Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta blokada w taśmie akurat jest na tym otworze w kierownicy z prawej strony i nie przekrecisz kierą w B8 taśma tego nie ma więc powinno grać kiera z b7 ma tylko jeden otwór z lewej a a3 i A5 po dwa wycięcia tylko nie wiem czy wszystkie kierownice

IMG_20181029_000635.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam z B8 założoną

oALQR8a.jpg

Opublikowano

Siemka  :), takie pytanie. Czy sprzęgiełko alternatora, po zluzowaniu  paska, powinno obracać się zupełnie płynnie? Bo moje obraca się niby lekko, ale czuć, że "przeskakuje". Czyżby początek końca sprzęgła? 

 

Pozdr 

Opublikowano

Tak, powinno Ci się normalnie lekko obracać, a kręcąc w prawo i przy nagłym zakręceniu w lewo powinno być wyczuwalne takie "obracanie" :whistling:
 

 

Opublikowano
10 godzin temu, luki19862121 napisał:

Ta blokada w taśmie akurat jest na tym otworze w kierownicy z prawej strony i nie przekrecisz kierą w B8 taśma tego nie ma więc powinno grać kiera z b7 ma tylko jeden otwór z lewej a a3 i A5 po dwa wycięcia tylko nie wiem czy wszystkie kierownice

Dobra, ogarniam temat, miałem luzem taśmę i sprawdziłem o co biega, musi być ten cycek wciśnięty, żeby zwijak mógł się obracać, więc to raczej nie jest duży problem, żeby tam podłożyć kawałek blaszki w ten otwór, lub rozebrać taśmę i wywalić tą blokadę :P

Opublikowano
5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Dobra, ogarniam temat

Dokładnie Kamil. Może coś nie jasno pisałem ciężko było zaskoczyć o co mi biega ale rozszyfrowałeś poprawnie :)

Opublikowano

Powiedzcie mi panowie, jak to jest z tymi zimowkami. Wszędzie ludzie piszą, że na zimę jak najwęższa opona. Z czego to się bierze? 

Opublikowano
23 godziny temu, KoJ@K napisał:

Tak, powinno Ci się normalnie lekko obracać, a kręcąc w prawo i przy nagłym zakręceniu w lewo powinno być wyczuwalne takie "obracanie" :whistling:

Dzięki @KoJ@K  :)

Wczoraj jeszcze raz zluzowałem pasek, pokręciłem, i wychodzi na to, że wszystko jest Oki.

 

Co do opon, to węższa zimówka lepiej sobie radzi gdy na drodze zalega dużo śniegu i błota pośniegowego. Na czarnym lepiej wypadnie taka w standardowym rozmiarze.

Opublikowano

czyli szukać węższe niż 225/45/R17?
 

Opublikowano

Jak na zimę masz 17 cali to dobrym rozwiązaniem jest rozmiar 215/50/17, ale to drogi rozmiar niestety. 

225/45/17 też będzie dobra, ale trochę mniej komfortowa  ze względu na niższy profil.

Jak kilka stów więcej za komplet nie stanowi dla Ciebie problemu to bierz tą pierwszą. 

Opublikowano
2 godziny temu, staniek napisał:

Co do opon, to węższa zimówka lepiej sobie radzi gdy na drodze zalega dużo śniegu i błota pośniegowego. Na czarnym lepiej wypadnie taka w standardowym rozmiarze.

Polecam: https://www.autofakty.pl/opony/mity-na-temat-opon-zimowych/#mit-3-wezsze-opony-lepsze-na-zime - jest wiele artykułów o tym micie.

Opublikowano

Panowie przypomnijcie u kogo można było zamówić taniej części w ASO. Potrzebna pokrywa zaworów z odmą do AVFa. 

Opublikowano

Wymien sobie najpierw sama uszczelje i sruby dekla. Chyba ze problem zodmą i dlatego chcesz pokrywe.

Opublikowano

Kolega m1chal jak ostatnio chciałem zamówić u niego części to pisał ze już sie nie zajmuje tym bo nie ma czasu...

Opublikowano
2 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Kolega m1chal jak ostatnio chciałem zamówić u niego części to pisał ze już sie nie zajmuje tym bo nie ma czasu...

Dobrze wiedzieć ;)

Opublikowano

Dzięki Panowie. Nie mam narazie problemów z odmą ale przymierzam Się do wymiany uszczelniaczy pompek i przy okazji chciałem założyć nową poprawioną pokrywę. 

Opublikowano

Łukasz no ale w Twoim roczniku montowali już poprawioną przecie... To te pierwsze wypusty miały tą wadliwą...

Opublikowano
10 minut temu, kamil-vag napisał:

Łukasz no ale w Twoim roczniku montowali już poprawioną przecie... To te pierwsze wypusty miały tą wadliwą...

Tak mówisz. Nie wiedziałem myślałem że wszystkie do końca 2003 badziewia były :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.