Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie też dzisiaj jakaś banda szalała na czymś mocniejszym... :whistling:

Kij z tym, oleję auto a kupię litra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch znajomych jeździ w agv i narzekają, w ogóle dużo narzekań na agv słyszałem...ale to tylko ze słyszenia bo sam od początku latam w xr1000 i zmieniać nie zamierzam :whistling: ale to już inna półka cenowa, używki po 700pln... Chyba się bryknę dzisiaj do inter bo nie byłem tam jeszcze, może coś w końcu szwagier wybierze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam agv od dwóch lat i nie narzekam a shoei to już inna półka:wink:każdy lata w czym chce wiesz może kiedy sezon będzie???:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i pooglądamy te agv :decayed: właśnie się zbieram do inter motors, zobaczymy co przywieziemy :wink:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

No i zakup dokonany :decayed: Kupiliśmy Shark'a S700s, super się prezentuje jak na nowy garnek za 599pln,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile?

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

ile upustu było? zimowa cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rozmiar L 599zł tak jak pisałem wyżej :wink: Na wyprzedaży były S600 za 299zł, też fajny kask jak na moje oko ale napalił się na model wyższy to kupił :wink:

---------- Post dopisany 03-01-2013 at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2013 at 22:11 ----------

Dzisiaj znowu byłem na zakupach w inter, kupiłem tego s600 dla plecaczka i rękawiczki alpiny dla siebie... na całość dostałem prawie stówkę rabatu :banan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dają dają rabaty ja kupiłem u nich z 2 tygodnie temu sp-8 w zimowej cenie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też śmigam w SP-8 i bardzo sobie chwałę. Teraz już będzie 3 sezon i nic się z nimi nie dzieje.

o dobrze wiedzieć na czym latasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić ci kaski marki Icon bardzo ciekawy wygląd i z bdb jakością sam używam Icon'a model Airflame, ale kolega ma tańszego Alliance 'a i jest również zadowolony dodam że jezdzimy w stuncie także kaski lekko nie maja i dobrze odprowadzają wilgoć i ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też śmigam w SP-8 i bardzo sobie chwałę. Teraz już będzie 3 sezon i nic się z nimi nie dzieje.

Też mam sp-8 od dwóch lat do turystycznej jazdy i nic się nie dzieje... Teraz kupiłem krótkie tekstylne smx-3 do wygłupów :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Mogę polecić ci kaski marki Icon bardzo ciekawy wygląd i z bdb jakością sam używam Icon'a model Airflame, ale kolega ma tańszego Alliance 'a i jest również zadowolony dodam że jezdzimy w stuncie także kaski lekko nie maja i dobrze odprowadzają wilgoć i ciepło :)

Właśnie szukałem opinii o Icon'ie i nic nie znalazłem...tutaj też pytałem kiedyś ale cisza była... :whistling: No i w końcu kupiliśmy dwa shark'i :wink: Ja swojego Shoei'ka i tak nie zmienię tak szybko :decayed:

A Icon to tylko zakup przez neta chyba...bo nie widziałem nigdzie dystrybutora...a to też nie dobrze :thumbdown:

btw co tam za stunt psa masz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...