B6 DIVISION

Nosb

no przody jasne , ale jak nie zmienisz przełącznika z przodu na 4 szyby tył będzie chodził z tylnych przycisków normalnie

• Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

a po co kierowcy te guziki? :grin: Wandej dzieci nie ma, a ministrantów w bagażniku wozi :)

Panowie orientuje się ktoś gdzie wpiąć podświetlane blendy lusterek aby po otwarciu z pilota hulało podświetlenie?

panowie jakie cb radio kupic zeby bylo dobre znalazlem taka aukcje

http://allegro.pl/niezawodny-zestaw-cb-radio-midland-antena-guma-i5164143815.html#tabsAnchor warto to kupic ?

panowie jakie cb radio kupic zeby bylo dobre znalazlem taka aukcje

Ja używam radia Alan 199a i do tego antena Siro na stałe 70cm długości i dla moich potrzeb jestem zadowolony.

Polecam yosana . Jest na bebechach lafayetta . Ja używam i 2 ziomków już z 3 lata i jest git . Chociaż przydał by się RF gaine ;). Za to jest automatyczny SQ w gruszce i zmiana kanałów.

jam masz mce f to pod halogeny przez przekaźnik. jak nie masz to podepnij sie do lampki wnętrza też przez przekaźnik

Radio to 1/3 sukcesu. 2/3 to antena.

Dla przeciętego Kowalskiego który używa radia jako antyradar wystarczy midlandowski alan 109 czy 199, tti, czy prosty inny prosty model.

Natomiast przy antenie trzeba dłużej pomyśleć:

Stała z dziurą w blachach czy może na montażu, a może magnes.

Mimo wszystko polecam anteny w przedziale 80-120 cm z dwóch powodów: mieszczą się w bagażniku bez zginania i dają zadowalające zasięgi mówiąc kolokwialnie.

dzięki Kaju :hi:

Edytowane przez Rabbi

Chłopaki co powiecie o silniku 3.0 benzyna w b6 warto się w to pchać? Czy się psują?

Którędy się wprowadza kabel z haka do auta? ma ktoś zdjęcia jak wygląda hak z AL-KO zamontowany? konkretnie to potrzebuję zobaczyć jak jest przykręcone gniazdo el. do tej ruchomej ramki.

Pany felga 8.5 x19 et32 opona 225/35/19 jaki dystans wrzucić? Da rade 10mm? By nie tarlo? Zawiecha st suspension gwintowane jakieś 60/50 obniżone

Może ktoś chętny na komplet chromów wokół szyb do avanta?

WhyMe? - masz szyby do tego? Jaki stan chromów?