dzieje że grzeje gdyby ktoś był zainteresowany 

Opublikowano
2 godziny temu, Miras95 napisał:

Dev apropo tych felg ze zdjęcia to są ori  czy zaminnik ? występowały w ogóle oryginał pompei 18" ?

Podjebka 

Opublikowano
15 minut temu, Dev napisał:

Podjebka 

Warte uwagi ? Bo się zastanawiam nad takimi

Opublikowano
Godzinę temu, Miras95 napisał:

Warte uwagi ? Bo się zastanawiam nad takimi

jest ok

Opublikowano

Męczę się z pewnym problemem i zastanawiam się czy wszyscy tak maja czy jest to kwestia kodowania...

Podczas odbierania rozmowy na rnse przez bt mam opóźnienie jakieś 5 sekund nim usłyszę rozmówcę. Gdy ja wykonuje połączenie to jest wszystko w porządku, tylko takie cyrki mam jak ktoś dzwoni do mnie :( 

Opublikowano

Ja też tak mam na Concercie, ale nie trwa to 5 sekund aż.

Opublikowano

Siema, ja na rns-e zwyklym i ledowym nie mam czegoś takiego, zaraz jak odbiore połaczenie to słuchać rozmówcę. 

Opublikowano

Panowie ile mogę wołać za lusterka 14 pin z silniczkami, bez wkładów a4 b6/b7 eu?

Opublikowano
4 godziny temu, MichałA4 napisał:

Siema, ja na rns-e zwyklym i ledowym nie mam czegoś takiego, zaraz jak odbiore połaczenie to słuchać rozmówcę. 

To już jakiś trop. 

Czyli mam jakieś kodowanie chyba skopane... ktoś coś ? 

Opublikowano

A jakie masz obecnie kodowanie BT ?

Sprawdź sobie domyślne wartości na kanałach adaptacji, może ktoś kiedyś pozmieniał... 

Tu znajdziesz opis kanałów adapatacji dla BT: https://portal.a4-klub.pl/a4-b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

A jakie masz obecnie kodowanie BT ?

Sprawdź sobie domyślne wartości na kanałach adaptacji, może ktoś kiedyś pozmieniał... 

Tu znajdziesz opis kanałów adapatacji dla BT: https://portal.a4-klub.pl/a4-b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/

zerknę wieczorem co tam u mnie nagrzebane jest. dzieki za info :) 

Opublikowano

Witajcie.
Czy talerzyki od A4 B5 1.6 posadzą przód w B6 o te 1,5-2cm?
Różnią się czym od motorów 1.8/2.4/2.8?
 

Opublikowano

A to czasem nie muszą być talerzyki od wersji BE?

Opublikowano
13 godzin temu, Funkybela napisał:

Witajcie.
Czy talerzyki od A4 B5 1.6 posadzą przód w B6 o te 1,5-2cm?
Różnią się czym od motorów 1.8/2.4/2.8?
 

Talerzyki to element amortyzatora, które po prostu niżej siedzą niż te w B6.

Mam fotki przed i po montażu samych talerzyków z B5 - 8D0412103B.

20170413-213321.jpg

20170416-090525.jpg

13 godzin temu, trepek napisał:

A to czasem nie muszą być talerzyki od wersji BE?

Nie.

Opublikowano

.

1 godzinę temu, chudy92 napisał:

Talerzyki to element amortyzatora, które po prostu niżej siedzą niż te w B6.

Mam fotki przed i po montażu samych talerzyków z B5 - 8D0412103B.

20170413-213321.jpg

20170416-090525.jpg

Nie.

... Czyli talerzyki od 1.6 a 2.4 niczym sie nie roznia, sa takie same?

Opublikowano

Nie wiem czy wiecie, ale w miejsce tych talerzyków pasuje zamiennik KYB SG-700 (ale ciężko dostać, było kiedyś po ok 30 zł/sztuka)

Tu fajne porównanie wysokości:

972059_ol6zhr.jpg

Opublikowano

Najlepiej to kupić jakieś stare amortyzatory z b5 i sobie przełożyć. Ostatnio sprzątałem szopę a tak amortyzatory BE z b5 ? Też sobie talerzyki przełożę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.