Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, Wojtek_A4 napisał:

Mam kanapę s line grzana z panelem w bdb stanie.

Nie chce się ktoś podmienić za dopłatą ?

Jak coś to pw.

 

Szukam też kiedy s line do b6 z gałką.

Dałem w dziale kupię ale cisza.

Może komuś zalega chętnie kupię

Wojtek chcę od ciebie coś  kupić zle zero kontaktu z twojej strony , zobacz  na wiadomości w dekorach , bo PW nie idzie do ciebie wysłać

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 godziny temu, Wojtek_A4 napisał:

Mam kanapę s line grzana z panelem w bdb stanie.

Nie chce się ktoś podmienić za dopłatą ?

Jak coś to pw.

 

Szukam też kiedy s line do b6 z gałką.

Dałem w dziale kupię ale cisza.

Może komuś zalega chętnie kupię

...  nie mozna wyslac wiadomosci do Ciebie, pisalem odnosnie tunelu. 

Opublikowano
4 godziny temu, Funkybela napisał:

...  nie mozna wyslac wiadomosci do Ciebie, pisalem odnosnie tunelu. 

Wyczyszcze skrzynkę za godzinę.

Pewnie zapchana...

Opublikowano

wyslij do mnie swoj numer na PW to zadzwonię 

Opublikowano

Witam, Panowie chce zmienic swoje a4 b5 afn 200km/400nm . trafilem na takie ogłoszenie:  https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-2004-lpg-170ps-quattro-CID5-IDyrVEp.html   . co myslicie o aucie z usa? niby napisane ,ze szyby w oryginalne, boję sie,ze powypadkowy moze byc . czy cos złego rzuca wam sie w oczy. dzieki i pozdrawiam klubowiczów .

Edytowane przez fusse

Opublikowano
3 godziny temu, fusse napisał:

Witam, Panowie chce zmienic swoje a4 b5 afn 200km/400nm . trafilem na takie ogłoszenie:  https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-2004-lpg-170ps-quattro-CID5-IDyrVEp.html   . co myslicie o aucie z usa? niby napisane ,ze szyby w oryginalne, boję sie,ze powypadkowy moze byc . czy cos złego rzuca wam sie w oczy. dzieki i pozdrawiam klubowiczów .

Według mnie w tej kasie można znaleźć coś ładniejszego

Opublikowano

Pany, chce ktoś zamienić z dopłatą boczek w czarnej skórze z panelem alarmu+memo za zwykły ? :) 

Opublikowano

Pany,ile jest realnie warte B6 avant 1,9tdi Q końcówka 2003 fotele RS4 recaro,przod s4,288tysi nalotu,nowy rozrząd,sprzęgło+dwumas do wymiany,stan ogólny dobry

Opublikowano

3956FA15-E0BF-46FC-8A2E-0FC28F5FABB1.jpeg

BE044566-21BB-4AFF-94A5-3645FB6B7584.png

25BA01CF-FDFE-4D75-8515-71A3B928760E.png

26040655-28B4-4D22-AAF1-FCB74DF53939.jpeg

Opublikowano

Panowie czym chromy wokół drzwi i na zderzaku, żeby pozbyć się przebarwień? 

Wełna stalowa 0000 i Autosol czy zbyt agresywnie?

Pozdrawiam!

Opublikowano

Panowie zdarzyło się komuś ze skrzypial mu tunel środkowy prawdopodobnie  gdzieś na wysokości gniazda zapalniczki 

Opublikowano

witam, mając oryginał vcds na swoim lapku mogę zainstalować go na drugim komputerze?

Opublikowano

Możesz nie ma limitu na instalacje. Twoj nr. Seryjny i tak zapisany jest w kablu. A na dwóch komputerach jednoczesnie i tak nie bedziesz w stanie go używać.

Opublikowano

Czy ktoś może potwierdzić czy jest to oryginał bo szukam lotki do mojego sedana już z rok czasu i nie ma nic konkretnego a jak są to w kosmicznej cenie z góry dzięki

 

https://m.olx.pl/oferta/lotka-s-line-a4-b6-CID5-IDsot7P.html#position=3&page=2

Opublikowano

Panowie przejściówka ze zwykłego radia na RNS-e , może ktoś podrzucić jaka ma być  ? 

Edytowane przez jozek726

Opublikowano
5 godzin temu, marky2552 napisał:

Czy ktoś może potwierdzić czy jest to oryginał bo szukam lotki do mojego sedana już z rok czasu i nie ma nic konkretnego a jak są to w kosmicznej cenie z góry dzięki

 

https://m.olx.pl/oferta/lotka-s-line-a4-b6-CID5-IDsot7P.html#position=3&page=2

Wygląda na ori s-line, ale.zastanów sie czy nie lepiej cała klapę kupić w kolorze.

Opublikowano
51 minut temu, jozek726 napisał:

Panowie przejściówka ze zwykłego radia na RNS-e , może ktoś podrzucić jaka ma być  ? 

https://allegro.pl/oferta/przejsciowka-iso-1-iso-2-fakra-audi-rns-e-7886478606

nawet chyba rafi z forum to sprzedaje

Edytowane przez greg2505

Opublikowano
22 minuty temu, MichałA4 napisał:

Wygląda na ori s-line, ale.zastanów sie czy nie lepiej cała klapę kupić w kolorze.

ciężko coś  w LZ9W coś znaleźć 

Opublikowano
10 godzin temu, greg2505 napisał:

klucze z aukcji nie nadają się do wyciągania rnse, wychodzą podczas wyciągania radia, polecam zainwestować w oryginalne 8E0051530.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.