Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzić soczewki czy nie są do wymiany bądź do regeneracji wymyć i wyczyścić i sprawdzić tylko żarniki i tylko tyle będzie napewno efekt zadowalający [emoji16][emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

no żarniki zamówię od Tomka nowe, wyczyszczę tak jak radzicie i zobaczę co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zamówieniem sprawdź czy te twoje nie są dobre czasami [emoji848] bo to może być wina soczewki która już przez swoje lata jest wypalona będziesz to wszystko widział jak je będziesz czyścić wtedy bd wiedział co może być tego powodem ze świecą słabo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu niby nie zmieniac na soczewki z b8? Jezeli ma sie odpowiednie adaptery to w lampir nic nie trzeba wycinac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię ze nie ma zmieniać na soczewki z b8 mówię tylko co ja bym zrobił[emoji16] i wcześniej mu pisałem ze albo regeneracja albo wymiana na inneczy czy to z b8 czy tez jakieś inne które podejdą [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj soczewki z b8 , wtedy dopiero zobaczysz co znaczy dobre światło , ostatnio zmieniłem żarniki bo 1 robił się różowy , po wymianie żarników światła zrobiły się dużo ,dużo jaśniejsze,także u ciebie też może być wina starych żarników , a nie brudnych lamp,po prostu żarnik z wiekiem przestaje świecić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KoJ@K napisał:

Jezeli ma sie odpowiednie adaptery to w lampir nic nie trzeba wycinac

kolego czy przez to co napisałeś mogę mniemać, że stosując takie adaptery:

https://www.olx.pl/oferta/adaptery-na-soczewki-audi-a4-b8-bixenon-b6-bi-xenon-CID5-IDk3yER.html#64519f3a2b

nie trzeba niczego wycinać w lampie?? Bo z tego co czytałem o przeróbkach biksów na soczewki B8 to ludzie piszą, że lampy trzeba tak czy tak podcinać (mimo stosowania adapterów).

Pytam dlatego, że właśnie idą do mnie soczewki B8 + adaptery i bym miał miły prezent na święta, jakby to co piszesz było prawdą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj soczewki z b8 , wtedy dopiero zobaczysz co znaczy dobre światło , ostatnio zmieniłem żarniki bo 1 robił się różowy , po wymianie żarników światła zrobiły się dużo ,dużo jaśniejsze,także u ciebie też może być wina starych żarników , a nie brudnych lamp,po prostu żarnik z wiekiem przestaje świecić 
Jak zaobserwowales zmianę odcieni? Czasem przy włączeniu widzę lekko różowy w prawym kilka sekund [emoji848]

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone, że już może się powoli kończyć żarnik, skoro masz to tylko w jednej lampie. Jeśli coraz dłużej będzie miał barwę różową to znaczy że zbliża się jego koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po chwili od zapalenia zaczynał świecić na różowo,ogólnie żarnik wytrzymał 6 lat wcześniej jak zmieniałem,lekko zaczynał świecić na różowo, następnie rozświetlał się do normalnej barwy , ale podczas jazdy potrafił zgasnąć na chwilkę, aż zgasł całkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2017 o 21:50, Karol89 napisał:

A cewki świece Ok ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dziś jak mocniej depnąłem przy 140-160 zaczął mrugać check  - wypadanie zapłonu na 4 cylindrze. Rozumiem, że świece do wymiany ? Świece NKG i cewki Beru mam od lipca 2016 (przejechane jakieś 30.000 km)

Edytowane przez Sedrak Dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sedrak Dan napisał:

dziś jak mocniej depnąłem przy 140-160 zaczął mrugać check  - wypadanie zapłonu na 4 cylindrze. Rozumiem, że świece do wymiany ? Świece NKG i cewki Beru mam od lipca 2016 (przejechane jakieś 30.000 km)

możesz podmienić cewki miejscami i już coś będziesz wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rabbi napisał:

możesz podmienić cewki miejscami i już coś będziesz wiedział

W sensie czy to nie cewka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest temat gdzie o pompowtryskach ? Zastanawiam się nad wymiana na większe w moim awx i chciałbym się rozeznać w temacie jakie i gdzie najlepiej to zrobić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to cewka to może zacząć coraz bardziej przerywać a w czasie np.wyprzedzania wiadomo...

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio dziwna sytuacje... zimny silnik i raz zapali ok a raz musi troche krecic. Malo tego, idzie chmura z wydechu jak juz zlapie. A wczoraj nie zlapal w ogole i musialem prysnac plakiem w dolot i dopiero wtedy zlapal... co to moze byc?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to cewka to może zacząć coraz bardziej przerywać a w czasie np.wyprzedzania wiadomo...
To wiem, bo jak pisałem przy wyższych prędkościach przerywa, wywala check i auto nie jedzie. Bardziej dla silnika pytam. Czy jak będę spokojnie jeździł to mogę tak przez jakiś czas czy robić jak najszybciej

Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...