Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sprzedający 312MC


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

mieszkam w tej samej miejscowości co 312mc i powiem wam, że bez policji/us nic nie zdziałacie, nie śpi na pieniądzach a to co uda mu się "zarobić" wydaje na lans. o ile dobrze kojarzę to pracował jakiś czas temu przy "rozbiórkach" aut stąd pewnie miał jakiś dostęp do części ale wypełnienie druku nadania paczki to już wyższa szkoła jazdy więc jego pomysł niew ypalił poprostu. jak chcecie to mogę poszperać i załatwić numer do jego rodziców :) ale chyba lepszym wyjściem będzie policja/us.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś 25-27, ja mam 29 jak kończyłem szkołę średnią to on chyba akurat zaczynał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja nic nie da....za marne grosze to sa zeby sie sprawa zajeli. sad tez go nie skaze ze wzgledu na niska szkodliwosc spoleczna czynu. US tylko wtedy ma sens jesli koles z takiego handlu sie utrzymuje, jak dorabia na boku kilkoma transakcjami miesiecznie to nic mu nie zrobia. polecam poczytac sobie w internecie na temat postepowania nakazowego (nakaz zaplaty) i tym go potraktowac, moze i troche babrania z tym jest ale ktos chce odzyskac kase to najszybciej w ten sposob to osiagnie pzdr :hi:

a czytales co napisalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ale wydaje mi się, że urząd kontroli skarbowej zainteresuje fakt, że taki i taki Pan handluje w internecie nie odprowadzając podatku od sprzedaży (nie wiem czy taka sprzedaż powinna być opodatkowana VAT czy tylko pdof więc można by także oświadczyć że przysyła faktury VAT :) a z własnego doświadczenia wiem, że referat VAT w lubińskim us działa baaaardzo szybko)

-------------------------------------------------------------

Buba sorki źle doczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ale wydaje mi się, że urząd kontroli skarbowej zainteresuje fakt, że taki i taki Pan handluje w internecie nie odprowadzając podatku od sprzedaży (nie wiem czy taka sprzedaż powinna być opodatkowana VAT czy tylko pdof więc można by także oświadczyć że przysyła faktury VAT :) a z własnego doświadczenia wiem, że referat VAT w lubińskim us działa baaaardzo szybko)

Sprzedaje używki, wiec niekoniecznie.

Wszyscy oszukani powinni pójść na policje i nie czekać już nawet jednego dnia. Policja przeprowadzi rozmowę z delikwentem i albo niezwłocznie zwróci pieniądze, albo wsiada mu na łeb i skończy w sadzie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa jest plan...koleś pewnie jest pakerem , a jak wiadomo pakerki mają mientkie i małe wacki , więc nasyłacie mu sex bombę np "luźną Maję" , pako się łamie psychicznie , bo by chciał , a nie może , jest w dołku i w tym momencie wpada słynny wiking z północy mariomadafakakillerhuj , w 3sekundowym ciosie łamie pako w pół , robi "dziesionę" i rozdaje zaległe fanty poszkodowanym :decayed: :decayed: , tylko pogadajcie z Tomeksem , żeby dał namiary na mario :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale faktura to faktura i vat się należy nie ważne co sprzedałeś, tyle że nie wiem jak później zareaguje us, czy tylko pomęczy go o podatek od niby faktur czy zainteresuje ich cała sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie kupuje karpie z przeceny karmione bog wie czym :P

wracajac do tematu na gadu cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że teraz jak za komuny US daje gratyfikacje kapusiom więc poszkodowani do urzędu po swoją kapustę,pono od tego roku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu na gadu cisza :)

ciągle ma ten sam opis

312MC

CIDOTESTON-> 12zł/ml

ANAPOLON-> 140zł/20szt

CLOMID-> 60zł/20szt.

BOLDENONA

na zwykłym gadu mi go nie wyświetla a na web gadu i owszem :mysli:

Generalnie szkoda bo myślałem że z gościem pohandluje jak mam w miarę blisko a tu taka heca ... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to samo mam :) Niewazne w sumie na razie :) NA upartego przezyje i te 250 zl ale nie pierdzielcie ze to sa male kwoty itp bo ejst kilka osob w plecy na tym gosciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa jest plan...koleś pewnie jest pakerem , a jak wiadomo pakerki mają mientkie i małe wacki , więc nasyłacie mu sex bombę np "luźną Maję" , pako się łamie psychicznie , bo by chciał , a nie może , jest w dołku i w tym momencie wpada słynny wiking z północy mariomadafakakillerhuj , w 3sekundowym ciosie łamie pako w pół , robi "dziesionę" i rozdaje zaległe fanty poszkodowanym :decayed: :decayed: , tylko pogadajcie z Tomeksem , żeby dał namiary na mario :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: spadłem z krzesła

mam jego GG od dawna i często był na widocznym, a od czasu afery na forum nie widziałem go wcale, opis tak jak już pisali ciągle ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że aby miał obowiązek wystawiać faktury na sprzedawany towar musi mięć łączną sprzedaż na poziomie powyżej 3000 zł rocznie. Wtedy ma obowiązek prowadzić działalność wystawiać faktury i odprowadzać od tego podatek. A jak mu udowodnicie za ile Wam części sprzedał ? Jeżeli się mylę to sorki za pomyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak on udowodni za ile je sprzedał i że nie przekroczył 3tys przez rok? :mysli: a chłopaki historię wiadomości z nim mają :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udowodni, bo US sprawdzi mu wpływy na konto i będą wszystko wiedzieć. :thumbup:

Niezły cwaniaczek. :doh1: Ale daleko nie zajdzie. :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać nie działał tylko na Naszym forum więc pewnie sporo by się uzbierało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jego GG od dawna i często był na widocznym, a od czasu afery na forum nie widziałem go wcale, opis tak jak już pisali ciągle ten sam

Nie miał za co opłacic internetu, bo oddał co niektórym cześć kasy :polew: :polew: to opis ciagle ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...