Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co do kupna przepływomierza szukać ori używki czy raczej nófka?

Takie elementy sie kupuje tylko i wyłącznie nowe.

:decayed:

Masz w aucie zrobiony program?

Mateusz nic mi na ten temat nie wiadomo, ale ręki sobie nie dam obciąć, może to moja subiektywna ocena ale miałem okazję trochę pojeździć innymi awx- ami i mój wydaje się mocniejszy zresztą teraz wtryski są BA w nim więc też to inaczej jedzie niż wcześniej, auto jest po jakimś szkopie i ciężko powiedzieć co on w nim dłubał ;)

Jeżeli to jakaś podpowiedz to mogę powiedzieć że przy zakupie zamiast gałki zmiany biegów była trupia czacha więc i program może jakiś być :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś reflektuje na syrenę ori alarmu z zamontowanymi nowymi akumulatorkami Varta?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/368109-naprawa-syreny-h12-fabrycznego-alarmu-audi/

Mam jedną na zbyciu...

A ile sobie zyczysz za taka syrene ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do kupna przepływomierza szukać ori używki czy raczej nófka?

Takie elementy sie kupuje tylko i wyłącznie nowe.

:decayed:
Masz w aucie zrobiony program?

Mateusz nic mi na ten temat nie wiadomo, ale ręki sobie nie dam obciąć, może to moja subiektywna ocena ale miałem okazję trochę pojeździć innymi awx- ami i mój wydaje się mocniejszy zresztą teraz wtryski są BA w nim więc też to inaczej jedzie niż wcześniej, auto jest po jakimś szkopie i ciężko powiedzieć co on w nim dłubał ;)

Jeżeli to jakaś podpowiedz to mogę powiedzieć że przy zakupie zamiast gałki zmiany biegów była trupia czacha więc i program może jakiś być :grin:

Aaa no to jak czacha byla to pewnie jest piekielnie. ;)

Na Twoim miejscu jechalbym do jakiegos tunera, zrobic program i wywalic przeplywke zamiast ją kupowac, tym bardziej zr zmieniales pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi kiedyś padła przepływka... Chwilę po tym wpadł soft i przepływomierz został usunięty programowo. Najrozsądniejszy wybór... Teraz u mnie MAF nawet fizycznie jest nieobecny pod maską ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach zrobienie normalnego programu, ale na tą chwilę mam kilka innych problemów typu właśnie przepływka, maglownica, do tego po zmianie wtrysków sprzęgło ślizga się jak szatan więc jest co robić...... program zostawiam sobie na koniec dłubania, chodzi tez mi po głowie zmiana auta ale to zależy wszystko od $ tak że tego .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś reflektuje na syrenę ori alarmu z zamontowanymi nowymi akumulatorkami Varta?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/368109-naprawa-syreny-h12-fabrycznego-alarmu-audi/

Mam jedną na zbyciu...

A ile sobie zyczysz za taka syrene ?

---> PW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi kiedyś padła przepływka... Chwilę po tym wpadł soft i przepływomierz został usunięty programowo. Najrozsądniejszy wybór... Teraz u mnie MAF nawet fizycznie jest nieobecny pod maską ;)

Krzysiek od Twojego setup-u to mnie lata świetlne dzielą :decayed: na początku muszę zrobić porządek z podstawowymi rzeczami , a potem zacznę go dłubać jak zostanie ze mną na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie :) przestudiowałem tematy na forum i teraz dla pewności zapytam ....

Mam 1.8T b6 po fabrycznym programie abt-a , Grzesiek zmienił soft do tego, ale abt zostawił zabezpieczenia w sterowniku ....czy przypisując fabrycznie nowy kluczyk a w późniejszym czasie licznik do auta nie będzie z tym problemu ? .... immo zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany na jaki kolor powinien świecić przycisk PDC bo u mnie świeci na pomarańczowo, mam przycisk z chromem. Wczoraj looknąłem w aucie Franciszka i u niego świeci na zielono, ale ma przycisk bez chromu. Dodam, że cały układ działa u mnie ok, z tym że kupiłem jeden głośniczek na tył używany i pika ale skrzeczy. Z przodu mam newke i pika jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zielono powinien paniczu jak układ sprawny, jak uwalony to na polamanciowo i migać. a weź na szybko odłącz przedni pikaczu i zerknij jak będzie. jak tam ricardo? :dziura:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wyciszania nie chcesz tak jak franio ma? :naughty: blutka ogarnęliście? gra mu to bose czy AA? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zielono powinien paniczu jak układ sprawny, jak uwalony to na polamanciowo i migać. a weź na szybko odłącz przedni pikaczu i zerknij jak będzie. jak tam ricardo? :dziura:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wyciszania nie chcesz tak jak franio ma? :naughty: blutka ogarnęliście? gra mu to bose czy AA? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzisiaj zerkne, bardziej ten tył mi nie pasuje bo skrzeczy. Przedni głosnik mam newke i on pika jak trzeba.

Blutek u Frania pokodowany ale ma błąd na mikrofonie - zwarcie do masy. Podmienialismy miki ale dalej wali błedem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zielono powinien paniczu jak układ sprawny, jak uwalony to na polamanciowo i migać. a weź na szybko odłącz przedni pikaczu i zerknij jak będzie. jak tam ricardo? :dziura:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wyciszania nie chcesz tak jak franio ma? :naughty: blutka ogarnęliście? gra mu to bose czy AA? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wujek nie oszukuj :wink: Przycisk PDC był z podświetleniem zielonym w B6 i pomarańczowy B7. W przypadku awarii nie zmienia koloru. Ja mam z B7 i jest też pomarańczowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zielono powinien paniczu jak układ sprawny, jak uwalony to na polamanciowo i migać. a weź na szybko odłącz przedni pikaczu i zerknij jak będzie. jak tam ricardo? :dziura:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wyciszania nie chcesz tak jak franio ma? :naughty: blutka ogarnęliście? gra mu to bose czy AA? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wujek nie oszukuj :wink: Przycisk PDC był z podświetleniem zielonym w B6 i pomarańczowy B7. W przypadku awarii nie zmienia koloru. Ja mam z B7 i jest też pomarańczowy

Też mi właśnie świtało, że ten z B7 świeci na pomarańczowo, ale wolałem się upewnić bo myślałem że to wskazuje błąd w układzie.

BTW ktoś ma głośniczek 8E0 do PDC? Najlepiej newka, bo te używki to loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyciszanie to gówno, mówiłem Ci, że pali MCE :)

bzdura przyjacielu - jesteś pierwszym i jedynym, który tak uważa - nie uwierzę, że to przez to Ci padło...

na zielono powinien paniczu jak układ sprawny, jak uwalony to na polamanciowo i migać. a weź na szybko odłącz przedni pikaczu i zerknij jak będzie. jak tam ricardo? :dziura:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wyciszania nie chcesz tak jak franio ma? :naughty: blutka ogarnęliście? gra mu to bose czy AA? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wujek nie oszukuj :wink: Przycisk PDC był z podświetleniem zielonym w B6 i pomarańczowy B7. W przypadku awarii nie zmienia koloru. Ja mam z B7 i jest też pomarańczowy

o masz :dziura:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pdc u mnie świeci na pomarańcz przycisk z b7(chrom) wcześniej był zwykły i świecił tak samo

Jak był błąd to migal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pdc u mnie świeci na pomarańcz przycisk z b7(chrom) wcześniej był zwykły i świecił tak samo

Jak był błąd to migal

U Franka na 100% świeci na zielono zwykły przełącnzik bez chromu, może zmienili coś w czasie trwania produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...