Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

74/50 na ul. Szczecińskiej :decayed:

Wracałem z myjki i samochód był mokry to chciałem przegonić, żeby kropelki z BSD uciekły :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

74/50 na ul. Szczecińskiej :decayed:

Wracałem z myjki i samochód był mokry to chciałem przegonić, żeby kropelki z BSD uciekły :polew:

Miałem ostatnio identycznie 100zł i 5pkt. Muszę to zapłacić wreszcie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

74/50 na ul. Szczecińskiej :decayed:

Wracałem z myjki i samochód był mokry to chciałem przegonić, żeby kropelki z BSD uciekły :polew:

Miałem ostatnio identycznie 100zł i 5pkt. Muszę to zapłacić wreszcie:decayed:

Nie musisz sami Ci ściągną :decayed: teraz działają bardzo szybko:kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

74/50 na ul. Szczecińskiej :decayed:

Wracałem z myjki i samochód był mokry to chciałem przegonić, żeby kropelki z BSD uciekły :polew:

Miałem ostatnio identycznie 100zł i 5pkt. Muszę to zapłacić wreszcie:decayed:

Nie musisz sami Ci ściągną :decayed: teraz działają bardzo szybko:kwasny:

Dobra zapłacone pierdziele ich niech mają:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

74/50 na ul. Szczecińskiej :decayed:

Wracałem z myjki i samochód był mokry to chciałem przegonić, żeby kropelki z BSD uciekły :polew:

Na Szczecińskiej czają się bardzo często ostatnio między samochodami... Co w czasach kiedy pracowałem w Stargardzie nie przeszkadzało latać 140 tamtędy :decayed::wink:

Pamiętam jak dostałem pierwszy mandat to chodziłem trzy dni nabuzowany :grin:, dostałem od prewencji "zawracanie w miejscu niedozwolonym" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

74/50 na ul. Szczecińskiej :decayed:

Wracałem z myjki i samochód był mokry to chciałem przegonić, żeby kropelki z BSD uciekły :polew:

Na Szczecińskiej czają się bardzo często ostatnio między samochodami... Co w czasach kiedy pracowałem w Stargardzie nie przeszkadzało latać 140 tamtędy :decayed::wink:

Pamiętam jak dostałem pierwszy mandat to chodziłem trzy dni nabuzowany :grin:, dostałem od prewencji "zawracanie w miejscu niedozwolonym" :decayed:

Mój Pierwszy to 194/90 10pkt i 500zł:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

194/90

Nie gadaj, że zdzierałeś klocki, żeby przytulić kawałek papierka :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

Ja powyżej 180 już się nie zatrzymywałem, przecież nawet im się nie opłaca za Tobą startować, bo zanim odpalą i ruszą, to jesteś półtora kilometra dalej i znikasz w pierwszej lepszej dróżce... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa... 19x to stawiam ze nie jechał po krętej drodze... pewnie była ladna prosta i widac Cie jak na tacy z 500 -800 metrów:facepalm: ch.ja Ci da ucieczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku popłynąłem na pincet ale miałem 200/70:grin::grin::grin:

Ten twój tyle pójdzie?? :grin::wink:

Musiała być niezła góra...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa... 19x to stawiam ze nie jechał po krętej drodze... pewnie była ladna prosta i widac Cie jak na tacy z 500 -800 metrów:facepalm: ch.ja Ci da ucieczka

Mnie też z kilometra mierzyli. Praktycznie w ciągu trzech dni dwa razy. Nic ne przyszło, żadne wezwanie, ani nic innego. Podchodziło mi pod 190, bo akurat koło nich szósty bieg zapinałem, jak wyleciał z lizakiem, to tylko lewy pas obrałem i ogień dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 center console swap -- the entire parts list, in black chłopaki na fotach w tym linku widać podłokietnik..on był ori montowany w b7?bo wiem ze w a6 na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETKA milczy w tym temacie. Znalazłem tylko takie cośhttp://img805.imageshack.us/img805/8028/beztytuuaoy.jpg---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------BUSTED!DIY: B6 Center Console Removal and B7 Center Console IstallJeszcze to (nr części)B7 center console swap -- the entire parts list, in blackPrawie 600zł w ASO za samą konsole... :facepalm:
chodzi mi o podłokietnik z tych linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz ziomki :decayed: ktoś kto ma etkę mógłbym prosić o nr części listwy progowej zasłaniającej srubki :wink:img0542n.jpg

chodzi mi o tą szarą str prawa :wink:

z góry dziękuję :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzac w Polsce to o malo 3 razy nie stracilem prawka , za kolejnym razem to juz odmowilem mandatu i sprawa trafila do Sadu i wtedy Sad przyznal mi tylko grzywne 500zl. Byly to jeszcze czasy kiedy odmawiajac mandaty , sprawa trafiala do Sadu i sad nakladal tylko kare pieniezna bez punktow :naughty: nie tak jak teraz.

Od 2004r. jezdze po UK i juz kilka razy mnie zatrzymali za predkosc i ani jednego mandatu i ani jednego punktu karnego a tu jest tylko 12 punktow karnych z czego za przejazd na czerwonym swietle lub za przekroczenie predkosci mozna dostac 6 punktow :facepalm:

Zawsze po zatrzymaniu przez Policje potulny jak baranek , przyznanie sie do winy , przeprosiny , laskawa minka dla Policjanta i zawsze sie konczy sie na pouczeniu tylko :banan:

Krotko po przyjezdzie do UK jakis czas jezdzilem autem z Polski czyli kolko na lewa strone , kiedys zapieprzalem rowno zeby nie spoznic sie do roboty i na drodze zauwazylem goscia w zielonej odblaskowej kurtce ale pomyslalem , ze to sluzby oczyszczania miasta oprozniaja kosze na smieci ale nie i zoonk to byl gliniarz na motorze.

Wystawil lizaka i mnie zatrzymal , pierwsze co to wielkie zdziwienie , ze siedze po inne stronie pozniej pytanie gdzie sie tak spiesze bla bla bla i dlaczego przekroczylem predkosc a Ja mu na to , ze nie mam predkosciomierza w milach i za bardzo nie wiedzialem jaka predkoscia jechalem :polew: a On wsadzil leb do srodka auta , spojrzal na zegary i powiedzial OK NO PROBLEM i mnie puscil :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemasz ziomki :decayed: Ktoś kto ma etkę mógłbym prosić o nr części listwy progowej zasłaniającej srubki :wink:http://imageshack.us/a/img854/5227/img0542n.jpgchodzi mi o tą szarą str prawa :wink:z góry dziękuję :thumbup1:
8e0 853 986 b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...