Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi


Kij z tym czy to passat czy nie passat mógł to być nawet trabant. Sam fakt ze zdjęło lakier.

tak to jest w dzisiejszych czasach, jak ludzie myślą że znają się na wszystkim próbują na kogoś aucie nie wyjdzie , no cóż. Później klient chce reklamacji to go zlewają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Gekona miałem. Wczoraj w pokoju... Na suficie

U nas to normalne...

[emoji51]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie fajny pomysł z tymi blaszkami tylko mi sie wydaje ze troche za duże, cały zacisk zakrywają :wink:

to samo na fb napisałem :P ciut za duże i nie widać "koloru" zacisku już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie fajny pomysł z tymi blaszkami tylko mi sie wydaje ze troche za duże, cały zacisk zakrywają :wink:

to samo na fb napisałem [emoji14] ciut za duże i nie widać "koloru" zacisku już ;)
Ogarniemy

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Koledzy potrzebuje potwierdzenia czy dobrze rozumuję . Mianowicie chodzi mi o podłączenie airbag foteli pasażer, kierowca do instalacji w podłodze kostka żółta. W fotelach w kostce żołta airbag są dwa przewody biały i niebieski a w kostce podłoga są trzy przewody biały niebieski i brąz. Jesli odłącze brązowy i zaizoluję go następnie podłączę do kostek to czy będzie wszystko działało ok. Czy ewentualnie muszę przerobić kostkę z fotela na trzy przewody aby było tak samo jak w kostce w podłodze?. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś sprawdzić w etce albo też wie :decayed: ile potrzebuje oleju do skrzyni o oznaczeniu GDZ. 1.8t 190km 2003r quattro 6-biegów. Ile wchodzi do mostu też by się przydało.

W instrukcji wyczytałem że 2.2l a gość w sklepie mówi że wie lepiej i wchodzi 3.5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś sprawdzić w etce albo też wie :decayed: ile potrzebuje oleju do skrzyni o oznaczeniu GDZ. 1.8t 190km 2003r quattro 6-biegów. Ile wchodzi do mostu też by się przydało.

W instrukcji wyczytałem że 2.2l a gość w sklepie mówi że wie lepiej i wchodzi 3.5l.

filling quantity:

optional:

see workshop manual

2.25 ltr.

G 052 911 A2

Model data: FJP,FTX,ENM,

GMB,GBP,GBK,

ENL,FJU,GBS,

FEC,GBQ,FTW,

FPS,FTW,ENN,

GBN,GDT,ENW,

GBR,ENQ,GBL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tylnego mostu wchodzi 1,5l oleju przekładniowego G 052 145 sprzedawanego w bańkach po 0,5l (końcówka A1) lub 1l (końcówka S2) a do skrzyni GDZ dokładnie 2,5l syntetycznego G 052 911 A (SAE 75W90)

3,4l wchodzi do skrzyń ENV, FTM i GBB które to współpracują z V6 2.5TDI

:hi:


Panowie może ktoś sprawdzić w etce albo też wie :decayed: ile potrzebuje oleju do skrzyni o oznaczeniu GDZ. 1.8t 190km 2003r quattro 6-biegów. Ile wchodzi do mostu też by się przydało.

W instrukcji wyczytałem że 2.2l a gość w sklepie mówi że wie lepiej i wchodzi 3.5l.


filling quantity:
optional:
see workshop manual
2.25 ltr.
G 052 911 A2
Model data: FJP,FTX,ENM,
GMB,GBP,GBK,
ENL,FJU,GBS,
FEC,GBQ,FTW,
FPS,FTW,ENN,
GBN,GDT,ENW,
GBR,ENQ,GBL

ELSA wypluła mi, że w GDZ wchodzi dokładnie 2,5l oleju...


Samochody bez układu chłodzenia oleju przekładniowego:

Wartość wymagana: poziom oleju 4 ±1 mm poniżej dolnej krawędzi otworu wlewu oleju.

Samochody z układem chłodzenia oleju przekładniowego:

Wartość wymagana: poziom oleju 9 ±1 mm poniżej dolnej krawędzi otworu wlewu oleju.

Te z układem chłodzenia są montowane z 2.5TDI

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedzi.

Chyba zamowie 4l i jak do skrzyni pod korek wejdzie 2.5 to reszta zostanie do mostu. A jakby potrzeba ponad 3l to akurat bedzie. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ma ktos dojscie do nowych opon? Potrzebuje 2szt 235/35/19 jakiej firmy kupic? Nie chce napewno nic z gornej polki bo moze felgi w zime sprzedam ale potrzebuje 2nowe badz uzywki ale igly jak ma ktos na sprzedanie

pisz do Wandeja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam autko po dzwonie i potrzebuję dwóch naklejek:

Informacyjnej na klapce wlewu paliwa do diesla (8E0 010 184H)

Informacyjno ostrzegawczej na pas przedni, również diesel (4B0 010 157D)

Ma ktoś może dojście do takowych?

Edytowane przez Maciek0502
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ceny? orientuje się ktoś? A może ma ktoś blisko i mógłby podejść??? Ja mam 130 km do ASO AUDI... względnie 75km do SKODY (najbliżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę w tym tyg to zapytam. wyślij swój numer na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ceny? orientuje się ktoś? A może ma ktoś blisko i mógłby podejść??? Ja mam 130 km do ASO AUDI... względnie 75km do SKODY (najbliżej)

Sprawdź sobie ceny na http://sklep.motorpol.pl/sklep/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...