Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki, może ktoś ogarnie dokładnie o co biega z tymi błedami? dotyczy radia:

3 Faults Found:

01044 - Control Module Incorrectly Coded
000 - -
00856 - Radio Antenna
011 - Open Circuit
00821 - Antenna 2 for Radio (R93)
011 - Open Circuit
gdzie mam szukać źródła błędu? w przejściówkach anteny, które zakupiłem w celu możliwości podłączenia radyjka 2din na wtyczce Fakra, czy to raczej wzmacniacz antenowy pod tylną szybą (sedan) powiedział mi "bye bye" ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

no dobra Panowie pytanie:

nie raz nie chce mi zadziałać podnoszenie szyby kierowcy i tylko tej reszta działa bez zarzutów.

Czy da rade zrobić coś z tym przyciskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wybierak biegów 6b od wszystkich skrzyn np od 1.9, 1.9 i 3.0 jest taki sam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra Panowie pytanie:

nie raz nie chce mi zadziałać podnoszenie szyby kierowcy i tylko tej reszta działa bez zarzutów.

Czy da rade zrobić coś z tym przyciskiem?

Artur jeżeli masz stare przełączniki (na starych ikona czyli do 02/03r) to uj może trafiać blaszki :wink: w nowszem są już mikrostyki jak dobrze kojarzę

Turzol ogarnoles w koncu auto???

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli do 3.0 v6 pasuje tylko od 3.0v6 tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucho w środe odpalam dziada , pompki już siedzą. Wsjo poskładane i poczyszczone. Jeszcze tylko wezyki podcisnienia, kolektory poprzykręcać i zaslepić egr. Pewnie i tak nie odpali :grin:

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby potrzebny byłby panel szyb od strony kierowcy juz od 2004-2007 tj z b7 to mam taki 4xszyby tylko przyciski styrane są (wiec mozna podmienic?) ale sam panel sprawny (nabylem kiedys od bigmana i zapewniał, że ok jest) a że nie zrobiłem wogole z niego użytku to mógłbym wysłać listem poleconym. z B6 mam też sprawny przełącznik kierowcy ale pod szybyx2, ale mozna by cos przeszczepic jak ktos potrzebuje, lezy w kartonie i czeka na drugą szanse lub smietnik w niedalekiej przyszłości :D a tak poza tym to nie lepiej zrobic mod na takie z B8 (mikrostyki) kultura pracy o niebo wieksza, u mnie to tak wygląda: ">http://YTkvTVZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serafin a blokade masz w starym zjechaną, jeśli nie to zamieniając knefle bo z B8 pasują do przełącznika z B7


I blokada będzie ci działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli do 3.0 v6 pasuje tylko od 3.0v6 tak ?

Dokladnie , mozna to przerobic bo chodzi tu o.dlugosc drazka ale.gra.niewarta swieczki

a czasami od 1.8T BEX, 4,2 lub 2,5 nie podejdzie wybierak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pomóżcie proszę.

Jestem z Wrocławia i potrzebuję pomocy w kilku sprawach:

1. Chyba najłatwiejsza do zrealizowania. Szukam fachowca wśród chłopaków z forum, który podłączy w moim aucie oświetlenie przestrzeni nóg (przód + tył). Lampki już mam.

2. Czy możecie polecić kogoś dobrego zajmującego się webasto? Objawy: nie zawsze się załącza, ostatnio bardzo dymiło, dziś po włączeniu zaobserwowałem wyciek płynu w kolorze zielonym. Nie wiem co to za płyn. Wcześniej tego nie było.

3. Rozwiązanie trwałe i skuteczne problemu - 01794 - Control Module - Incorrect Chassis (VIN) Number.

4. Największy problem, z którym walczę od ponad roku. Żaden z mechaników, elektryków itp. nie jest w stanie pomóc i naprawić. Zawiesza się turbo, przechodzi w tryb awaryjny i pokazuje błąd 17932 - przekaźnik pompy paliwa. Pisałem już na forum. Zrobiłem wszystko co koledzy doradzali i nic nie pomaga. Wymieniłem przekaźnik na oryginał, zawór N75, gruszka i kierownice działają, elektryk nie widzi niczego nieprawidłowego. Zupełnie nie wiem gdzie szukać???

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety blokada jest styrana i aż wstyd byłoby to montować. poza tym przyciski z B8 chodzą lepiej niz te z B7 - sprawdzone organoleptycznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pomóżcie proszę.

Jestem z Wrocławia i potrzebuję pomocy w kilku sprawach:

1. Chyba najłatwiejsza do zrealizowania. Szukam fachowca wśród chłopaków z forum, który podłączy w moim aucie oświetlenie przestrzeni nóg (przód + tył). Lampki już mam.

2. Czy możecie polecić kogoś dobrego zajmującego się webasto? Objawy: nie zawsze się załącza, ostatnio bardzo dymiło, dziś po włączeniu zaobserwowałem wyciek płynu w kolorze zielonym. Nie wiem co to za płyn. Wcześniej tego nie było.

3. Rozwiązanie trwałe i skuteczne problemu - 01794 - Control Module - Incorrect Chassis (VIN) Number.

4. Największy problem, z którym walczę od ponad roku. Żaden z mechaników, elektryków itp. nie jest w stanie pomóc i naprawić. Zawiesza się turbo, przechodzi w tryb awaryjny i pokazuje błąd 17932 - przekaźnik pompy paliwa. Pisałem już na forum. Zrobiłem wszystko co koledzy doradzali i nic nie pomaga. Wymieniłem przekaźnik na oryginał, zawór N75, gruszka i kierownice działają, elektryk nie widzi niczego nieprawidłowego. Zupełnie nie wiem gdzie szukać???

