Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

moze wziales od razu po jedzeniu dlatego pozniej sie wchlonelo do organizmu.najlpiej brac stack PT 1,5h po jedzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

możesz spróbować, wszystko co ma w sobie 1,3 dimethylamylamine (geranium) daje niezłego kopa

geranium to wymiatacz, ale nie znajdziesz już nigdzie. jest już nielegalny nawet w usa. 1mr podobno ma w składzie dodatek geranium.

Panowie, cos konkretnego przedtreningowego??

Aktualnie mam Napalma z FA i jest kupa :confused4:

Biore podwojna dawke,a na silowni ziewam :disgust:

Moze te 1MR??

ziewasz bo za dużo pobudzenia i organizm jest niedotleniony. co zresztą może powodować osłabienie. odstaw na jakiś czas niech ciało odpocznie. organizm może być po prostu przesycony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole, jaka odzywke bialkowa polecacie?? Zeby dobrze sie rozpuszczala,w miare smakowala?? :naughty:

Jeśli chodzi o smak to polecam Whey Protein (Fitness Authority) :good: Niestety białka w składzie tylko 60%, czyli na miarkę 30g dostajemy tylko 20g białka :disgust: Ale za to smaki rewelacyjne i nawet po zmieszaniu z wodą jest posmak mleka, po prostu smakowo bomba :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wziales od razu po jedzeniu dlatego pozniej sie wchlonelo do organizmu.najlpiej brac stack PT 1,5h po jedzeniu

dokładnie stacki przedtrenigowe bierze się na lekko głodnego, ja miałem zawsze po około 15 minutach wspomniane mrowienie na ciele, jedzenie osłabia działanie stacków PT. Je się dopiero po treningu[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 11:57_________________________________________________

geranium to wymiatacz, ale nie znajdziesz już nigdzie. jest już nielegalny nawet w usa. 1mr podobno ma w składzie dodatek geranium.

zajrzyj na allegro, jest tego pełno, poza tym geranium jest nielegalne jako sam proszek, ale jako składnik odżywki to już jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wziales od razu po jedzeniu dlatego pozniej sie wchlonelo do organizmu.najlpiej brac stack PT 1,5h po jedzeniu

dokładnie stacki przedtrenigowe bierze się na lekko głodnego, ja miałem zawsze po około 15 minutach wspomniane mrowienie na ciele, jedzenie osłabia działanie stacków PT. Je się dopiero po treningu[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 11:57_________________________________________________

geranium to wymiatacz, ale nie znajdziesz już nigdzie. jest już nielegalny nawet w usa. 1mr podobno ma w składzie dodatek geranium.

zajrzyj na allegro, jest tego pełno, poza tym geranium jest nielegalne jako sam proszek, ale jako składnik odżywki to już jest ok

a to mrowienie to nie od beta alaniny czasami :> czy cos mi sie pomieszalo :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: powiedzcie jakies cwiczonka domowe zeby macka zgubic :decayed: 173 cm waga 78 kg mamla kula armatnia robir brzuchy itd. c**ja daje :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podziele sie nowymi wrażeniami co do stacka przed treningowego biore Dymatize Xpand Xtreme Pump i do tego kretka mono i jest naprawdę dobra pompka po tyg odczuwalna przy tym biorę również czyste białeczko po treningu i kazeinkę na wieczór i oczywiście węgle i jest super pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie mam co pokazywać, dzisiaj się właśnie mierzyłem, raptem 113 w klatce i po 38 w rękach czyli szału nie robi. Ale w sumie to dopiero zaczynam z tym sportem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie mam co pokazywać, dzisiaj się właśnie mierzyłem, raptem 113 w klatce i po 38 w rękach czyli szału nie robi. Ale w sumie to dopiero zaczynam z tym sportem :cool1:

to u mnie tak samo jest :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynie dopiero a walicie odzywy caly czas ? co bedziecie jesc pozniej ? jak tam z waga u was ?

ja 182 cm 95 kg , po cwiczeniu mysle ze 43-44 w lapce , bez odzywek , bez diety , reakreacyjnie cwicze bo mam prace przy kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz próbuję trochę schudnąć, żeby maćka zgubić. Byłem na kreatynie a tak to białko biorę więc żadnych ciężkich odżywek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieta dieta i jeszcze raz dieta podstawa do wszystkiego ......

racja ale kto ma czas na to i checi :) ale fakt dobra dieta i przyrosty napewno beda :) mi tam waga kolo 100kg odpowiada przy moim wzroscie a wiec nie ma co sie pompowac :nie chce wygadac jak kolejny koks :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieta dieta i jeszcze raz dieta podstawa do wszystkiego ......

racja ale kto ma czas na to i checi :) ale fakt dobra dieta i przyrosty napewno beda :) mi tam waga kolo 100kg odpowiada przy moim wzroscie a wiec nie ma co sie pompowac :nie chce wygadac jak kolejny koks :D

przy 182cm to waga powinna być 85kg a nie 100kg

tak jak ma to "luke guldan" przy 180 cm / 80kg sylwetka idealna wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az z ciekawosci wszedlem na tego Guldana... :shocked: :shocked:

Co zrobic zeby tak wygladac?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...