Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Może mnie zaszlachtujecie ale... Średnio... :embarrassed:

Jak bym jeszcze raz szukał autka to pewnie było by e46 albo e39 serii 5, obowiązkowo po lifcie, i obowiązkowo 3.0d :evil:

Nie to że audi złe... Ale bmw zawsze mi sie strasznie podobało, szczególnie te 2 modele. A moja audiolka trafiona właściwie przez przypadek, po bardzo okazyjnej cenie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolona jestem na 99% (czemu tak ciężko wymienia się żarówki w przednich lampach w b6 :disgust:)

:blink: :blink: :blink: :blink:

Czemu ciężko?? odłączasz wtyczkę, dwie śruby na górze odkręcasz, dwie na dole luzujesz i wyciągasz całą lampę a dalej to już tylko formalność :wink4:

Sorry za OT-ka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś się audi nie widzi to też pisać nikt was nie zaszlachtuje,po to ten wątek stworzyłem,jak na razie same pozytywy w sumie :good: gdzie reszta klubowiczów tylu was jest a tak mało wypowiedzi?Pisać nie bać się,mnie moja Audika wkurzyła na dzień dobry z tym że ma dwumas które powoli się kończy,po za tym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam juz druga...podoba mi sie jakosc wykonania, ergonomia wnetrza i dobra sprawdzona konstrukcja 1.9tdi.

nastepne auto to najprawdopodobniej bedzie rowniez audi..moze a6 jesli trafie w Q.

martwi mnie tylko coraz gorsza jakos blacharki i troche te nowe silniki i ich wady...generalnie auto malo sie psuje i ma w miare nowoczesna stylistyke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem A3 pozniej B6 i teraz druga B7 i jestem mega zadowolony nastepne tez bedzie audi bo jakosc wykonczenia i ta cisza w srodku jest nie do pobicia...takie ot moje skromne zdanie dodam ze mialem tez Golfa IV i niby to tez grupa AUDI&VW ale miedzy tymi dwoma markami jest przepasc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolona jestem na 99% (czemu tak ciężko wymienia się żarówki w przednich lampach w b6 :disgust:)

:blink: :blink: :blink: :blink:

Czemu ciężko?? odłączasz wtyczkę, dwie śruby na górze odkręcasz, dwie na dole luzujesz i wyciągasz całą lampę a dalej to już tylko formalność :wink4:

Sorry za OT-ka :decayed:

No właśnie, czyli to już jest troche roboty, w B5 było stanowczo łatwiej, nie trzeba było wykręcać całej lampy :decayed:. A jak źle ją później przykręcę i zgubię :polew:? Jakbym tylko miała zdjąć ten plastik z tyłu to bym się za to zabrała a tak to nawet nie próbuję, no i nie mam tego śrubokręta w kształcie gwiazdki :decayed: Mogli zrobić tam jakieś łatwiesze dojście, tymbardziej że podobno (?) żarówki wykańczają się mniej więcej po roku. Dla Ciebie może nie problem, ale ja jestem tylko kobietą :decayed:, a jak na złość siada mi każda przednia żarówka po kolei, mogły by chociaż wszystkie naraz to bym podjechała do mechanika tylko raz, a konkretnie :wallbash:... Teraz muszę wymienić już czwartą, także narazie będę miała spokój. Dlatego też zabrakło tego 1 procenta zadowolenia :>

Sorki za OT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi sprawa jest prosta kup :a4fan: b5 i po problemie z żarówkami,po za tem podniesiesz statystykę ludzi zadowolonych z audi o 1% :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdze moja juz 5 rok (a4 b5 1.9 tdi 1z) jak narazie to oprocz przegladów i wymiany wahaczy to jest super :decayed::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 80 CC z 85r. 1.6, tylko lałem benzynku i tak 3 lata śmigałem :> pózniej zmiana marki na Ople MASAKRA ( kadet i astra )

kolejna zmiana marki BMW 318i w miarę fajne, i nadszedł czas na AUDI pierwsze było A6 1.8T (za słaby silnik na tą budę ) później

A4 B6 1.8T od 3 lat jest A4 B6 3.0 Q następne auto to oczywiście AUDI czas i $$ pokażą jaki model ale A4 B8 lub A6 C6

chociaż cały czas sobie mowie .. było A4 było A6 czas na A8 (mile widziany silnik 4.2 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO kolka byly marzeniem:) i sie spelnilo... chcialem B6 no i po smierci Leona niemoglobyc innego zakupu :> :>

chcoiaz raczej nastepne auto nie bedzie z pod znaku pierscieni bo marze o malym zapierdzielaczu a TT jest brzydka :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze i ostatnie audi... I koniec z dizlami :gwizdanie:

Następna będzie laguna w benzynie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna będzie laguna w benzynie :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to sie najezdzisz......

moje to juz naste audi

i chyba zostane przy tej marce, duza dostepnosc czesci, prosta obsługa

łatwa diagnostyka, zawsze mozna cos zmienic

komfort do du...py ale do szybkiej jazdy super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem mieć audi pojechałem po diesla wróciłem z 1.8T AEB.Z perspektywy czasu dość awaryjny silnik troszke kaski popłynęło

Następne też będzie audi jakie?czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna będzie laguna w benzynie :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to sie najezdzisz......

Bynajmniej nie mniej jak audi :gwizdanie:

A przynajmniej komfort o niebo lepszy jak na Naszych drogach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...