Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak to jest przy zmianie climatronika? Mam u siebie od 16 stopni, ale bez grzanych d*p, a planuje zalozyc podgrzewane fotele, wiec i climatronik pod to by sie przydal. I teraz pytanie, jakiego climatronika musze szukac? Czy ma miec jakies konkretne symbole/oznaczenia, czy ktores sa np zamienne itd? Czy z tunelu 1, 2 din są takie same czy inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jest na forum temat z oznaczeniami, zakresami temperatur, grzane/niegrzane, obieg wewnętrzny, 1din/2din.

Ładny od 16stopni najłatwiej znaleźc od B7, ale trzeba rezac podgrzewanie tylnej szyby.

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest przy zmianie climatronika? Mam u siebie od 16 stopni, ale bez grzanych d*p, a planuje zalozyc podgrzewane fotele, wiec i climatronik pod to by sie przydal. I teraz pytanie, jakiego climatronika musze szukac? Czy ma miec jakies konkretne symbole/oznaczenia, czy ktores sa np zamienne itd? Czy z tunelu 1, 2 din są takie same czy inne?

jak chcesz od 16 stopni szukaj z końcówką AB ,mam taki ,2din, grzane d**y i jest od b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest przy zmianie climatronika? Mam u siebie od 16 stopni, ale bez grzanych d*p, a planuje zalozyc podgrzewane fotele, wiec i climatronik pod to by sie przydal. I teraz pytanie, jakiego climatronika musze szukac? Czy ma miec jakies konkretne symbole/oznaczenia, czy ktores sa np zamienne itd? Czy z tunelu 1, 2 din są takie same czy inne?

jak chcesz od 16 stopni szukaj z końcówką AB ,mam taki ,2din, grzane d**y i jest od b6

a jak chcesz dodatkowo jeszcze automatyczny obieg zamkniety to z literką AH na końcu ;) Ogólnie te klimatronici to rok produkcji od 2004r i mają już strukturę nie ścierającą się taką jak w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie namiar na sprawdzonego lakiernika - Warszawa i okolice, ewentualnie coś po drodze Warszawa-Płońsk lub Warszawa - Łomża - Augustów ? Ktoś kto dobrze dobierze lakier, żeby po zamontowaniu zderzaka wszystko ładnie się zgrało z resztą budy.

Trasa Warszawa-Płońsk miejscowość Załuski/Michałówek. Po prawej stronie jadąc od wawy. Gość bierze nie mało ale wychodzi jak z fabryki. Jak chcesz telefon wal na pw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie namiar na sprawdzonego lakiernika - Warszawa i okolice, ewentualnie coś po drodze Warszawa-Płońsk lub Warszawa - Łomża - Augustów ? Ktoś kto dobrze dobierze lakier, żeby po zamontowaniu zderzaka wszystko ładnie się zgrało z resztą budy.

Trasa Warszawa-Płońsk miejscowość Załuski/Michałówek. Po prawej stronie jadąc od wawy. Gość bierze nie mało ale wychodzi jak z fabryki. Jak chcesz telefon wal na pw :hi:
Nie masz kogoś takiego w okolicach Łodzi bo ja już paru lakierników odwiedziłem i do żadnego nie wrócę drugi raz:/

PS. Czy ktoś przerabiał lusterko wewnętrzne z b7 pod mały uchwyt w b6? Bo w temacie nie ma zdjęć i nie wiem co jak podciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie namiar na sprawdzonego lakiernika - Warszawa i okolice, ewentualnie coś po drodze Warszawa-Płońsk lub Warszawa - Łomża - Augustów ? Ktoś kto dobrze dobierze lakier, żeby po zamontowaniu zderzaka wszystko ładnie się zgrało z resztą budy.

Trasa Warszawa-Płońsk miejscowość Załuski/Michałówek. Po prawej stronie jadąc od wawy. Gość bierze nie mało ale wychodzi jak z fabryki. Jak chcesz telefon wal na pw :hi:
Nie masz kogoś takiego w okolicach Łodzi bo ja już paru lakierników odwiedziłem i do żadnego nie wrócę drugi raz:/

PS. Czy ktoś przerabiał lusterko wewnętrzne z b7 pod mały uchwyt w b6? Bo w temacie nie ma zdjęć i nie wiem co jak podciąć.

Jakbyś nie zauważył nie mieszkam kolo łodzi:decayed:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany rok 2001, podejdzie mi jakikolwiek kolorowy licznik? Jeśli tak jakie musze miec numerki?

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego automatyczny obieg zamknięty? :P

W razie wykrycia smrodków/spalin klimatronic automatycznie steruje klapkami na obieg zamkniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam audi a4 b6 LY7W i czy do b6 podejdą drzwi tylne z Seata Exeo? sa bardzo podobne. wersja kombi jest podobna do b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turzol - eee to jak to taka pierdółka to mi na tym nie zależy, a jeszcze tam podobno jest jakas "rzezba" z grzaniem tylnej szyby, tylko nie wiem o co tam konkretnie z tym chodzi ?! W obu mam 2004r i w obu właśnie te panele są już te niewycierające się i wygladają jak nowe, ale w jednej brak tego grzania foteli. :/

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam audi a4 b6 LY7W i czy do b6 podejdą drzwi tylne z Seata Exeo? sa bardzo podobne. wersja kombi jest podobna do b7

Z exeo nie, ale z cinquecento powinny pasować

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turzol - eee to jak to taka pierdółka to mi na tym nie zależy, a jeszcze tam podobno jest jakas "rzezba" z grzaniem tylnej szyby, tylko nie wiem o co tam konkretnie z tym chodzi ?! W obu mam 2004r i w obu właśnie te panele są już te niewycierające się i wygladają jak nowe, ale w jednej brak tego grzania. :/

Pewnie jeden z tych paneli masz z B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turzol - eee to jak to taka pierdółka to mi na tym nie zależy, a jeszcze tam podobno jest jakas "rzezba" z grzaniem tylnej szyby, tylko nie wiem o co tam konkretnie z tym chodzi ?! W obu mam 2004r i w obu właśnie te panele są już te niewycierające się i wygladają jak nowe, ale w jednej brak tego grzania. :/

szukaj AB mój jest z 2004 ,powłoka jest ok i nie musisz przekaźnika zakładać ja w klimie od b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam audi a4 b6 LY7W i czy do b6 podejdą drzwi tylne z Seata Exeo? sa bardzo podobne. wersja kombi jest podobna do b7

Z exeo nie, ale z cinquecento powinny pasować

:decayed:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2bfad8bc7b05a51b17106805d39c4b44.jpg

Jest na sprzedaż tunel 2 din usa soul.

Kto pierwszy ten lepszy ale z góry mowie nie jest tani :D

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba a ja pusty w ząb :(

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2bfad8bc7b05a51b17106805d39c4b44.jpg

Jest na sprzedaż tunel 2 din usa soul.

Kto pierwszy ten lepszy ale z góry mowie nie jest tani :D

Daj cenę na pw

A to czemu zmieniasz tunel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...