Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

ja na początku modyfikacji silnika też robiłem arkusz kalkulacyjny wydatków, ale po wpakowaniu 10K w sam silnik powiedziałem pie..ole nie licze bo mnie szlag trafia, nie da się wyliczyć ile wpakujesz bo wszystko wyjdzie w praktyce po drodze, a wyjdzie dużo więcej niż się wydaje,

ale pomimo wydanej kasy i poświęconych miesięcy w garażu rekompensuje mi fakt że mam jedno z bardzo niewielu bezawaryjne A4 B6 1.8T z takim setupem na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja na początku modyfikacji silnika też robiłem arkusz kalkulacyjny wydatków, ale po wpakowaniu 10K w sam silnik powiedziałem pie..ole nie licze bo mnie szlag trafia, nie da się wyliczyć ile wpakujesz bo wszystko wyjdzie w praktyce po drodze, a wyjdzie dużo więcej niż się wydaje,

ale pomimo wydanej kasy i poświęconych miesięcy w garażu rekompensuje mi fakt że mam jedno z bardzo niewielu bezawaryjne A4 B6 1.8T z takim setupem na świecie.

Racja.

A co zaproponujesz do B5 żeby dobić do tych 250 chociaż? Tak rozsądnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k03-073 hybryda = spokojnie 250ps się osiąga. w razie pytan smialo.

do tego wtryski 380cc @3bar, plus dp + wlasciwe strojenie. Nic wiecej nie potrzeba na 250km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kupić turbo od bfb 029 i oddać tokarzowi na rozwiercenie strony zimnej, najprostsza przeróbka jaka może być i środek turba masz nowke, tylko że wyciągnie ona może 220km max

Az musze zobaczyc ile mozna przetozyc ta Turbine . Mam swoje stare ale bardzo zdrowe turbo 029 po 100.000 wiec wrzuce u siebie na tokarke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktora firma zatem ogarnie k03-079 hybryde ktora pochula i nie bedzie z nia problemu? i jakie sa koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k03-073 hybryda = spokojnie 250ps się osiąga. w razie pytan smialo.

do tego wtryski 380cc @3bar, plus dp + wlasciwe strojenie. Nic wiecej nie potrzeba na 250km.

no i oczywiście FIMIC bo bez niego sie zagotuje dolot :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktora firma zatem ogarnie k03-079 hybryde ktora pochula i nie bedzie z nia problemu? i jakie sa koszta?

pisz na PW to Ci dam namiar do mistrza który ogarnia hybrydy do 1.8t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orietacyjny koszt okolice 1400zl przy zdaniu starego turba (k03-073) to już trzeba gadać konkretnie z german8q, na lightowym modzie + dp+wtryski 440- pluje po 235-245ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z k03-029 nie da rady tego zrobić? To prawie to samo, przyjmijmy że rozwiert muszli robię we własnym zakresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orietacyjny koszt okolice 1400zl przy zdaniu starego turba (k03-073) to już trzeba gadać konkretnie z german8q, na lightowym modzie + dp+wtryski 440- pluje po 235-245ps

Potwierdzam.Na razie jezdzi bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orietacyjny koszt okolice 1400zl przy zdaniu starego turba (k03-073) to już trzeba gadać konkretnie z german8q, na lightowym modzie + dp+wtryski 440- pluje po 235-245ps

Potwierdzam.Na razie jezdzi bezproblemowo.

Mógłby kolega, dokładniej opisać swój projekt ? Też celowałbym w moce do 250KM bo tyle wydoli u mnie instalacja gazowa.

Zostało by to dla potomnych bo wprawa nie wydaje się skomplikowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k03-073 hybryda = spokojnie 250ps się osiąga. w razie pytan smialo.

do tego wtryski 380cc @3bar, plus dp + wlasciwe strojenie. Nic wiecej nie potrzeba na 250km.

Tylko Ty nam teraz napisz skąd mamy brać ta K03-073???

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

A z k03-029 nie da rady tego zrobić? To prawie to samo, przyjmijmy że rozwiert muszli robię we własnym zakresie

No właśnie, też jestem ciekawy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka hybryde już 2 lata

Ciągnie do białości :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciągnie do białej kości. :polew:

No ale weź i traf te K03s...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...