Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma, z całym drążkiem jedynie.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O siet , niedobrze .... ?

Opublikowano

Ostatnio dorabialem z teflonu

Opublikowano

Zapytaj jakiejś firmy co produkuje tuleje z poliuretanu, czy by takie krążki mogli zrobić. 

 

O ile te tuleje nie są faktycznie popękane i drążek nie lata luzem, to drgania lewarka są z poduch skrzyni i silnika, nie z tych twardych jak plastik tulei.

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Witam, został jeszcze szczęśliwym posiadaczem Audi i będę potrzebował pomocy.

Opublikowano
8 godzin temu, pentorski napisał(a):

Witam, został jeszcze szczęśliwym posiadaczem Audi i będę potrzebował pomocy.

 

Pytaj tutaj, a ktoś na pewno pomoże.

Opublikowano
12 godzin temu, pawloo7 napisał(a):

Pytaj tutaj, a ktoś na pewno pomoże.

Cześć, dziękuję, mam następujący problem, brak prądu we wtyczce wycieraczek.

Podłączyłem vcds, odczytuje kody błędów silnika, klimatyzacji, itp, ale nie może się połączyć z wycieraczkami (Diagnostyka > Moduł komfortu > Wycieraczki) i pojawia się komunikat "błąd komunikacji".

Czy to oznacza konieczność wymiany modułu MCE?

Bezpiecznik sprawdzony. Silnik i mechanizm wycieraczek nowy. Poprzedni tak stanął, że morsem nie da rady ruszyć.

Opublikowano

Siemka ?

 

Chciałbym się dowiedzieć, kto poza Devem regeneruje zaciski na forum? Wysyłam swoje, on robi sztos i odsyła. Wiem, że często ktoś wystawiał takie zestawy w dziale Sprzedam, ale nie mogę znaleźć. Dziadek, taki miał chyba nick?? 

 

Dziękuję. 

Opublikowano
Godzinę temu, vblpl napisał(a):

Siemka ?

 

Chciałbym się dowiedzieć, kto poza Devem regeneruje zaciski na forum? Wysyłam swoje, on robi sztos i odsyła. Wiem, że często ktoś wystawiał takie zestawy w dziale Sprzedam, ale nie mogę znaleźć. Dziadek, taki miał chyba nick?? 

 

Dziękuję. 

Rsadziadek już nie robi. Robi dev i Dawid Zając na fejsie 

Opublikowano

Od czego te zaciski ?

Opublikowano
15 godzin temu, Dev napisał(a):

Od czego te zaciski ?

Hyundai I30 - 2011, benzyna 1.4

Opublikowano

Ogarnia ktoś u nas oczywiście- nie za free takiego softa na full-u do rnse ? 

FB_IMG_1703714549623.jpg

FB_IMG_1703714529672.jpg

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano

To aktualizacja za chyba 20£, można ją kupić na eBay albo i chyba allegro ją ma.

Opublikowano

Tylko dla LED rns-e

Opublikowano

Ja ogólnie mam Leda,  ale na pierwszym foto jest chyba zwykły wiec pewnie i na niego jest aktualizacja.

Opublikowano
10 godzin temu, pety k napisał(a):

Tylko dla LED rns-e

nie tylko led....   https://rnse.pcbbc.co.uk/

 

 

 

Edytowane przez sahipp

Opublikowano
7 godzin temu, Langista napisał(a):

Nie tylko, dla zwykłych też jest.

nie zauważyłem że zdublowałem kolegę, przepraszam ?

Edytowane przez sahipp

Opublikowano

Ma ktoś namiar na jakąś polecona firmę która regeneruje zawieszenia? 

Opublikowano
52 minut temu, Lu-Gi napisał(a):

Ma ktoś namiar na jakąś polecona firmę która regeneruje zawieszenia? 

Regum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.