Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wg mnie to łatwo idzie do 120kg a później zaczynają sie dopiero schody.

a co do Ciebie MAGIC87 to jak zaczniesz robić wszystko regularnie to nie będzie zakwasów. Ja własnie znowu zaczynam ćwiczyć po długiej przerwie i jest ok. siła wraca szybko gorzej z wytrzymałością. ale jestem dobrej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wszytko jest mozliwe :hi:

zalezy ile sie cwiczyc czasu, ja raczkuje dopiero

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:56_________________________________________________trenuje w pn srody i sobote.... ale jak wczesniej pisałem dopiero zaczynam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty myślisz że mięśnie po dwóch miesiącach wpadna w rutynę? :wallbash:

nie wiem po jakim czasie mięśnie wpadają w rutynę, bo się tym nie interesuję jeszcze aż tak bardzo dlatego pytam bardziej doświadczonych kolegów o ich opinie :cool1:

ja tam słyszałem wiele różnych wersji od takich, że powinno się przy każdym treningu coś zmieniać, po takie że w ogóle nie trzeba zmieniać, inne zaś popierały zmiany co miesiąc, etc.

wiem, że każdy będzie miał inne metody itp ale wolałbym to skonsultować z większą ilością osób :decayed: koksiarzy :kox:

ja myślę, żeby zmienić dopiero po nowym roku na zupełnie nowy zestaw ćwiczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to łatwo idzie do 120kg a później zaczynają sie dopiero schody.

a co do Ciebie MAGIC87 to jak zaczniesz robić wszystko regularnie to nie będzie zakwasów. Ja własnie znowu zaczynam ćwiczyć po długiej przerwie i jest ok. siła wraca szybko gorzej z wytrzymałością. ale jestem dobrej mysli.

tzw Pamiec miesnia... jak sie keidys cwiczylo i byla przerwaaa przy dobrym treningu w krotkim czasie mozna dojsc do tamtych ciezarow itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniam co dwa miesiące i jest bardzo dobrze, po prostu po 2 miesiącach nie ma już takich przyrostów jak na początku, zmieniasz program i od razu mięsień pracuje inaczej, a dodatkowo podczas danego programu można coś tam sobie jeszcze udziwniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 biore bez problemu nie wierzysz filmik nagram albo wpadnij na trening do mnie heee na bary 80 dzis poszlo

nie żebym był jakiś chamski ale co do ku*wy nędzy ma znaczyć to "heee", którego używasz częściej niż przecinka :wallbash:

ja zmieniam co dwa miesiące i jest bardzo dobrze, po prostu po 2 miesiącach nie ma już takich przyrostów jak na początku, zmieniasz program i od razu mięsień pracuje inaczej, a dodatkowo podczas danego programu można coś tam sobie jeszcze udziwniać

czyli zmienię sobie spokojnie po świętach, bo jak na razie to forma jest w fazie zwyżkowej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 biore bez problemu nie wierzysz filmik nagram albo wpadnij na trening do mnie heee na bary 80 dzis poszlo

nie żebym był jakiś chamski ale co do ku*wy nędzy ma znaczyć to "heee", którego używasz częściej niż przecinka :wallbash:

ja zmieniam co dwa miesiące i jest bardzo dobrze, po prostu po 2 miesiącach nie ma już takich przyrostów jak na początku, zmieniasz program i od razu mięsień pracuje inaczej, a dodatkowo podczas danego programu można coś tam sobie jeszcze udziwniać

czyli zmienię sobie spokojnie po świętach, bo jak na razie to forma jest w fazie zwyżkowej :kox:

teee heee do kur** nedzy oznacza podesmianie sie,chce byc mily a nie chamski albo prostacki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega zaksasy mam :wallbash:

tric trzyma od poniedziałku do tego wczorajszy bic.. na weekend nie bede mogł sie pewnie ruszac..

do tego jeszcze dzisiaj na trenignu siatkówki byłem a jutro mecz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega zaksasy mam :wallbash:

tric trzyma od poniedziałku do tego wczorajszy bic.. na weekend nie bede mogł sie pewnie ruszac..

do tego jeszcze dzisiaj na trenignu siatkówki byłem a jutro mecz :kox:

mnie łydki napierdalają od poniedziałku, ale luzzzz, będzie dobrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 biore bez problemu nie wierzysz filmik nagram albo wpadnij na trening do mnie heee na bary 80 dzis poszlo

nie żebym był jakiś chamski ale co do ku*wy nędzy ma znaczyć to "heee", którego używasz częściej niż przecinka :wallbash:

ja zmieniam co dwa miesiące i jest bardzo dobrze, po prostu po 2 miesiącach nie ma już takich przyrostów jak na początku, zmieniasz program i od razu mięsień pracuje inaczej, a dodatkowo podczas danego programu można coś tam sobie jeszcze udziwniać

czyli zmienię sobie spokojnie po świętach, bo jak na razie to forma jest w fazie zwyżkowej :kox:

teee heee do kur** nedzy oznacza podesmianie sie,chce byc mily a nie chamski albo prostacki :kwasny:

nie no spoko, luzik :wink4:

ja jutro męczę klatę i trica ale na lajcie + do tego rowerek na koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa ale dzisiaj zamuliłem, wczoraj tu napisałem (dokładnie 2 posty wyżej), że będę męczył klate z tricem, wszystko fajnie pięknie...ale...

dzisiaj przez tą zjebaną pogodę (w nocy napadało z pół metra śniegu i z rana dalej nawalało, że nie było nic widać na więcej niż 10 metrów, a ja jeszcze na letnich :decayed:) zrobiłem za to plecy i bica :wallbash:

a tak w ogóle to dzisiaj powinienem męczyć barki i nogi :polew: normalnie polew na maxa, wszystko się mi pokręciło :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się powoli wziąłem... :kox:

Koledzy zażywał ktoś może odżywki sojaprotein w tabletach ?

To jest ponoć na przyrost masy, dobrze po tym idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się powoli wziąłem... :kox:

Koledzy zażywał ktoś może odżywki sojaprotein w tabletach ?

To jest ponoć na przyrost masy, dobrze po tym idzie?

brałem kiedyś to ale to jest mało wartościowe białko. Ale warto sobie to kupić, bo jest tanie a swoje na pewno zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się powoli wziąłem... :kox:

Koledzy zażywał ktoś może odżywki sojaprotein w tabletach ?

To jest ponoć na przyrost masy, dobrze po tym idzie?

brałem kiedyś to ale to jest mało wartościowe białko. Ale warto sobie to kupić, bo jest tanie a swoje na pewno zrobi.

:good: zamówie sobię w poniedzielnik, od czegoś trzeba zacząć :gwizdanie: mój główny problem to brak masy na 184cm waże 67kg ;( od poniedziałku sobię zrobię może jakąś rozpiskę, a jadł ktoś może ryż z serkiem homooo + banan ?? też słyszalem że warto sobie poszamać taki posiłeczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...