Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zakupiłem NoxPump Doriana... dzisiaj pierwszy trening z noxem... No i Panowie muszę powiedzieć...jest kosa :kox: Nawet mesomorph mnie tak nie porobił... trening 2,5h na pełnej koorwie :kox: ...polecam noxa! Dawno takiego treningu nie miałem, mega motywacja :wink4:

Nie przy dlygo ten trening;> :tongue4: :tongue4: tak dlugo to nawet na bombie nie powinno sie cwiczyc :decayed: :decayed:

To tak testowo :decayed: hehe ...moc sprawdzona teraz wiem z czym mam do czynienia :decayed:

Rozumiem myslalem ze jestes masochista:P hehe niedlugo powrot do Polski troche odpoczynku luzu i znow lecimy z masa... musze dodac areoby bo mi boczki wyje***o :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja wróciłem do ćwiczeń po 2-tygodniowej przerwie i na razie nie potrzebuję żadnych pobudzaczy :kox:

Ale pewnie jak będzie cos potrzebne to zarzucę Napalma w Shocie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od x czasu biorę tylko białko serwetkowa, czasami dodam kreatynę albo gainera i rosnę. Do tego jem 0,5 do 0,8kg miecha dziennie. Bez mięsa, nie ma przyrostu. Te napalmy i inne pompy - szkoda pieniędzy. Węglowodany tak samo. Masz je w makaronie i ziemniakach, a jak ma być przyjemnie to jedz czekoladę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od x czasu biorę tylko białko serwetkowa, czasami dodam kreatynę albo gainera i rosnę. Do tego jem 0,5 do 0,8kg miecha dziennie. Bez mięsa, nie ma przyrostu. Te napalmy i inne pompy - szkoda pieniędzy. Węglowodany tak samo. Masz je w makaronie i ziemniakach, a jak ma być przyjemnie to jedz czekoladę :cool1:

nie zgadzam sie.jadles napalm czy cos w tym stylu ze tak mowisz?

tak jedz czekolade :polew: :polew: :polew:

widac ze nie masz pojecia o weglowodanach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od x czasu biorę tylko białko serwetkowa, czasami dodam kreatynę albo gainera i rosnę. Do tego jem 0,5 do 0,8kg miecha dziennie. Bez mięsa, nie ma przyrostu. Te napalmy i inne pompy - szkoda pieniędzy. Węglowodany tak samo. Masz je w makaronie i ziemniakach, a jak ma być przyjemnie to jedz czekoladę :cool1:

Jedz nawet 10kg miesa dziennie...i co...?

Nie ważne ile mięsa zjadłeś...ważne jakie to było mięso... Pochłaniaj codziennie te 0.5kg golonki (w końcu to też mięso :gwizdanie: ) i później mi powiedz że masz zajeeebiste przyrosty :gwizdanie:

Licz węgle/białko/tłuszcz w gramach na kilogram ciała, a nie kilogramy mięsa na dzień :kox:

A co do przedtreningówek... Niektórzy pracują ciężko fizycznie w pracy i przed treningiem potrzeba się jakoś zmotywować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kolega mi dal 2 soczyste miarki napalmu ... i co?

i nic :wallbash: :wallbash: robie przerwe od tych specyfikow

Piotrze ale uja walę Napalma w Shotach a nie tego rozpuszczanego i serio nie mogę na niego narzekać :good: Oczywiście może działanie jest lepsze bo łączę to z mocnym AAKG Olimpu :wink4:

Te napalmy i inne pompy - szkoda pieniędzy.

Niektóre specyfiki są warte swojej kasy :cool1: Oczywiście wg mnie nie trzeba tego jeść/pić codziennie bo organizm się uodparnia ale od czasu do czasu, szczególnie jak się jest trochę zmęczonym to naprawdę pomaga :good: Polecam spróbować. Ja też byłem negatywnie do tego nastawiony i nie rozumiałem po co to się bierze ale później zmieniłem zdanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od x czasu biorę tylko białko serwetkowa, czasami dodam kreatynę albo gainera i rosnę. Do tego jem 0,5 do 0,8kg miecha dziennie. Bez mięsa, nie ma przyrostu. Te napalmy i inne pompy - szkoda pieniędzy. Węglowodany tak samo. Masz je w makaronie i ziemniakach, a jak ma być przyjemnie to jedz czekoladę :cool1:

nie zgadzam sie.jadles napalm czy cos w tym stylu ze tak mowisz?

tak jedz czekolade :polew: :polew: :polew:

widac ze nie masz pojecia o weglowodanach :decayed:

Weglowodany z czekolady?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

poczytaj najpierw ile bialka z miesa jest w stanie przyswoic organizm i pozniej jedz zeby niebylo ze wiekszosc przeleci przez Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekolada, szczególnie gorzka, jest zdrowa dla organizmu :good: A to dzięki zawartości kakaa, które jest dobrym antyoksydantem, opóźnia starzenie i dzięki niej jest szybsza regeneracja organizmu :wink4: Ja w sumie jak tylko mam okazję to jem czekoladę ale tylko gorzką :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekolada, szczególnie gorzka, jest zdrowa dla organizmu :good: A to dzięki zawartości kakaa, które jest dobrym antyoksydantem, opóźnia starzenie i dzięki niej jest szybsza regeneracja organizmu :wink4: Ja w sumie jak tylko mam okazję to jem czekoladę ale tylko gorzką :wink4:

jesz ja po to zeby dostarczyc weglowodanow organizmowi?? :tongue4:

czekolada jest szybciutko "przerabiana" przez organizm powoduje wyrzut insuliny to cukier prosty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cukier prosty

