Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szybko sie wyleczysz

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eee... przy moich delikatnych przebiegach :)

A tak od siebie co masz do wiadra? Weflug mnir jeden z lepszych turystykow... yyy ...

W tej cenie oczywiscie ...

Opublikowano

Jaki sezon zakończony wczoraj się super latało :D

Opublikowano

Póki co pogoda jest jeszcze OK, więc można śmiało śmigać ;)

Opublikowano

ja codziennie zakańczam sezon i codziennie powtarzam jeszcze dziś jutro już nie siadam :D ale taka piękna pogoda, że grzech nie skorzystać

Opublikowano

Dobry, jeżdzę na moto od 6 lat :) pierwszy był gpz500 (3miesiąće) później kolejno: GSXR k750 (2 sezony) / GSXR K8 750 (sezon) / GSXR K9 1000 (sezon) i w tym sezonie GSXR K7 1000 obecnie sprzedany :) preferuje jazdję sporotwą i przedewszsytkim powerwheelie jeśli jest do tego duża prosta.

Tutaj można pooglądać jak ktoś by chciał : http://www.bikepics.com/members/rodzyn889/ :)

Na przyszły sezon planuje zakup R1 Rn24 lub BMW S1000rr gdyż suzuki nie zmienia budy od lat, a nie chce miec znowu K9 z nowszym rocznikiem :)

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano

Sprzedaję swoją CBFę, gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4679525999

Opublikowano

Siemanko!

Zazdroszczę Wam...

Ja ostatnie 4 sezony przelatałem na Bandicie 1200S- http://www.bikepics.com/members/manitou/01gsf1200s/

Aktualnie tylko auto i ciężko się przyzwyczaić... W przyszłości na pewno wrócę na moto

Pozdrawiam

Opublikowano

Żyją tu jeszcze motocykliści? ;)

Opublikowano

A zyja :P a Ty co na dwa koła sie pasujesz?

Opublikowano

Od dobrego roku choruje na motocykl :)

Opublikowano

Od dobrego roku choruje na motocykl :)

To kupuj, trzeba realizować swoje pasje :)

Opublikowano

Od dobrego roku choruje na motocykl :)

To kupuj, trzeba realizować swoje pasje :)

No mam nadzieję że w następnym sezonie wyjadę :rolleyes:

Opublikowano

Witam potrzebuje prawą owiewę do gsxf (jajko) najlepiej w koloże niebieskim prawe lustro

jak coś priv

Opublikowano

Od dobrego roku choruje na motocykl :)

To kupuj, trzeba realizować swoje pasje :)

No mam nadzieję że w następnym sezonie wyjadę :rolleyes:

Jeździłeś wcześniej? Co planujesz zakupić?

Opublikowano

Jeździłeś wcześniej? Co planujesz zakupić?

Są dwie opcje. Albo cross albo street. 900RR na streeta była by idealna na początek :decayed:

Opublikowano

Jeździłeś wcześniej? Co planujesz zakupić?

Są dwie opcje. Albo cross albo street. 900RR na streeta była by idealna na początek :decayed:

CBR 900 RR bez większych przeróbek :) mokra miska olejowa :P

no no ale nie na pierwsze moto... :P

to trochę mocne...

Opublikowano

Jak się bawić to się bawić :grin: Szczerze powiedziawszy bardziej bym za crossem był, w okolicy sporo lasów ;)

Opublikowano

crossem możesz cały rok jeździć, a wiesz jaka frajda na kolcach po zamarzniętym jeziorze :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.