Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej chcesz kabelki do MF B7 ?

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

Sie rozbilo nie chcacy. Na graty bedzie szla kto co by chcial ?

2anuny5e.jpgabu6emav.jpgmury5usa.jpga2u2uryn.jpgepe3epyd.jpg

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebowal bym malego wyjasnienia , w przyszlym tygodniu bede wymienial termostat gdyz dzisiaj zauwazylem podczas jazdy , ze na 100% nie trzyma 90 stopni ale przy okazji postanowilem odrazy wyplukac nagrzewnice aby cieplejsze powietrze lecialo z kratek i teraz czytajac ten watek: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-czyszczenie-plukanie-nagrzewnicy-95626/

Autor tego watku w kroku III pisze "Plukanie sama goraca woda nagrzewnicy ze srodka do czyszczenia. Przelalem po prostu okolo 20 litrow cieplej wody przez nagrzewnice i bylo GIT. Na koncu przedmuchalem dla pewnosci cala nagrzewnice powietrzem z kompresora by zadnej wody nie zostalo w srodku. Jak zostanie pare kropel to nic sie nie stanie" i teraz mnie interesuje czy musze przedmuchiwac ta nagrzewnice czy tez nie? Skoro przez nagrzewnice przeplywa plyn chodniczy to raczej to nie stanowi zadnego problemu jezeli po plukaniu w nagrzewnicy zostanie woda czy moze sie myle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest coś takiego jak atrapa zamiast rejestracji do B6 na przód ?
hamerykańskie wersje mają blende w miejscu tablicy rejestracyjnej

Photos and complete review of AE Performance B6 S4 makeover

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin tylko nie mow ze chcesz takie :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin tylko nie mow ze chcesz takie :shock3:

Nie no moze nie takie ale tak mysle zamowic u Gwertego kolejne Bixy ale juz z wbudowanymi diodami do jazdy dziennej a jakis czas temu ktos na forum sprzedawal wlasnie Bixy do B6 z wbudowanymi diodami z B7 tylko tyle ze byly ulozone w lampie w lini prostej zaraz pod soczewka nie tak wyprofilowane jak w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zastanowilo mnie wlasnie to , ze ktos dal rade upchnac te wyprofilowane diody z B7 w Bixach do B6 :eusathink:

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

To były lampy z LEDami z B8.

a no widzisz kolego to w ogloszeniu chyba wkradl sie blad bo gosc pisal , ze wlasnie z B7 i tak sie zastanawialem czy to wogole da rade ulozyc te diody w lini prostej , teraz juz wszystko jasne a te diody to tak B8 w B7 takich nie bylo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zastanowilo mnie wlasnie to , ze ktos dal rade upchnac te wyprofilowane diody z B7 w Bixach do B6 :eusathink:

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

To były lampy z LEDami z B8.

a no widzisz kolego to w ogloszeniu chyba wkradl sie blad bo gosc pisal , ze wlasnie z B7 i tak sie zastanawialem czy to wogole da rade ulozyc te diody w lini prostej , teraz juz wszystko jasne

100000% napisane, że B8.

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Wygląda to dla mnie jak kupa , tandetny tuning z allegro :facepalm:

LEDy te co były sprzedawane miały diody z tego co mi się zdaję z C6 czyli led był na dole reflektora :whistling:

Z C6 to miał młody. Te były z B8.

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/lampy-prawa-lewa-b6-bixenon-chrom-kompletne-ledami-a4-b8-dzienne-286817/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zastanowilo mnie wlasnie to , ze ktos dal rade upchnac te wyprofilowane diody z B7 w Bixach do B6 :eusathink:

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

To były lampy z LEDami z B8.

a no widzisz kolego to w ogloszeniu chyba wkradl sie blad bo gosc pisal , ze wlasnie z B7 i tak sie zastanawialem czy to wogole da rade ulozyc te diody w lini prostej , teraz juz wszystko jasne

100000% napisane, że B8.

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Wygląda to dla mnie jak kupa , tandetny tuning z allegro :facepalm:

LEDy te co były sprzedawane miały diody z tego co mi się zdaję z C6 czyli led był na dole reflektora :whistling:

Z C6 to miał młody. Te były z B8.

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/lampy-prawa-lewa-b6-bixenon-chrom-kompletne-ledami-a4-b8-dzienne-286817/

Ok zwaracam honor Moja wina , teraz juz wsio wiadomo co i jak. Musze chyba isc do lekarza od oczu :grin:

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

Pany potrzebowal bym malego wyjasnienia , w przyszlym tygodniu bede wymienial termostat gdyz dzisiaj zauwazylem podczas jazdy , ze na 100% nie trzyma 90 stopni ale przy okazji postanowilem odrazu wyplukac nagrzewnice aby cieplejsze powietrze lecialo z kratek i teraz czytajac ten watek: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-czyszczenie-plukanie-nagrzewnicy-95626/

Autor tego watku w kroku III pisze "Plukanie sama goraca woda nagrzewnicy ze srodka do czyszczenia. Przelalem po prostu okolo 20 litrow cieplej wody przez nagrzewnice i bylo GIT. Na koncu przedmuchalem dla pewnosci cala nagrzewnice powietrzem z kompresora by zadnej wody nie zostalo w srodku. Jak zostanie pare kropel to nic sie nie stanie" i teraz mnie interesuje czy musze przedmuchiwac ta nagrzewnice czy tez nie? Skoro przez nagrzewnice przeplywa plyn chodniczy to raczej to nie stanowi zadnego problemu jezeli po plukaniu w nagrzewnicy zostanie woda czy moze sie myle ?

Pany i jak ktos moze mi cos podpowiedziec w tym temacie ? :wink: Ktos z Was robil plukanie nagrzewnicy czy tez calego ukladu chlodzenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...