Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej Yamaha yf 250 f

tąpniete z LG F60

YZ - nie domyśliłeś się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma takiej Yamaha yf 250 f

tąpniete z LG F60

YZ - nie domyśliłeś się?
Jaki rok? Zapodaj jakies foto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne kolory :) ja mialem 2012r 548885887b8e9b15c6f4c48b54b20b22.jpg ale bardziej po lasach smigalem wiec na enduro sie przesiadlem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/ktm-lc-duke-640-supermoto-warszawa-ID3hj5Uk.html

jechal bym obadac ale za daleko...

Edytowane przez Damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam za daleko [emoji14] jak dobry sprzet to i mozna jechac. Ja po swojego ktma 740km w jedna strone jechalem [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma do sprzedania... jak coś to spoko sprzęt, gdyby ktoś szukał...

http://olx.pl/oferta/sprzedam-kawasaki-zx6r-636-CID5-IDaqWVX.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi

Edytowane przez mcm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że z telefonu klikasz wieć moze telefon Ci nie bangla dobrze, na kompie chodzi prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie kwitów moze nie mieć [emoji53]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w zeszłym tygodniu zanabyłem wozidupsko, czyli magiczne 125ccm;) Kymco Quannon Naked. Póki nie ma kategorii A, to trzeba od czegoś zacząć. Później wrzucę jakieś focie.

Obiecane fotki

d9c0a12162067cde059fec3974b581eb.jpgc09eb9c2364960c9f4e0887846c87d08.jpgcfb5a4c6ca8b2eb5312a9e948751c787.jpg

Edytowane przez KALAMAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj nowy kask, zdecydowałem się na Shoei NXR Mystify TC-1

http://www.shoei-europe.pl/kaski/akt...ekcja/nxr.html

i musze przyznac ze jest wart kazdego grosza jaki niego wydałem, jest na prawdę ******sty (mam porównianie do AGV GP TECH i jakiegoś Sharka w którym ostatnio trochę pojeździłem). Jest bardzo lekki, do tego spory wizjer i dzięki prawie nie czuje że go mam na głowie, kiedy pierwszy raz wyjechałem to nie mogłem się przyzwyczaic do tego uczucia "braku kasku" icon_smile.gif miałem problem z dobraniem rozmiaru (obwód głowy 57cm) ponieważ M cisnął mnie od góry w głowe, a L był zbyty duży nawet po włożeniu środka z XS, sprzedawcy zapewniali mnie że jest tak skonstruowany że M-ka dopasuje się do głowy i ucisku nie będzie, jakoś nie chciałem w to wierzyc ale już w trakcie pierwszej przejażdżki się rzeczywiście dopasował i ucisk zniknął. teraz leży idealnie.
Do tego mam 5 letnią gwarancję oraz nieograniczoną ilość możliwości korzystania z akcji serwisowych w której skład wchodzi m.in:

  • Bezpłatna wymiana mechanizmów mocujących wizjer w przypadku zużycia, sprawdzenie i regulacja
  • Bezpłatna wymiana w przypadku zużycia mechanizmów wentylacji, sprawdzenie działania
  • Konserwacja uszczelek i elementów gumowych przy użyciu specjalnego silikonu, używanego również w japońskich fabrykach
  • Sprawdzenie stanu technicznego kasku wraz z wyściółką
  • Czyszczenie kasku


O bezpieczeństwie też chyba niktogo nie trzeba przekonywać. Jakby ktoś szukał kasku to na prawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pani jakiś dobry preparat do siedzenia co by się nie ślizgowe a i dobrze skórka wyglądała polecacie?

Ps.nie nie skóra do wymiany, tylko trochę chce by pasażerka nie zjezdzala co chwile :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2015%5C01%5C25%5Cbikepics-2720373-800.jpJedna z moich byłych...zamiast RR jest B6 aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj u kumpla na firmie i spotkala mnie okazja przejechac sie R6 jego pracownika. Troszeczku pszeszarzowalem, postawilo mnie na kolo ale udalo mi sie jakos wylodowac przodem. W miedzyczasie zrobilem klocka ze strachu i doszedlem do wniosku ze nima sensu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...