Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co kto lubi :) Jak juz nie raz wspominalem to nie daily car ;) Tylko auto na przejazdzki :) Obnizenie jest ok. Auto siedzi nisko ale nie mam problemow z obcieraniem wiec nic juz nie dotykam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem widziałem- wnioski wygląda jak koza ale ujdzie w tle pozostałych egzentlarzy na podwórku :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

a serio jest piekna taka biała i te hamulce :slina: trochę jej wnętrza brakuje ale chu... z wnętrzem- prezencja 100/100 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylicie sie panowei to jest skora z paly wieloryba :):)

czy mi sie wydaje czy na wysokosci fajek cos ciutke skrzywione :)) nie chce przesadzac i czepiac sie pier**l bo efekt spoko :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penysie a to nie miala byc perfora? :gwizdanie: :wink4: Spoczko koncz toto i wpadam bo lachony sie dziwnie patrzą jak podjezdzam z takim porozbieranym srodkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy i sie wydaje czy na wysokosci fajek cos ciutke skrzywione :)) nie chce przesadzac i czepiac sie pieprz bo efekt spoko :kox::decayed:

Wydaje Ci się.

Penysie a to nie miala byc perfora? :gwizdanie: :wink4:

Miała być przez środek a boki z gładkiej, ale po chooju to wyglądało. Jak chcesz całą z perfory to ustaloną stawkę za 1 rączkę pomnóż x 2 :evil:

To jest k**wa 90 % ręczna robota..do 2 w nocy jebałem się z tym :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...