Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

tragedia.... po zatruciu 7kg do tylu wygladam jak szczur .....

Aspargin,lub sól fizjologiczna czy coś podobnego z apteki na odwodnienie.Kalipoz (potas) w ostateczności.To ostatnie chyba na receptę.Pamiętam te specyfiki bo miałem parę razy srańsko/żygańsko i też leciałem po 7-8 kilo w parę dni,aż nery bolały.

Jeśli dopier*alałeś wątrobę koksami lub jakimiś "odżywkami" to poprostu dłużej będziesz dochodził do siebie.Pomogą ci jogurty,kefiry,actimel (białe bez owoców i barwników),i jedzenie warzyw-whuj warzyw,buraczki kapucha,a z owoców morele.

Jeśli jesteś zdrowy to szybko wrócisz do wagi,2tygodnie może 3.W tym czasie bez przesady z białkiem,bo obciąża nery.Zapomniałem dodać oliwki czarne z pestkami-sole mineralne właściwie podstawa.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

michass jak dawkowac ten aspargin?

Podziekowal bardzo za RADY! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zakupiłem te hantle bitumiczne 2x20kg przez allegro

tak to jest jak się kupuje tanie gówno :disgust:

odsyłam bo towar wadliwy kilka odważników uszkodzonych wysypuje się z nich ten proszek bitumiczny :kwasny:

ciekawe czy zwrócą mi teraz za przesyłkę + za uszkodzony towar

napisałem @ bo nikt nie odbiera telefonu

gryf i reszta ok ale i tak widać, że to tanie ścierwo a żeliwo zalane w tej gumie śmierdzi jak lepik :wallbash: a pytałem kobity przez telefon,pokój mi śmierdzi co piz....da tam pracuje lumpiara plastikowa jedna :angry:

DSCN0053.jpg

DSCN0054.jpg

DSCN0055.jpg

DSCN0056.jpg

DSCN0057.jpg

tak jest jak sie kupuję od nie sprawdzonych ludzi, było pytać to bym Ci polecił firmę, pisałem Ci ale nie interesowałeś sie moimi odpowiedziami.

Ja dzis dokupiłem sobie 2x 20kg żeliwne HEKTOR-a porządne obciążenie używane 75zł/20kg za***ista cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bitumiczne tu masz dużo taniej jak i żeliwne: http://allegro.pl/obciazenie-odwaznik-bitumiczny-proyasport-15kg-i1993502363.html

Przejrzyj jego wszystkie aukcję

:gwizdanie:

zapodaj jakiś link do hantli samych w dobrej cenie

te oddam w sumie łaski nie robią

resztę śmierdzącego gów..a zostawiam :sick3:

dziś sobie poćwiczyłem i mnie łapka boli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie za zwrot towaru placisz Ty.

A czy pojda na reke i poniosa koszta to juz nie wiadomo... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie za zwrot towaru placisz Ty.

A czy pojda na reke i poniosa koszta to juz nie wiadomo... :confused4:

kupiłem to za 50zł ale wysyłka 70zł :wallbash: więc chce tylko 120zł ale nie wiem czy nie będę musiał teraz płacić znów za wysyłkę czy na ich koszt

wystawię im taki komentarz na allegro że po pamietają

sprzedają gówno to będą płacić

na wszystko mam rachunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba było kupić bitumiczne ale w innej oprawie. Wcisnęła Ci jakieś gówno.

http://www.hop-sport.pl/

Ja mam większości sprzęt tej firmy, ławka modlitewnik, wyciąg , obciążenia itd.

Nie jest to może profi sprzęt, ale tani i jak na domowe warunki wystarczający[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 21:25_________________________________________________http://www.hop-sport.pl/pl/gryfy_hantle/zestaw-hantli-bitumicznych-2x10kg.html

Widzisz te krążki? są bitumiczne ale w oprawie plastikowej i tu nie ma mowy o jakimkolwiek zapachu albo łuszczeniu się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ich bitumiczne są ok bo też w plastiku i nie śmierdzą fotki masz wyżej

ale żeliwo w gumie wali jak z koziej d*py :blink:

jedyny minus że jak załadowałem wszystko 20kg na jeden hantel to wolałbym machać pustakiem takie to wielkie przez te plastiki to lepsze jest zeliwo+guma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny minus że jak załadowałem wszystko 20kg na jeden hantel to wolałbym machać pustakiem takie to wielkie przez te plastiki to lepsze jest zeliwo+guma

