Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No wedługo opisu to coś koło 6 mm jest no ale chodzi o same diody w tej oprawce bo nie są w jednej linii więc średnio mi się to podoba... zobaczę jak to będzie wieczorem świeciło ale nie chce mi się już narazie bawić z innymi diodami:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No, wiesz, wszyscy kupują diody w tej oprawce właśnie po to, żeby nie świeciły pod jednym kątem. Zapłaciłeś pewnie ze 40zł za ten moduł, a jak go wyrzucisz to nie powinieneś zapłacić za moda więcej jak 3zł :grin:

Zobaczysz w nocy, będzie git :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi, jedna będzie świecić na oparcie a konkretnie na podłokietnik, a druga na siedzisko :wink: tak bynajmniej u mnie świeci :wink:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi, jedna będzie świecić na oparcie a konkretnie na podłokietnik, a druga na siedzisko :wink: tak bynajmniej u mnie świeci :wink:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

No spoko obaczymy jak coś to się potem diody wymieni...otwory już zrobione więc spoko będziem kombinować:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też doszły. Dzieki Kaju.

:hi:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

rozeszły się szybko - jak coś, to mogę jeszcze kilka sztuk ogarnąć :decayed:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szanowni koledzy teraz ja potrzebuje Waszej pomocy a mianowicie mogl by ktos podrzucic linka jakiegos lub jakas nazwe , adres dobrego warsztatu w Polsce , ktory zajmuje sie regeneracja turbosprezarek do naszych b6-tek miedzy innym ?

Warsztatu gdzie mozna zwrocic swoja uszkodzona turbine i w dobrej kasie zakupic od nich ju zregenerowana z jakas gwarancja itp. Bardzo prosze bo juz mnie .uj szczela z ta cieknaca turbina , rzekomo prawie jak nowa z przebiegiem 15 tys. km miala byc a wali olejem w uklad :kwasny: , moja stara ori turbina w lepszym byla stanie jak ja zmienialem od tej niby nowej , szlak by to trafil :facepalm:

Prosze o wszelkie info i z gory dziekuje.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Bartka z KingSoft ma turbiny po regeneracji, śmigające jak nowe :)http://www.bartpol-hamownia.pl/8/menu/kontakt/kontakt.html

Ok dzieki kolego szanowny w Poniedzialek bede dzwonil i cos kombinowal bo szkoda zeby turbo sie rozpadlo podczas jazdy i narobilo wiecej syfu. Najgorsze to jest to , ze turbine , ktora kupilem i zalozylem miala byc prawie nowa z malym przebiegiem a nigdy jej nie katowalem bo mam problemy z pompowtryskami i mimo wiekszej mocy od tego co bylo w serii to narazie jezdze spokojnie a turbo z miesiaca na miesiac coraz wiecej oliwy rzyga w uklad dolotowy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Bartka z KingSoft ma turbiny po regeneracji, śmigające jak nowe :)http://www.bartpol-hamownia.pl/8/menu/kontakt/kontakt.html

Ok dzieki kolego szanowny w Poniedzialek bede dzwonil i cos kombinowal bo szkoda zeby turbo sie rozpadlo podczas jazdy i narobilo wiecej syfu. Najgorsze to jest to , ze turbine , ktora kupilem i zalozylem miala byc prawie nowa z malym przebiegiem a nigdy jej nie katowalem bo mam problemy z pompowtryskami i mimo wiekszej mocy od tego co bylo w serii to narazie jezdze spokojnie a turbo z miesiaca na miesiac coraz wiecej oliwy rzyga w uklad dolotowy :wallbash:

W poniedziałek nie, bo jest święto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...