Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

no guma na zewnatrz :decayed:

To dawaj to mnie z powrotem zaraz na reklamacje pójdą. U mnie są już ponad 2 lata i nic takiego nie ma miejsca:whistling: A może polozyles je na desce w środku z myślą zw będą zbierać?:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Serfin a Twoje są ok?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

kiedyś też u wandeja kupiłem razem z dominem i biggmanem to ja nawet ich nie zakładałem :) mogę komuś je wysłać za piwko nówki :naughty:

To nie były denso.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie w sklepie denso beda chodzic i zbierac dobrze ze 2 lata koszt jakies 110zl ja zawsze je kupuje

I nigdy nie mialem z nimi problemu. A pozatym swego czasu denso robilo a nie wiem czy dalej nie robi na original. A jak ci cos zostawiaja to sprawdz docisk ramion albo sworznie czy nie masz zardzewialych i rozruszaj to troche. Docisk napewno sie poprawi. Troche jakiegos odrdzewiacza tam walnij i wedzie oki

Chyba ze masz nie ori ramiona to nie bedzie to z soba funkcjonowac.

Sam to przerabialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może mi ktoś powiedzieć czy przy myciu reflektorów przednich przerabianych przez qwertego alkoholem izopropylowym z wodą destylowaną wystarczy zdjąć żarówki i żarnik czy muszę także projektor bixenonowy wykręcać do mycia?


bo nie chcę sobie narobić nie potrzebnego kłopotu robił ktoś taki zabieg u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej żebyś wszystko wyciągnął razem z soczewkami muszą być gołe klosze żeby potem nie było bałaganu...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no guma na zewnatrz :decayed:

To dawaj to mnie z powrotem zaraz na reklamacje pójdą. U mnie są już ponad 2 lata i nic takiego nie ma miejsca:whistling: A może polozyles je na desce w środku z myślą zw będą zbierać?:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Serfin a Twoje są ok?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Co do moich to ciezko wypowiadac sie bo dopiero dzisiaj je zalozylem hahaha [emoji13] ale zrobilem test i wyglada ze jest ok ;) moze Tomek kupil ten plyn z biedry co wszystko rozpuszcza nawet lakier [emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedry u mnie nie ma wiec odpada.a leje jak z cebra wiec mialem okazje sprawdzic :P

u mnie siedzą valeo od XII 2012, świeżo po założeniu, kierowcy po środku nie zbierała, ze dwa razy ją powyginałem i po dziś dzień ładnie zbiera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo kurde Tomek a widzialem ktos mial na allegro nowke za dobre pieniadze, ale Ty zapewne chcesz dorwac tam w Norway hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso podobne ceny ,a nawet było taniej jak sprawdziłem jakieś miesiąc temu...

http://allegro.pl/ory-podszybie-kpl-rynienka-odrzutnik-audi-a4-b6-b7-i4505913992.html

W aukcji masz numery ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso podobne ceny ,a nawet było taniej jak sprawdziłem jakieś miesiąc temu...

http://allegro.pl/ory-podszybie-kpl-rynienka-odrzutnik-audi-a4-b6-b7-i4505913992.html

W aukcji masz numery ...

dzieki siusiaku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w dieselkach pożałowali Wam tych oslon? U mnie zarowno w B6 2.5tdi jak i w obecnej B6 1.8T obecne byly te pelne oslony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś wyszło , w mojej poprzedniej na WJ - tach też była wiesz w której serfin grrrrr ,a teraz muszę rezac hahaha

Wiesz biedny kraj jeszcze biedniejsze fury :-)

Edytowane przez kajzera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...