Panowie możecie mi powiedzieć czy te bitumiczne powlekane odważniki śmierdzą coś w tylu lepik?? :decayed:

niczym nie śmierdzą, mam 90 kg takiego obciążenia, po prostu objętościowo są dużo większe i grbsze, przez co zajmują więcej miejsca na sztandze- np 2.5 kg bitumiczne wygląda jak 5 żeliwo a nawet więcej

coś za coś - cena[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 21:35_________________________________________________najlepiej obciążenia kupować używane (bo taniej, a żadna to różnica czy nowy) i żeliwne bo zajmują mniej miejsca na sztandze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hop-sport.pl/pl/gryfy_hantle/zestaw-hantli-bitumicznych-2x10kg.html

ja właśnie też taki sam gryf/hantle miałem ale to takie delikatne jest trochę i nakrętki plastikowe

muszę tylko dokupić jakieś dodatkowe nakrętki do łamanego bo podczas ćwiczeń zdarza sie odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat nie mam plastikowych nakrętek tylko wszystkie metalowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje nasiona w aptece 50g za ~2,5zl ,gotuje nawar z 4 lyzek na 4porcje,wypijam 2 szklanki dziennie z odrobina nasion,ostrzegam smierdzi strasznie wszystko,pot mocz itd...

kilka lat temu pilem to i mialem mega apetyt po tym, przytylem 20kg w okolo 6miesiecy

bede pil kozieradke jak dam rade przez 2 najblizsze miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI TEC Protein 80 o smaku truskawkowym doszedł :kox:

Zamawiane na KFD i żeby było śmieszniej zapomnieli dołączyć gratisowego opakowania 1 kg :wallbash: Ale po rozmowie z operatorem dołączą je do kolejnego zamówienia :decayed:

Ogólnie smak odżywki w połączeniu z mlekiem nawet dobry. Liczyłem na trochę bardziej wyrazisty smak ale nie jest źle :good:

Teraz jeszcze tylko Carbo z Activlaba 3 kg i będzie wystarczająco supli na miesiąc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytylem 20kg w okolo 6miesiecy

ale to kurde nie jest zdrowe dla organizmu :mysli:

ale tak z 7 kg to chętnie bym przygarnął więc spróbuję tego smroda pijać od stycznia :mysli:

moze do konca niezdrowe,ale wtedy micha sie cieszyla z 70->90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytylem 20kg w okolo 6miesiecy

W większości był to tłuszcz i woda. Jak kogoś cieszy taka masa to jego sprawa :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytylem 20kg w okolo 6miesiecy

W większości był to tłuszcz i woda. Jak kogoś cieszy taka masa to jego sprawa :wink4:.

w wieku 17lat ciekawe jak ty wygladales :polew: :polew: poza tym skok z 33cm do 40cm w bicku poszlo.

woda :polew: :polew: :polew: :polew: co za ziom jestes,przybralem masy miesniowej normalnej.

przy moim wzroscie wygladalem po prostu normalnie,rozroslem sie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytylem 20kg w okolo 6miesiecy

W większości był to tłuszcz i woda. Jak kogoś cieszy taka masa to jego sprawa :wink4:.

w wieku 17lat ciekawe jak ty wygladales :polew: :polew: poza tym skok z 33cm do 40cm w bicku poszlo.

woda :polew: :polew: :polew: :polew: co za ziom jestes,przybralem masy miesniowej normalnej.

przy moim wzroscie wygladalem po prostu normalnie,rozroslem sie i tyle.

moje poczatki byly takie same :wink4: ...tez w krotkim czasie przytylem 20kg (wczesniej bylem suchy) i nie bylem zalany... normalna masa... :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje nasiona w aptece 50g za ~2,5zl ,gotuje nawar z 4 lyzek na 4porcje,wypijam 2 szklanki dziennie z odrobina nasion,ostrzegam smierdzi strasznie wszystko,pot mocz itd...

kilka lat temu pilem to i mialem mega apetyt po tym, przytylem 20kg w okolo 6miesiecy

bede pil kozieradke jak dam rade przez 2 najblizsze miesiace.

hahah :) to też jest dobre na kuśkę :gwizdanie:

kiedyś brałem ale to jest tak beznadziejne że głowa pęka :)

ktoś brał plutonium z Was Panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wywar tak śmierdzi ?

Może lepiej w kapsułkach kupić i nie smrodzić tym ?

http://www.doz.pl/apteka/p2657-Nasiona_kozieradki_kapsulki_H.Kr._30_szt

Potrzebuje jeszcze hantelków ale wysyłka jest masakrycznie droga przy ciężarach.

Te nawet są http://www.hop-sport.pl/pl/gryfy_hantle/zestaw-hantli-bitumicznych-2x10kg.html

ale z wysyłką już drogo wychodzi.

Łamany gryf mam,ławke prostą i ok. 140kg w sumie żelastwa.

Jedynie hantelków brak. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...