Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz zmienic na Bose to tylko z Q7 :D jak z Q5 to mozesz sprobowac B&O wkoncu serie Bang&Olufsen do najtanszych nie naleza wiec musza dawac dobrej jakosci dzwiek ;)

Tu jest zwykly z Q5 http://kor.aukro.com.ua/audi-q5-subwoofer-glosnik-basowy-8r0035382-i4023228344.html

Tutaj z Q5ale juz B&O: http://allegro.pl/audi-q5-subwoofer-bangolufsen-8f0035382a-i4015045117.html

Atu masz z Q7 BOSE: http://kor.aukro.com.ua/audi-q7-glosnik-basowy-bose-subwoofer-i4039560968.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

chłopaki ,a głośniki w drzwi jakie polecacie po za bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie widze nic innego sensownego poza BOSE w drzwiach w zupelnosci wystarcza a czy jakies inne hm problemem moga by miejsca montazowe w drzwi, gdybym mial mozliwosc przymierzyc glosniki z Q5 i by byly w miare plug&play to wlozylbym sobie zestaw B&O juz za 700stowek mozna wyrwac. Ale mysle ze tu jest problem braku zgodnosci w rozmieszczeniu otworow montazowych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast inwestować duże pieniądze w super głośniki lepiej założyć bose, a resztę przeznaczyć na maty wygłuszające i wykleić porządnie drzwi. Gwarantuję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni :wink: Jest jeden warunek - trzeba kupić dobre maty! W hondzie pod wpływem ciepła mi spłynęły i zapchały otwory odprowadzające wodę w drzwiach w wyniku czego mogłem rybki hodować w aucie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tez kiedys w swojej hondzie obklejalem matami i fakt dzwiek o niebo lepszy byl po tym modzie ale w audi nie wiem jak obkleic jak male sa otwory montazowe w drzwiach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dłubaczy :D wczoraj poczyniłem zakupy żeby wyrezeć spryski mgiełkowe i zaraz biorę się za to :D

A tak apropo jak by ktoś był by zainteresowany http://a4-klub.pl/sprzedam-22/bluzy-logiem-audi-a4-b6-love-zapraszam-320606/ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile będzie chętnych, jak sporo to i cena trochę się zmieni bo za wysyłki nie będę musial za każdym razem płacić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Panowie potrzebuje numerki uszczelek drzwi ,prawej i lewej przedniej . Tylko źe nie chodzi mi o te na drzwiach , tylko o te które sa na samochodzie .

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych drugich uszczelek co w drzwiach są też możecie podać :-) mi się przydadzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Panowie potrzebuje numerki uszczelek drzwi ,prawej i lewej przedniej . Tylko źe nie chodzi mi o te na drzwiach , tylko o te które sa na samochodzie .

Dzięki :hi:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć w Polsce pogoda się zj***ła? to patrzcie co u mnie na wyspach:

muqehyqy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) dziś rezałem spryski mgielkowe i efekt jest maga ! Tylko jak demontowałem to odkryłem że mam grzane... ( a zimą mi zamarzało xD )a kupiłem zwykłe wiec jak ktoś by chciał to moge sprzedać już przyrezane za 80zł w tym wysyłka to kupił bym sobie grzane, jak nie będzie chętnych to zostawie takie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) dziś rezałem spryski mgielkowe i efekt jest maga ! Tylko jak demontowałem to odkryłem że mam grzane... ( a zimą mi zamarzało xD )a kupiłem zwykłe wiec jak ktoś by chciał to moge sprzedać już przyrezane za 80zł w tym wysyłka to kupił bym sobie grzane, jak nie będzie chętnych to zostawie takie xD

Duzo roboty zeby zamienic zwykle na te Twoje przyrezane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) dziś rezałem spryski mgielkowe i efekt jest maga ! Tylko jak demontowałem to odkryłem że mam grzane... ( a zimą mi zamarzało xD )a kupiłem zwykłe wiec jak ktoś by chciał to moge sprzedać już przyrezane za 80zł w tym wysyłka to kupił bym sobie grzane, jak nie będzie chętnych to zostawie takie xD

Duzo roboty zeby zamienic zwykle na te Twoje przyrezane?

w 15mni temat ogarniesz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kawa INKA :grin: jutro rano do roboty znow, a weekend bedzie za week , bedzie pogoda i warunki do porezania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 heinkeken on board:kox:

czy perły (już 2 znaczy się) wasze zdrowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...