Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Funkybela napisał:

.

... Czyli talerzyki od 1.6 a 2.4 niczym sie nie roznia, sa takie same?

Tak, różnią się tylko amortyzatory.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do monroe nie pasują talerzyki z b5, mają za mały otwór

Opublikowano
3 godziny temu, kamil-vag napisał:

Nie wiem czy wiecie, ale w miejsce tych talerzyków pasuje zamiennik KYB SG-700 (ale ciężko dostać, było kiedyś po ok 30 zł/sztuka)

Tu fajne porównanie wysokości:

972059_ol6zhr.jpg

To porównanie z talerzykiem z b5? Czy b6/7?

Opublikowano
7 minut temu, bartekzks napisał:

To porównanie z talerzykiem z b5? Czy b6/7?

B5 z B6/B7

Opublikowano

Ktoś chętny na felgi savannah (mallory) 19x9 et 33 ?

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano

Witam szukam webasto najlepiej kompletny zestaw do benzyny. Jak ktoś ma lub wie kto ma proszę o info 

Pozdrawiam 

Opublikowano

:siema:

Mam 8szt. najnowszych mapek (8P0060884DD) do rns_e na 19 r ;)

Info na PW

Jeszcze 4 szt

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Dobry wieczór :hi:

Opublikowano

Siemanko wszystkim :)

Panowie jaką opone optymalnie wrzucić na felgę 19"8.5j et43 do budy B6 żeby było ok i nic nie obcierało?

Chodzą mi po glowie dwa rozmiary: 

235/35/19 i 225/35/19

 

Opublikowano

Witaj Michał,

Do 8,5" śmiało wkładaj 235.

Przy 225 byłby lekki naciąg.

Obcierać nic nie będzie.

W swoim mam 235/35/19" przy 8" i ET 30 i żadnych przycierek.

Do swoich felg możesz jeszcze dać 10 mm dystans.

Zapraszamy na spoty Audi klub Warszawa ;D

Pozdrawiam

 

 

Opublikowano

Dziękóweczka :hi: tak właśnie myślałem na obecnej feldze 18"8j et43 też mam 235 oponę i jest ok,  8,5 j to tylko kilka mm więcej . Dystansów jakoś nie lubię kiedyś miałem i ciężko było tak to poskładać żeby nie było bicia przy prędkościach pow 80km/h.

Na spota bardzo chętnie wpadnę, ale póki co córeczka nie daje nam żyć normalnie więc ciężko z czasem trochę :facepalm:

Opublikowano

Siema łobuzy.

Szukam opon na lato.  I są parametry, na które kiedyś człowiek uwagi nie zwracał - teraz chyba zachowawczo podchodzi.

Do A6C6 3.0 TDI Q blisko 300KM jaki wziąć indeks prędkośći W czy Y przy 255/35/19 ?

Wiadomo im wyższy, tym bezpieczniej, ale racze nie będę jeżdził z prędkościami powyżej 250km/h, więc zastanawiam się na W.

Może są jeszcze inne, równie istotne właściwości indeksu prędkości, któych nie biorę pod uwagę?

Opublikowano

Ja bym przy ciężkim C6 w Quattro wziąłbym jeszcze pod uwagę Indeks Nośności

A indeks prędkości myślę, że wystarczy W-270, bo gdybyś kiedyś chciał trochę pogonić to raczej lepiej odpuścić V-240, choć przy takim rozmiarze chyba większość opon będzie z indeksem Y-300 :P

Edytowane przez chudy92

Opublikowano
5 godzin temu, chudy92 napisał:

Ja bym przy ciężkim C6 w Quattro wziąłbym jeszcze pod uwagę Indeks Nośności

A indeks prędkości myślę, że wystarczy W-270, bo gdybyś kiedyś chciał trochę pogonić to raczej lepiej odpuścić V-240, choć przy takim rozmiarze chyba większość opon będzie z indeksem Y-300 :P

Dokładnie. Większość już ma Y. Ewentualnie jakieś Nexeny lub tp. mają jeszcze W. Dlatego się dopytuje. Rozważam zakup Nexenów, bo kilka razy już je brałem, ale w mniejszych rozmiarach i było ok.

Przy 19" za goodyera krzycza 2600 a za Nexena 1800.....jakaś różnica jest.

Opublikowano
54 minuty temu, grzes283 napisał:

Dokładnie. Większość już ma Y. Ewentualnie jakieś Nexeny lub tp. mają jeszcze W. Dlatego się dopytuje. Rozważam zakup Nexenów, bo kilka razy już je brałem, ale w mniejszych rozmiarach i było ok.

Przy 19" za goodyera krzycza 2600 a za Nexena 1800.....jakaś różnica jest.

Różnica nie mała choć w Nexenach, które dostałem od Ciebie na zimę denerwuje mnie hałas, który wytwarzają i może na to też warto zwrócić uwagę.

Ze swojej strony poleciłbym jeszcze zerknąć na Vredestein, bo są to dobre, niedocenione opony w przystępnej cenie.

Z rabatami kolegi z A4K np ten model wyjdzie w okolicy 2tys za komplet.

Vredestein Ultrac Vorti 255/35ZR19 96Y XL

Opublikowano
5 godzin temu, chudy92 napisał:

Różnica nie mała choć w Nexenach, które dostałem od Ciebie na zimę denerwuje mnie hałas, który wytwarzają i może na to też warto zwrócić uwagę.

Ze swojej strony poleciłbym jeszcze zerknąć na Vredestein, bo są to dobre, niedocenione opony w przystępnej cenie.

Z rabatami kolegi z A4K np ten model wyjdzie w okolicy 2tys za komplet.

Vredestein Ultrac Vorti 255/35ZR19 96Y XL

Dzięki, ktoś z A4K ma rabaty na oponytanio.pl?

Opublikowano
1 godzinę temu, grzes283 napisał:

Dzięki, ktoś z A4K ma rabaty na oponytanio.pl?

Tak, zaraz CI podeślę namiar.

Opublikowano

Ma ktoś możliwość sprawdzenia po vin kod lakieru? 

Opublikowano
10 godzin temu, andrzej104513 napisał:

Ma ktoś możliwość sprawdzenia po vin kod lakieru? 

Podaj VIN 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.