Pozdrawiam,

Artur

1. zaczekaj jak się cieplej zrobi i zapraszam do mnie.

2. domin79 pan do Ciebie

3. gdzie ten błąd masz? radio, licznik, climatronic? dany sterownik nie jest przyuczonu VINu Twojej fury i głupieje.

4. cholera go wie, jeśli mechanicznie jest wszystko Si, to trzeba trochę pogrzebać w kablach i poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur najpierw uzupełni profil , bo nawet nie widać jaki masz silnik

2. Płyn Ci od webasto ucieka , zielony ? a jaki masz płyn u układzie chłodniczym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur najpierw uzupełni profil , bo nawet nie widać jaki masz silnik

2. Płyn Ci od webasto ucieka , zielony ? a jaki masz płyn u układzie chłodniczym ?

pozwoliłem sobie zajrzeć w profil kolegi i temat z problemami ma w poddziale 1,9 czyli obstawiam avf/awx.

chłodniczym czy wspomagania jozek? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pomóżcie proszę.

Jestem z Wrocławia i potrzebuję pomocy w kilku sprawach:

1. Chyba najłatwiejsza do zrealizowania. Szukam fachowca wśród chłopaków z forum, który podłączy w moim aucie oświetlenie przestrzeni nóg (przód + tył). Lampki już mam.

2. Czy możecie polecić kogoś dobrego zajmującego się webasto? Objawy: nie zawsze się załącza, ostatnio bardzo dymiło, dziś po włączeniu zaobserwowałem wyciek płynu w kolorze zielonym. Nie wiem co to za płyn. Wcześniej tego nie było.

3. Rozwiązanie trwałe i skuteczne problemu - 01794 - Control Module - Incorrect Chassis (VIN) Number.

4. Największy problem, z którym walczę od ponad roku. Żaden z mechaników, elektryków itp. nie jest w stanie pomóc i naprawić. Zawiesza się turbo, przechodzi w tryb awaryjny i pokazuje błąd 17932 - przekaźnik pompy paliwa. Pisałem już na forum. Zrobiłem wszystko co koledzy doradzali i nic nie pomaga. Wymieniłem przekaźnik na oryginał, zawór N75, gruszka i kierownice działają, elektryk nie widzi niczego nieprawidłowego. Zupełnie nie wiem gdzie szukać???

Pozdrawiam,

Artur

1. zaczekaj jak się cieplej zrobi i zapraszam do mnie.

2. domin79 pan do Ciebie

3. gdzie ten błąd masz? radio, licznik, climatronic? dany sterownik nie jest przyuczonu VINu Twojej fury i głupieje.

4. cholera go wie, jeśli mechanicznie jest wszystko Si, to trzeba trochę pogrzebać w kablach i poszukać...

Dzięki wielkie za odpowiedzi i podpowiedzi.

Jak się zrobi cieplej to chętnie, chyba że bywasz we Wrocławiu to przy okazji, bo auto stoi w garażu :) i można grzebać nawet teraz.

W kwestii pytania 3 to chodzi o poduszkę powietrza w fotelu kierowcy. Kasowanie błędu pomaga na kilka dni.

A co do pytania 4 znasz kogoś, sam się tym zajmujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur najpierw uzupełni profil , bo nawet nie widać jaki masz silnik

2. Płyn Ci od webasto ucieka , zielony ? a jaki masz płyn u układzie chłodniczym ?

pozwoliłem sobie zajrzeć w profil kolegi i temat z problemami ma w poddziale 1,9 czyli obstawiam avf/awx.

chłodniczym czy wspomagania jozek? :wink:

chłodniczym, bo jak możne z webasto lecieć zielony płyn ? chyba że ma taki właśnie w układzie chłodniczym ?

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszka?! jak często przestawiany jest fotel? sam się tego nie tykam, bo za grubo dla mnie, ale jutro będę ugadywał kilka rzeczy w zaufanym warsztacie koło mnie, to zapytam o Twój przypadek. ja też mam garaż, bywam we Wrocku stosunkowo często, ale chwilę przy tym zajmie, więc lepiej zaopatrzyć się w kierowcę i coś na grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz grilla to musi być karkówka, kurde ale bym wpierdzielił bo siedzę na głodniaka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, może ktoś ogarnie dokładnie o co biega z tymi błedami? dotyczy radia:

3 Faults Found:

01044 - Control Module Incorrectly Coded

000 - -

00856 - Radio Antenna

011 - Open Circuit

00821 - Antenna 2 for Radio (R93)

011 - Open Circuit

gdzie mam szukać źródła błędu? w przejściówkach anteny, które zakupiłem w celu możliwości podłączenia radyjka 2din na wtyczce Fakra, czy to raczej wzmacniacz antenowy pod tylną szybą (sedan) powiedział mi "bye bye" ?

Mam to samo po zmianie concert II na III ,brak podłączenia drugiej anteny,zmiana wzmaka na af ponoć pomaga,muszę go wreszcie kupić i będzie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa Grzegorzu właśnie takie błedy miałem również po zmianie radia z Concerta II na III. i zastanawiam się co było nie tak w tym podłączeniu. OK teraz pytanie z innej beczki, ktoś miał ma umowę w sieci PLAY? bo zastanawiam się, czy jezeli skonczy mi sie umowa, chyba na dniach i nie wypowiem umowy to czy oni mi z automatu przedłużą umowę na czas okreslony? np kolejny rok czy przejdę na czas nieokreślony? bo zamierzam zmienic operatora chyba wroce do Orange mają najtaniej Szajsunga S5 bo 560zł przy umowie 24m 90zl /msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...