Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?


Bladyrs

Jakiej marki Waszym zdaniem olej najlepszy ?  

179 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej marki Waszym zdaniem olej najlepszy ?



Rekomendowane odpowiedzi

mobil1 5W50 niunia ma ponad 190tyś przebiegu (albo i wiecej :kox:) ale myśle że tyle, i od kilku tysięcy odkąd go zalałem ubytków oleju nie stwierdziłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec jeździ na serwisowym(nie znam dokładnej nazwy) Castrolu zalanym w ASO. Słyszałem z dobrych źrodeł, że po Castrolu silniki są w środku żółte a to na nie wpływa raczej negatywnie :confused4: Następny będzie pewnie MOTUL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

230tys,wczesniej byl texaco 5w40,pozniej castrol gtx magnatec 5w40,a teraz motul x-cess 5w40 i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio załałem Castrol 5W40 przy przebiegu 180 tyś i działa wszystko bez zarzutu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja jeżdze na ELF 15w40 DIESEL wcześniej w benzynowej A4 jezdziłem też na ELF SPORTI 15w40 i według mnie jest to olej ok.

POZDRAWIAM. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zalałem castrolem 10W/40. przebieg 150 000km. Auto z niemiec. Nie wiedziałem na jakim oleju jeździł poprzedni właściciel.

Poczytałem troche poprzednich postów i powinien być pełny syntetyk. 5W50.

Co radzicie?

Jak zmienie na pełny syntetyk nie wypłuka za bardzo silnika i nie dostanie wycieków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja śmigam na mobilu pół syntetycznym no i jakoś się kula :) na tym oleju zrobiłem 3 tys. kilometrów i żadnych ubytków nie zaobserwowałem także jest GIT .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobil 1, 5w50 rally formula, ubywa go w tempie 250-400 ml / 1000 km (bańka z olejem jeździ w bagażniku)

A do tego zasranego malucha którym chwilowo jeżdżę to chyba wleję coca-coli do silnika tak mnie wnerwia momentami (szczególnie jak dam gaz w podłogę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...