Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba się zdecyduję na budowę stunt psa, tylko co ja potem z tym zrobię, jak mi się to znudzi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdzi pewnie zdrowo :wink:

Właśnie nie pierdzi, fajny basowy dźwięk :kox: Próbowałem coś nagrać ale nie ogarnia tego dźwięku, sam szum słychać :thumbdown:

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Chyba się zdecyduję na budowę stunt psa, tylko co ja potem z tym zrobię, jak mi się to znudzi :whistling:

No jak co... Puścisz w świat, jakiś amator akrobacji zawsze się znajdzie :wink: Ceny stunt'ów są tak niskie, że kupców nie brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu mam zgryz :kwasny: Ostatnio ściągałem zbiornik...założyłem jak było, wężyki wszystkie na swoim miejscu. Odpaliłem, dodałem gazu i go zdusiło :doh: Od tamtej pory już nie pali...tylko jakieś tam pierdnięcia :facepalm: Zalane świece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dobrze podłączenie wężyków może pomyliłeś rezerwę z głównym zasilaniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i strzał w dychę :decayed: pomyliłem węże...ale nie od rezerwy i główny bo są to dwie różne średnice, a rezerwę z podciśnieniem chyba :doh: Ale człowiek głupi, taka pierdoła :doh::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam braci motonitów! Moja historia zaczela sie od jawki50. Potem w gimnazjum mialem mz etz251. Yamaha dt125, honda xlr125. Niedawno pozbylem sie cb500 w ladnym stanie. No i od konca wakacji jestem posiadaczem 636 i jak dla mnie to super maszyna. Choc w sumie nie mam duzego porownania. Jezdzilem kilkoma moto znajomych i jedynie r6 mi nie podpasowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam braci motonitów! Moja historia zaczela sie od jawki50. Potem w gimnazjum mialem mz etz251. Yamaha dt125, honda xlr125. Niedawno pozbylem sie cb500 w ladnym stanie. No i od konca wakacji jestem posiadaczem 636 i jak dla mnie to super maszyna. Choc w sumie nie mam duzego porownania. Jezdzilem kilkoma moto znajomych i jedynie r6 mi nie podpasowalo.

Która masz kolego 03-> czy 05->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2003r to chyba z poczatku produkcji bo w 2003 jeszcze te starsze chyba byly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2003r to chyba z poczatku produkcji bo w 2003 jeszcze te starsze chyba byly...

Tak wtedy wyszedł nowy model na wtrysku chyba 118ps? jeżdziłem 636 z 06' ładnie zap........:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez smigalem ta nowsza i tez jest super tylko ten tlumik pod tylkiem mi sie nie widzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez smigalem ta nowsza i tez jest super tylko ten tlumik pod tylkiem mi sie nie widzi...

Mi się znowu widzi:wink: teraz kupiłem dla syna mini bike na all też ma wydech pod zadupkiem:grin:,niektórym się to nie podoba i przekładają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare postow wyzej pisales ze miales jakis nieprzyjemny przypadek z kawa. Mozesz przytoczyc co sie stalo? Dzwon czy maszyna cos sie sypnela... bo wiem ze silniki to delikatne w nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...