Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi ktoś, czy to normalne, żeby RNS tak w uja leciał? Takie cyrki dzisiaj odwalał GPS, że głowa mała. Teoretycznie ciągle jeździłem po bezdrożach, rzekach i polach itd. po Szczecinie :facepalm:

Zresetuj navi - niech się sat skalibrują od nowa.

A dlaczego takie cyrki z tymi GPSem dzisiaj mi robiła?

Wcale tras nie mogła znaleźć chociaż w centrum Szczecina byłem :decayed: Jeszcze lepszy numer był jak 1km od domu byłem, to pokazywało, że 66 km do domu mam :grin:

To trochę "z d*py" pytanie Kamilu bo nikt nie jest jasnowidzem :decayed: Tak naprawdę nie przejmowałbym się tym dopóki problem nie zacznie się powtarzać. Ale spróbujmy dojść przyczyny...

Gdy wystąpiła usterka słuchałeś muzyki? Jeśli tak to z z radia czy CD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Radia słuchałem, ale przecież to nie może mieć wpływu Bartku :hi: W sierpniu ostatni raz używałem navi to nie było problemu z dojazdem ze Stargardu do Mrzezyna (jakieś 107 km) to w Szczecinie sobie nie poradzi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radia słuchałem, ale przecież to nie może mieć wpływu Bartku :hi: W sierpniu ostatni raz używałem navi to nie było problemu z dojazdem ze Stargardu do Mrzezyna (jakieś 107 km) to w Szczecinie sobie nie poradzi? :D

...może wjechałeś w jakiś obszar gdzie były silne zakłócenia i navi zgłupiała. Na odpalonym radiu miałbyś potwierdzenie bo prawdopodobnie odbiór też by się pogorszył.

Generalnie nie przejmuj się tym jednym razem - jak zacznie się powtarzać, daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze ją zresetuje, może to coś da. Ale to już nie pierwszy raz kiedy w uja mnie zrobiła, ale zawsze ładowałem trasę od nowa i jakoś dawała rade a teraz cyrk :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze ją zresetuje, może to coś da. Ale to już nie pierwszy raz kiedy w uja mnie zrobiła, ale zawsze ładowałem trasę od nowa i jakoś dawała rade a teraz cyrk :facepalm:

OK, jak się powtórzy to wejdź w opcje i zobacz z iloma satkami masz połączenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej ludzi w komisji tym lepiej... moze by tak 7 albo 9 sędziów...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jak się powtórzy to wejdź w opcje i zobacz z iloma satkami masz połączenie...

A jak to sprawdzić? Ukryte menu jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jak się powtórzy to wejdź w opcje i zobacz z iloma satkami masz połączenie...

A jak to sprawdzić? Ukryte menu jakieś?

Jeśli dobrze pamiętam to w trybie navi klikasz przycisk INFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moim zdaniem komisja jest w składzie 5 osób i nie kombinujmy bo znowu nic z tego nie będzie!!

Co to za wielka różnica kto będzie w komisji...lepiej żeby B6D rozbujać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moim zdaniem komisja jest w składzie 5 osób i nie kombinujmy bo znowu nic z tego nie będzie!!

Co to za wielka różnica kto będzie w komisji...lepiej żeby B6D rozbujać!!

Jak zawsze dobrze gadasz :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest w navi RNS-E taka opcja żeby pokazywało mi z jaką prędkością jadę a z jaką można jechać na danym odcinku trasy ?

Szczerze powiem że po sprzęcie który nadal kosztuje nie małą kasę spodziewałem się czegoś więcej niż lepszego wyglądu i dźwięku . Podług mojego TOMTOM GO którego do tej pory używałem ta navi się kryje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moim zdaniem komisja jest w składzie 5 osób i nie kombinujmy bo znowu nic z tego nie będzie!!

Co to za wielka różnica kto będzie w komisji...lepiej żeby B6D rozbujać!!

Jak zawsze dobrze gadasz :thumbup1:

To może przeanalizujcie moją kandydaturę, żeby nie było że nie jest w Divisionie:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/individual-avant-bujania-sie-dzielni-jozek726-;p-vol-ii-str-9-10-11-a-237765/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ruszamy z przyjęciami?

Bartek, Grzegorz, Bieniek, Józek - kto będzie z w/w piątki przyjmował kandydatur? (proszę o wasze wypowiedzi)

PS. Miejmy nadzieje, że NOSB się nie pogniewa za "kradzież" tematu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ruszamy z przyjęciami?

Bartek, Grzegorz, Bieniek, Józek - kto będzie z w/w piątki przyjmował kandydatur? (proszę o wasze wypowiedzi)

PS. Miejmy nadzieje, że NOSB się nie pogniewa za "kradzież" tematu :decayed:

Artur bujaj tematem na ostroo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dominus-rezaczus-masterus-git-gościus??:whistling: Przecież to dzięki niemu połowa PL ma porezane fury:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...