dlatego jest szybko przyswajana i wg mnie to najlepszy sposób, zeby szybko uzupełnić poziom energii przed i po treningu :good: oczywiście np. Vitargo jest dużo lepsze ale taniej wychodzi czekolada :decayed: poza tym kakao ma dużo innych dobrych właściwości :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cukier prosty

dlatego jest szybko przyswajana i wg mnie to najlepszy sposób, zeby szybko uzupełnić poziom energii przed i po treningu :good: oczywiście np. Vitargo jest dużo lepsze ale taniej wychodzi czekolada :decayed: poza tym kakao ma dużo innych dobrych właściwości :tongue4:

a do uzupelnienia cukru to ok zgadzam sie:) ale jak mozna czekolade na rowni z makaronem czy ziemniakami postawic:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od x czasu biorę tylko białko serwetkowa, czasami dodam kreatynę albo gainera i rosnę. Do tego jem 0,5 do 0,8kg miecha dziennie. Bez mięsa, nie ma przyrostu. Te napalmy i inne pompy - szkoda pieniędzy. Węglowodany tak samo. Masz je w makaronie i ziemniakach, a jak ma być przyjemnie to jedz czekoladę :cool1:

Jedz nawet 10kg miesa dziennie...i co...?

Nie ważne ile mięsa zjadłeś...ważne jakie to było mięso... Pochłaniaj codziennie te 0.5kg golonki (w końcu to też mięso :gwizdanie: ) i później mi powiedz że masz zajeeebiste przyrosty :gwizdanie:

Licz węgle/białko/tłuszcz w gramach na kilogram ciała, a nie kilogramy mięsa na dzień :kox:

A co do przedtreningówek... Niektórzy pracują ciężko fizycznie w pracy i przed treningiem potrzeba się jakoś zmotywować :cool1:

Ja od x czasu biorę tylko białko serwetkowa, czasami dodam kreatynę albo gainera i rosnę. Do tego jem 0,5 do 0,8kg miecha dziennie. Bez mięsa, nie ma przyrostu. Te napalmy i inne pompy - szkoda pieniędzy. Węglowodany tak samo. Masz je w makaronie i ziemniakach, a jak ma być przyjemnie to jedz czekoladę :cool1:

nie zgadzam sie.jadles napalm czy cos w tym stylu ze tak mowisz?

tak jedz czekolade :polew: :polew: :polew:

widac ze nie masz pojecia o weglowodanach :decayed:

Weglowodany z czekolady?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

poczytaj najpierw ile bialka z miesa jest w stanie przyswoic organizm i pozniej jedz zeby niebylo ze wiekszosc przeleci przez Ciebie

Brałem mutant massa i inne gainery i powiem szczerze, że wolę kupować białko serwatkowe a węgle brać z innych źródeł. Czekolada czy banan po treningu to bardzo dobra sprawa i nie mówcie mi ,że nie mam pojęcia o węglach. Nie napisałem ,że czekolada to główne źródło węgli, ale cieszę się że ktoś czyta co pisze i wywołałem nie małą burzę. Ja jem codziennie tabliczkę i mi nie szkodzi, mam zaje... metabolizm (5-7 posiłków dziennie). Po prostu nie zawracam sobie głowy liczeniem węgli. A jak chcę zjechać z tłuszczu to robię po treningu 40 min spacer i przestaję żreć słodkie i mi elegancko wszystko schodzi. A co do źródeł mięsa to nie mielonka tylko pierś indyka, kurczaka i wołowina.

Dopalacze: Jak wziąłem napalm dwa razy to myślałem ,że się przekręcę. Nie potrzebuje tego. Sam pracowałem po 10godz w chłodni przy krojeniu świniaków, byłem nieraz wyj... jak koń po westernie, ale to mnie bardziej mobilizowało do pójścia na trening niż dopalacze. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no wlasnie myslales ze sie przekrecisz :decayed:

a wlasnie niektorzy potrzebuja pobudzenia, a jeszcze na innych np na mnie juz przestaje to dzialac ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba jak mi zajechała drogę to myślałem, że czaszka mi pęknie. Czerwony byłem 20 minut. Trening zapamiętam długo, bo nigdy się tak źle nie czułem.

to cukier prosty

dlatego jest szybko przyswajana i wg mnie to najlepszy sposób, zeby szybko uzupełnić poziom energii przed i po treningu :good: oczywiście np. Vitargo jest dużo lepsze ale taniej wychodzi czekolada :decayed: poza tym kakao ma dużo innych dobrych właściwości :tongue4:

Kolega bardzo mądrze prawi. W 100% się zgadzam. A teraz do pieniaczy: Gdzie napisałem ,że czekolada jest dobrym źródłem węgli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuję pomocy. 19 lat, 175cm wzrostu i waga w granicach 68-74. 2 lata temu, jak pakowałem na gainerze i kreatynce masa skoczyła do 81kg (w tym oczywiście otłuszczenie), ale i siła skoczyła (zaczynałem od 65kg wagi i na płaskiej 55kg max, a przy 81kg wyciskałem 80kg 5x w dwóch ostatnich seriach.)

Co kto poleci, żeby zrobić trochę CZYSTEJ masy i siły przy okazji? Nie chcę się wypakować i walić ciągle te 70-75kg w serii, tylko żeby właśnie siła skoczyła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego na poczatku to smialo bez odzywek , a sila i masa sama pojdzie przy diecie .... odzywki typu kreatyna itd ... dodaje sie pozniej ale tylko wtedy jak masz dobra diete , a wiec teraz ewentulanie bialko dobre kup bo pewnie ci brakuje w diecie i ostro trenuj max 4 razy w tygodniu po 1 parti raz na tydzien .

chyba ze walisz z grubej rury to tak jak kolega zmija podal :D do tego deca i winstrol i za 6 tygodni bedziesz machal 100kg na serie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...