Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Eee, macie u siebie ambiente? Kur.. dziś zamontowałem i się lekko rozczarowałem.... Przecież to gówno ledwo co świeci...[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 23:18_________________________________________________Wyciągał ktoś turbo w AWX/AVF? Chcę wyczyścić ale nie wiem czy da radę wyjąć bez zdejmowania przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Zwiększ sobie jasność oświetlenia, może pomoże.

To nie ma dawać po oczach tylko ładnie stwarzać poświatę na gałce :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększ sobie jasność oświetlenia, może pomoże.

A o tym nie pomyślałem! Jutro sprawdzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel sto lat :drunk:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 08:41_________________________________________________

Eee, macie u siebie ambiente? Kur.. dziś zamontowałem i się lekko rozczarowałem.... Przecież to gówno ledwo co świeci...[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 23:18_________________________________________________Wyciągał ktoś turbo w AWX/AVF? Chcę wyczyścić ale nie wiem czy da radę wyjąć bez zdejmowania przodu

ja wyciągałem dwa razy w AFV :) BEZ PROBLEMU wychodzi .Tylko kup sobie nowe śruby do kolektora wydechowego.A i problem z kluczami był muszą mieć cienkie ścianki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mogę jeździć na zapalonej kontrolce klocków? Staram się jeździć wolniej, mniej hamować... A dlaczego nie wymienie? Bo w zeszłym tygodniu się zapaliła a pod koniec tego tygodnia albo początek następnego powinienem mieć już cały zestaw hamulców 320/288 więc nie ma sensu wymieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem 4 tys km od zapalenia kontrolki i przy wymianie klocek jeszcze był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie dzis zapalila kontrolka klockow...ale co smieszniejsze klocki sa :good: nie wiem co jest grane :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie dzis zapalila kontrolka klockow...ale co smieszniejsze klocki sa :good: nie wiem co jest grane :wallbash:

Weź Vagiem wyłącz czujnik i miej z głowy :) jeżeli jesteś pewny że klocki są ok.

A tak na poważnie to może wilgoć i mróz i czujniki głupieją :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie dzis zapalila kontrolka klockow...ale co smieszniejsze klocki sa :good: nie wiem co jest grane :wallbash:

Weź Vagiem wyłącz czujnik i miej z głowy :) jeżeli jesteś pewny że klocki są ok.

A tak na poważnie to może wilgoć i mróz i czujniki głupieją :confused4:

Tak może być bo u mnie klocków jeszcze sporo a też sie odzywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie dzis zapalila kontrolka klockow...ale co smieszniejsze klocki sa :good: nie wiem co jest grane :wallbash:

a ogladales z obu stron, czy tylko z zewnetrznej ? :gwizdanie:

kontrolka zapala sie w 99% przypadkow jak juz klocek od wewnetrznej strony jest zuzyty - najszybciej znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z drugiej strony zobacz :) ja ich już tam nie miałem :) a czujnik to się przetarł że aż odpadł przewód. ale po tym jeszcze tydzień jeździłem. Teraz zakupiłem klocki od naszego klubowego Kolegi " bardzo tanio i szybko "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank masz klocki skonczone od wewnetrznej strony, a jak nie - to juz sie koncza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank masz klocki skonczone od wewnetrznej strony, a jak nie - to juz sie koncza :wink4:

Flayer na bank to kopernik nie zyje...chociaz ponoc ostatnio go widzieli :polew:...jak sprawdzalem 2 miechy temu to byly sery a od tamtego czasu zrobilem 2500km...wiec nie sadze zeby poszly ale sprawdze :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur mi tez kiedyś zaświeciła sie kontrolka..kupiłem nowe klocki...rozbieram a tu co?...ku..a!klocki dobre ale jakimś cudem wygioł sie ten kabelek z czujników i go przetarło :wallbash: myślałem że szlag mnie trafi..no ale przynajmniej załozyłem już te nowe klocki i mam spokuj heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...