Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam a co? tzn tak mi się wydaje, bo moja bliska koleżanka mi to ogólnie proponowała ale mogę wypytać czy to jeszcze na pewno to :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam a co? tzn tak mi się wydaje, bo moja bliska koleżanka mi to ogólnie proponowała ale mogę wypytać czy to jeszcze na pewno to :good:

ja mam a co? tzn tak mi się wydaje, bo moja bliska koleżanka mi to ogólnie proponowała ale mogę wypytać czy to jeszcze na pewno to :good:

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 4 miesiącach jakoś spadków nie zauważam. Kończę nawet serie większym ciężarem jak wcześniej. Masa poszła w dół i mnie delikatnie przylało. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klata i tric zrobiony...

zrobilem tylko 2tyg przeprwy a spadki mam takie ze szok ;(

Wydaję ci się bo jak chodzisz regularnie to jesteś pod pompowany a jak zrobisz przerwę to pompy nie ma :wink4:

Ja dziś byłem zobaczyć na siłowni czy coś jeszcze podniosę i nie jest tak źle 120kg na klatke spokojnie daje rade po 2 latach przerwy :decayed: może zacznę coś ćwiczyć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klata i tric zrobiony...

zrobilem tylko 2tyg przeprwy a spadki mam takie ze szok ;(

Wydaję ci się bo jak chodzisz regularnie to jesteś pod pompowany a jak zrobisz przerwę to pompy nie ma :wink4:

Ja dziś byłem zobaczyć na siłowni czy coś jeszcze podniosę i nie jest tak źle 120kg na klatke spokojnie daje rade po 2 latach przerwy :decayed: może zacznę coś ćwiczyć :mysli:

kłopoty zaczynają się od 140 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2 latach przerwy to na pewno bo normalnie to brałem więcej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem pochodze z 2tyg i zregeneruje sie wszystko ja mam dopiero 20 lat wiec do 140kg jeszcze mnie daleko narazie rekrod zyciowy 110kg

Na płasko ile kończysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak mialem trening plaskiej (2 miechy temu) to konczylem 120kg 6 x teraz nie robie plaskiej a skos,ogolnie plaska jest niebezpieczna - mozna latwo barki dowalic,trzeba uwazac.tak samo nie robcie wyciskania zza karku ja przestalem to robic i nie mam problemow z barkami :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem pochodze z 2tyg i zregeneruje sie wszystko ja mam dopiero 20 lat wiec do 140kg jeszcze mnie daleko narazie rekrod zyciowy 110kg

Na płasko ile kończysz?

ja 100kg na 2 razy przy wadze 57kg i ok 4-ech lat treningu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak mialem trening plaskiej (2 miechy temu) to konczylem 120kg 6 x teraz nie robie plaskiej a skos,ogolnie plaska jest niebezpieczna - mozna latwo barki dowalic,trzeba uwazac.tak samo nie robcie wyciskania zza karku ja przestalem to robic i nie mam problemow z barkami :notworthy:

po tym cwiczenie trzeba przyznac ze bary ladnie ida:)) no ale staw jest nie w swoim anatomicznym polozeniu i po dluzszym treningu moze pojawic sie bol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bic i barki..

po sobicie myslałem ze bedzie kiepsko...

1 wodki poszedl... cała niedziela zdychania..

i znowu poł roku przerwy od %%%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złota metoda na bycie wielkim :naughty: Trzeba jeść dużo krowy i nie ma opierdalania się :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...