Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem należy jeszcze wziąć pod uwagę wartość auta i to ,że kupujemy listwy ozdobne (nie pełnią raczej funkcji aerodynamicznej :tongue4:)

Biorąc pod uwagę wartość mojego bolida ,zakup listew oryginalnych oscylowałby w granicach 5% wartości co jest lekką przeginką.

Oczywiście wolałbym mieć oryginalne ale jak na razie jeżdżę 10 letnim samochodem i nie ma co cwaniakować, że stać mnie na każdą zachciankę a listwy chciałem mieć i już..

Na pewno nie umywają się do ori ale efekt oczekiwany został jak dla mnie osiągnięty.

Faktycznie chwilę się nad nimi napracowałem ale efekt końcowy jest :good:

Też prawda, choć ja wychodzę z założenia że jak będę sprzedawać furaka to zawsze mogę zdemontować listwy i wstawić serię. A te z S4 sprzedać na allegro bo to towar pożądany :cool1:

Opublikowano

A czy przy demontażu tych listw można coś połamać czy odkręcam dwie skrajne śruby na końcu i na początku listwy i wszystko ładnie schodzi ?

Opublikowano

Nie schodzi za ladnie jesli nigdy nie byly sciagane.Sa zapieczone na swoich miejscach i jesli ciezko je zsunac z mocowan to rzeba sie troche przylozyc.Polamac raczej nic sie nie da jesli juz odkrecisz sruby.

Opublikowano

A czy przy demontażu tych listw można coś połamać czy odkręcam dwie skrajne śruby na końcu i na początku listwy i wszystko ładnie schodzi ?

Jak się nie da ręcznie, to robisz tak...

Odkręcasz dwie śrubki, otwierasz drzwi na maxa, bierzesz jakiś kawałek drewna, wkładasz go między karoserie i drzwi, robisz "dźwignie" i listwa schodzi :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Opublikowano

A czy przy demontażu tych listw można coś połamać czy odkręcam dwie skrajne śruby na końcu i na początku listwy i wszystko ładnie schodzi ?

Jak się nie da ręcznie, to robisz tak...

Odkręcasz dwie śrubki, otwierasz drzwi na maxa, bierzesz jakiś kawałek drewna, wkładasz go między karoserie i drzwi, robisz "dźwignie" i listwa schodzi :wink4:

ok :good: dzięki za info jak nie zejdą po dobroci to się zastosuje do Twoich wskazówek

Opublikowano

Hej,

zapytałem o te listwy i są wykonane z: cytat sprzedającego "Wykonane są z żywic epoksydowych dobry materiał szczerze nie miałem jeszcze zastrzeżen co do wykonania tych listw dopiero co wystawilismy je na allegro poniewaz od kilku lat mamy stałych odbiorców którzy sprzedają je w UK Pozdrawiam"

CO sądzicie?

Opublikowano

Hej,

zapytałem o te listwy i są wykonane z: cytat sprzedającego "Wykonane są z żywic epoksydowych dobry materiał szczerze nie miałem jeszcze zastrzeżen co do wykonania tych listw dopiero co wystawilismy je na allegro poniewaz od kilku lat mamy stałych odbiorców którzy sprzedają je w UK Pozdrawiam"

CO sądzicie?

Masz napisane wyżej co o tym sądzimy :cool1:

Opublikowano

Hej,

zapytałem o te listwy i są wykonane z: cytat sprzedającego "Wykonane są z żywic epoksydowych dobry materiał szczerze nie miałem jeszcze zastrzeżen co do wykonania tych listw dopiero co wystawilismy je na allegro poniewaz od kilku lat mamy stałych odbiorców którzy sprzedają je w UK Pozdrawiam"

CO sądzicie?

a bedziesz montowal je na wkrety i poxipol by sie trzymaly? :polew:

Opublikowano

Napisałem "co sądzicie" w odniesieniu do wypowiedzi sprzedawcy a nie z zamiaru zakupu ich i montażu. Może ta informacja komuś się przyda. pzdr

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

wroclav

i jak te listwy laminaty po lecie? powyginały się,czy jest ok?

Opublikowano
  • Autor

Nic się z nimi nie podziało.

Jakie były takie są, więc nie taki diabeł straszny.

Opublikowano

to fajnie :good:w takim razie chyba je kupię,bo ceny ori trochę za duże

Opublikowano

te listwy z allegro sa przyklejane czy przykrecane?? tez sie zastanawiam nad ich kupnem :notworthy:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
:hi: wroclav a jak ze spasowaniem listew?musiałeś docierać,czy pasowały?malowałeś w mat?
Opublikowano
  • Autor

Trochę docierałem ale ori z tego nie zrobisz. Malowałem w czarny mat, potem matowym klarem.

Opublikowano

ori to ori-ale kosztuje swoje i rzadko bywa na alledrogo.kupiłem te laminaty i po niedzieli biorę się za robotę.zobaczymy co z tego wyjdzie

Opublikowano

Prosimy o zdjęcia. W jakim stanie przychodzą i co z nim wyszło po obróbce.

Opublikowano

Już po małej obróbce u lakiernika i będą się malować(więc zdjęć przed już nie wyślę)A przychodzą w stanie średnim,jak to laminat(zagruntowane na czarno).krzywe nie są ale do ori im daleko.lekko na rantach trzeba podocierać i jeszcze raz gruntować gdyż mają lekkie dziurki-niedoróbki.ogólnie jakiejś tragedii nie ma.Zobaczymy jak będzie po malunku.(czarny mat+bezbarwny mat).Postaram się wrzucić zdjęcia po malowaniu (jeśli będę umiał :decayed: ) niebawem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.