Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??


szysz4

Rekomendowane odpowiedzi

moc, mocą a co z żywotnością silnika i sprzęgła ?? mocno dostają podzespoły po wirusie na 140 km ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc, mocą a co z żywotnością silnika i sprzęgła ?? mocno dostają podzespoły po wirusie na 140 km ??

to jest nic, no chyba że sprzęgło ma za sobą 400+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 233 w oryginale (raczej) obawiam sie czy nie skróce sobie żywota silnika itp.

nie skrócisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam takie pytanko zrobiłem czip w swoim AFN i przy ustawionej dawce paliwa na 2.4 strasznie dymił już od niskich obrotów,dawkę ustawiona na 3.6 jest lepiej autko ma dalej mocno ciągnie ale też powyżej 3-3,5 tyś obrotów zadymia dodam że korekcja na wtryskach jest ok czy po prostu silnik po czipie tak mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że do warszawy tak daleko mam bo ochota na program rośnie :decayed:

To jedź do Roberta z Tune-up :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że do warszawy tak daleko mam bo ochota na program rośnie :decayed:

To jedź do Roberta z Tune-up :gwizdanie:

Zobaczymy po wakacjach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Panowie sam zastanawiam sie nad chipsem 140/300 czyli nad najbezpieczniejszym, wiem ze turbo i sprzegło wytrzyma spokojnie, ale moje obawy sa takie... jak ze spalaniem ?? o ile wzrosnie/zmaleje?/ i czy bardzo bedzie dymic, bo w obecnej chwili to mi wogole nie puszcza dymku, no moze przy cegle na gazie, albo zaraz po odpaleniu dymka pusci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Panowie sam zastanawiam sie nad chipsem 140/300 czyli nad najbezpieczniejszym, wiem ze turbo i sprzegło wytrzyma spokojnie, ale moje obawy sa takie... jak ze spalaniem ?? o ile wzrosnie/zmaleje?/ i czy bardzo bedzie dymic, bo w obecnej chwili to mi wogole nie puszcza dymku, no moze przy cegle na gazie, albo zaraz po odpaleniu dymka pusci ...

spalanie będzie w miare ok, no chyba ze wtryski zaczną już lać, dymienie przy temeraturach wakacyjnych napewno będzie, nie łódź sie na bezdymny program w AFN, nie istnieje taki :gwizdanie: jak zrobisz to u kgos kto na prawde zna sie na rzeczy to kopcenie będzie na poziomie serii :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob , nie zastanawiaj sie. spalanie nie wzrasta. dymu tez sie nie boj, bedzie w normie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że do warszawy tak daleko mam bo ochota na program rośnie :decayed:

Ty, skończ pier....dolic..., po co do Wa-wy ?

jak chcesz to jedziemy do Gdańska do Roberta

tylko nie wiem czy ta Twoja padaka wytrzymie ta drogę :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodam od siebie że żadnej różnicy przynajmniej w lusterku przy butowaniu nie widzę czy po wycięciu kata i po chipie w mr motors żadnego dymu nie widac przed ani po spalanie na trasie prawie takie samo przy butowaniu a na miescie sie nie wypowiem bo mało przez miasto mi wychodzi ale może by troszkę więcej jednak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zostawiam batorego przy temperaturach +30 :polew: i kilku butowanich z rzędu

Ale co to za problem? przecież to zostaje za TOBĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chłopaki dym zostaje za mna wiec to nie mega problem, jezeli chodzi o splanie 3.7L to bylo przy lajtowej jeździe 80-100km/h i wiem ze jest to do pobicia...

Wolałem sie zapytac jezeli chidzi o chipsa, bo wiele jest ludzi ZA i PRZECIW, nawet jezeli chodzi o bezpieczny program 140/300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy są przeciw nawet nie widzą o czym mowa jest dokładnie :gwizdanie: są zieeeeloni w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zwykle tacy najgłośniej krzyczą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie próbuj pobijac rekordów spalania, bo zaraz bedziesz pisal,ze nie idzie samochod wiecej jak 110km/h i lapie notlaufy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...