Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie a co polecacie na poprawę apetytu :mysli: bo nie chce mi się tak dużo jeść jak powininem :kwasny: dziennie to zazwyczaj płatki owsiane na śniadanie + kanapeczki w robocie + obiad popołudniu + wieczorem coś na ząb :disgust:

oczywiście oprócz metki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coleman.... strasznie malo cwiczen.... a pozatym wszystkie maszyny odstaw ćwicz na wolnych ciezarach !!!! przysiady ze sztanga normalne dodaj do planu i katuj nogi !!!gdzie na plecy masz podciaganie na drazku...? Trzej krolowie cwiczen podciaganie przysiady i martwy ciag musza byc w kazdym planie na mase!!! bedziesz dobrze cwiczyl nogi bedzie reszta szla... bez tego ani rusz :) o jedzeniu odpowiedniej ilosci weglowodanow i bialka nie wspominam bo to oczywista oczywistosc :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to błąd, bardzo dobre ćwiczenie na wszystkie partie mięśni pleców i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie umiesz poprawnie robić martwego lub boisz się o plecy, to dobra jest rzymska ławka, czyli tak jak brzuszki tylko odwrócone o 180stopni, tutaj masz jak to robić:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak boisz sie o plecy to zakladasz mniejsze ciezary... to takie pier****enie boje sie o plecy podczas robienia barkow tez mozna sobie zrobic krzywde... PAS to jest do bicia rekortow podczas przysiadow i martwego nie powinno sie zakladac pasa bo przestaja pracowac miesnie brzucha itp zrob sobie pare treningow przysiadow bez pasa zobaczysz jakie zakwasy na brzuchu beda.. pas robi z ludzi kaleki pozniej bez niego nic nie zrobisz ... to tylko moje zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapodajcie sprawdzony sklepik z suplami ;) chcę kupić Mutant Masa ale ponoć podróbki się pojawiły, a ja znalazłem już trzy różne opakowania z tym gainerem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katując nogi zwiększa ci się poziom testosteronu w organizmie, a co do sklepu dobrego polecam dso.pl oni również sprzedają na allegro ja jeździłem osobiscie do tego sklepu. A ktoś wcześniej pytał jak zwiększyć apetyt to polecam czystą kreatyne w proszku firmy megabol bierze sie bodajże z tego co pamiętam dwa razy po kilka gram na dzień i apetyt jest ogromny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapodajcie sprawdzony sklepik z suplami ;) chcę kupić Mutant Masa ale ponoć podróbki się pojawiły, a ja znalazłem już trzy różne opakowania z tym gainerem :wallbash:

http://sklep.kfd.pl/ i http://www.odzywki.pl/ - maja siedzibe w Warszawie.Kiedyś tam sie zaopatrywałem i lipy nie było :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...