Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

I chu... że zima,jakbym mieszkał trochę niżej też bym popalił gumę na chacie...:grin:

https://www.facebook.com/photo.php?v=647817878574200&set=vb.168129363209723&type=2&theater

ale kask ubrał :polew:

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

:slina: Jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy orientuje się ktoś w temacie kupna starych motocykli bez dokumentacji.. ?? interesuje się trochę starą motoryzacją i trafiły mi się ładne sztuki do kupienia ale oczywiście bez papierów bo gdzieś zaginęły a w dodatku są w posiadaniu też jakiegoś tam zbieracza który najprawdopodobniej nie wie na kogo kiedyś tam były zarejestrowane bo kupił je gdzieś w świecie przywalone sianem w starej stodole... normalna sprawa:whistling:dodam że po motorki musiał bym sie wybrać trochę km i niepokoi mnie sprawa co by było gdyby.. :grin: np zatrzyma mnie policja do kontroli podczas drogi powrotnej z motorem na przyczepce a ja nie będę miał dokumentów na motor który kupiłem.. ?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Panowie moja kurtka, jak by co pisać PW. do ceny się dogadamy i jest na prawdę jak nówka, kto kupi będzie MEGA zadowolony :wink:

Kurtka Alpinestars RC-1 czarna z garbem,jak NOWA ! (3817038103) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, myślę nad zalaniem do f4i płynu chłodzącego dynogel 2000 co wy na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś ogarnia jakieś zniżki do salonu hondy?:wink: Poczebuje napinacz łańcuszka rozrządu do F4:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, myślę nad zalaniem do f4i płynu chłodzącego dynogel 2000 co wy na ten temat?

Właściwie nie widzę przeciwwskazań :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc dynogel zalany jeszcze wymiana uszczelniaczy na lagach i moto gotowy do sezonu, szukam jakiejś kurtki i buty macie coś do polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak macie cos pewnego jakies 636, 600rr, f4i. Lub cross ale z prawem rejestracji. Dajcie znac na pewu. Znajomy szuka czegos dla siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś byłby zainteresowany to posiadam na sprzedaż komplety strój motocyklowy:

Kask Shoei Neotec Wine Red rozmiar S

Buty AlpineStars S-MX5 Waterproof rozm. 48

Kurtka skórzana Held z akcesoryjnym ochraniaczem kręgosłupa rozm. 58

Spodnie skórzane Held rozm. 106

Rekawice Held 2242 Air n Dry Gore-Tex

więcej info na PW :)

Wszystko bardzo mało używane przez jeden sezon, przejechane mniej niż 1000 km ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak macie cos pewnego jakies 636, 600rr, f4i. Lub cross ale z prawem rejestracji. Dajcie znac na pewu. Znajomy szuka czegos dla siebie...

Ja prawdopodobnie bede zmuszony pod koniec marca sprzedac moja CBR 600Fi...:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda CBR 600 F4 Śp ( Maliny ) Lublin ? Tablica.pl

Co za gość:facepalm: Jak można chcieć zarobić na czyjeś tragedii:shock3: Jeszcze wczoraj cena była o wiele wyższa.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lód na jeziorze coraz grubszy, jeszcze tydzień dobrego mrozu i będzie można polatać na kolcach:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście słyszeli że ktoś ma na sprzedanie godne polecenia: Honda Hornet600, Suzuki Bandit600, Kawasaki Z750 do 8tys zł dajcie znać, najlepiej z łódzkiego lub okolic, max do 200km jak sztuka będzie mega przyzwoita. Sam ujeżdżam Suzuki GS500 (świetne moto w idealnym stanie- do sprzedania, gdyby byli chętni to PW) a zamarzyło mi się zmienić na ww motocykle. Wszystkie bardzo mi się podobają tylko niewiem który byłby najodpowiedniejszy za te pieniążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście słyszeli że ktoś ma na sprzedanie godne polecenia: Honda Hornet600, Suzuki Bandit600, Kawasaki Z750 do 8tys zł dajcie znać, najlepiej z łódzkiego lub okolic, max do 200km jak sztuka będzie mega przyzwoita. Sam ujeżdżam Suzuki GS500 (świetne moto w idealnym stanie- do sprzedania, gdyby byli chętni to PW) a zamarzyło mi się zmienić na ww motocykle. Wszystkie bardzo mi się podobają tylko niewiem który byłby najodpowiedniejszy za te pieniążki.

Zapraszam na pewu. Wiem zajebistego bandita za 6.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z750 bez przodu 2007r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym kompletny sprzęt

ale dzięki za propozycje

---------- Post dopisany 28-01-2014 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2014 at 22:27 ----------

Sprzedam Honde CBF 600 N lub zamienie na M72 Kwidzyn ? Tablica.pl miał ktoś doczynienia z czyms takim? ogłoszenie jest tylko przypadkowe... czym to właściwie różni się od Horneta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś walczyłem z napinaczem do hondy (nowa sprężyna) teraz tylko czekać na wiosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś walczyłem z napinaczem do hondy (nowa sprężyna) teraz tylko czekać na wiosne

w której? F2,3,4? Ja to w zeszłym roku przerabiałem i po 1k km znowu zaczął grzechotać i teraz jestem na etapie kupowania całego nowego rozrzadu itd:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...