Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany do ilu max można dać $ za moduł BT 8P0 862 335 Q ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio ciężko dostać i ceny poszły do góry, podejrzewam, że z 180zł to już teraz bardzo dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję przedniej zwrotnicy prawej do b6 1.9tdi może macie sprawdzone źródło ważne żeby była w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co polecacie nowego w miejsce ori amorów B1E?

Monroe reflex E2054 - przód

monroe reflex E1284 - tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś przypadkiem namiarów na spryski reflektorów na rozsądnej cenie ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie jest to żaden laminat z allegro ;> może ktoś ma jakies sugestie?? poważnie sie nad nim zastanawiam, ale jakos mi te dokładki tak nie bardzo pasują ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie jest to żaden laminat z allegro ;> może ktoś ma jakies sugestie?? poważnie sie nad nim zastanawiam, ale jakos mi te dokładki tak nie bardzo pasują ;>

Votex jest ciekawy ale IMO w komplecie zbyt agresywny dla tego nadwozia... Na spasowanie elementów nie patrz - ten bodykit ma właśnie tak, że wystaje nieco za zarys fabrycznych elementów (jest szerszy od góry).

Mam rozumieć, że B6 zrobiona przez WRC nie podoba Ci się??? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie jest to żaden laminat z allegro ;> może ktoś ma jakies sugestie?? poważnie sie nad nim zastanawiam, ale jakos mi te dokładki tak nie bardzo pasują ;>

jak Ci dokładki nie pasują to żaden problem żeby ściągnąć sprzedać, kupić całość s-line/s4 lub seria

myślę, że ważniejsze jest, aby samochód nie był po dzwonie lub silnik padlina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, dzwonilem ale koleś nie bardzo wie co sprzedaje bo samochod niby od ojca kumpla (koleś handlarz) a pakiet był ponoć w salonie dobierany na zamówienie.... mam dzwonić jutro po 12 po wiecej info, bo nie wiadomo czy jest ksiązka serwisowa itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, dzwonilem ale koleś nie bardzo wie co sprzedaje bo samochod niby od ojca kumpla (koleś handlarz) a pakiet był ponoć w salonie dobierany na zamówienie.... mam dzwonić jutro po 12 po wiecej info, bo nie wiadomo czy jest ksiązka serwisowa itd...

Wyposażenie ma fajne: PDC przód i tył, ksenon, Recaro, pakiet "połysk", bluetooth. Jest antena na dachu więc masz navi ale z racji rocznika pewnie będzie to RNS-D (jeśli nikt nic nie przekładał). Pakiet S line może być autentyczny bo widzę dekory w szczotkowanym alu i drążek zmiany biegów w aluminium ale jeśli już jest - to z uwagi na brak spojlera klapy bagażnika, będzie dotyczył środka i/lub zawieszenia czyli 1BV (dla lepszej oceny brakuje zdjęć).

Wyciągnij od gościa VIN i skonfrontuj to co mówi handlarz z rzeczywistością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie jest to żaden laminat z allegro ;> może ktoś ma jakies sugestie?? poważnie sie nad nim zastanawiam, ale jakos mi te dokładki tak nie bardzo pasują ;>

Votex jest ciekawy ale IMO w komplecie zbyt agresywny dla tego nadwozia... Na spasowanie elementów nie patrz - ten bodykit ma właśnie tak, że wystaje nieco za zarys fabrycznych elementów (jest szerszy od góry).

Mam rozumieć, że B6 zrobiona przez WRC nie podoba Ci się??? :whistling:

No szczerze bardzo mi sie ten pakiet nie podoba. WRC i tak miał go tylko na tyle chyba:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...