Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja na początku modyfikacji silnika też robiłem arkusz kalkulacyjny wydatków, ale po wpakowaniu 10K w sam silnik powiedziałem pie..ole nie licze bo mnie szlag trafia, nie da się wyliczyć ile wpakujesz bo wszystko wyjdzie w praktyce po drodze, a wyjdzie dużo więcej niż się wydaje,

ale pomimo wydanej kasy i poświęconych miesięcy w garażu rekompensuje mi fakt że mam jedno z bardzo niewielu bezawaryjne A4 B6 1.8T z takim setupem na świecie.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja na początku modyfikacji silnika też robiłem arkusz kalkulacyjny wydatków, ale po wpakowaniu 10K w sam silnik powiedziałem pie..ole nie licze bo mnie szlag trafia, nie da się wyliczyć ile wpakujesz bo wszystko wyjdzie w praktyce po drodze, a wyjdzie dużo więcej niż się wydaje,

ale pomimo wydanej kasy i poświęconych miesięcy w garażu rekompensuje mi fakt że mam jedno z bardzo niewielu bezawaryjne A4 B6 1.8T z takim setupem na świecie.

Racja.

A co zaproponujesz do B5 żeby dobić do tych 250 chociaż? Tak rozsądnie...

Opublikowano

B5/6/7 - FrankenTurbo

Opublikowano

k03-073 hybryda = spokojnie 250ps się osiąga. w razie pytan smialo.

do tego wtryski 380cc @3bar, plus dp + wlasciwe strojenie. Nic wiecej nie potrzeba na 250km.

Opublikowano
Wystarczy kupić turbo od bfb 029 i oddać tokarzowi na rozwiercenie strony zimnej, najprostsza przeróbka jaka może być i środek turba masz nowke, tylko że wyciągnie ona może 220km max

Az musze zobaczyc ile mozna przetozyc ta Turbine . Mam swoje stare ale bardzo zdrowe turbo 029 po 100.000 wiec wrzuce u siebie na tokarke...

Opublikowano

ktora firma zatem ogarnie k03-079 hybryde ktora pochula i nie bedzie z nia problemu? i jakie sa koszta?

Opublikowano
k03-073 hybryda = spokojnie 250ps się osiąga. w razie pytan smialo.

do tego wtryski 380cc @3bar, plus dp + wlasciwe strojenie. Nic wiecej nie potrzeba na 250km.

no i oczywiście FIMIC bo bez niego sie zagotuje dolot :wink:

Opublikowano

I pb100 albo lpg aby wytrzymało tyle zapłonu ;)

Opublikowano
ktora firma zatem ogarnie k03-079 hybryde ktora pochula i nie bedzie z nia problemu? i jakie sa koszta?

pisz na PW to Ci dam namiar do mistrza który ogarnia hybrydy do 1.8t.

Opublikowano

gregor mozesz napisac orientacyjny koszt tego turba?

Opublikowano

orietacyjny koszt okolice 1400zl przy zdaniu starego turba (k03-073) to już trzeba gadać konkretnie z german8q, na lightowym modzie + dp+wtryski 440- pluje po 235-245ps

Opublikowano

A z k03-029 nie da rady tego zrobić? To prawie to samo, przyjmijmy że rozwiert muszli robię we własnym zakresie

Opublikowano
orietacyjny koszt okolice 1400zl przy zdaniu starego turba (k03-073) to już trzeba gadać konkretnie z german8q, na lightowym modzie + dp+wtryski 440- pluje po 235-245ps

Potwierdzam.Na razie jezdzi bezproblemowo.

Opublikowano
orietacyjny koszt okolice 1400zl przy zdaniu starego turba (k03-073) to już trzeba gadać konkretnie z german8q, na lightowym modzie + dp+wtryski 440- pluje po 235-245ps

Potwierdzam.Na razie jezdzi bezproblemowo.

Mógłby kolega, dokładniej opisać swój projekt ? Też celowałbym w moce do 250KM bo tyle wydoli u mnie instalacja gazowa.

Zostało by to dla potomnych bo wprawa nie wydaje się skomplikowana.

Opublikowano

gregor10 napisał jakie mody. Jak chcesz robic program to tylko u niego.

Opublikowano
k03-073 hybryda = spokojnie 250ps się osiąga. w razie pytan smialo.

do tego wtryski 380cc @3bar, plus dp + wlasciwe strojenie. Nic wiecej nie potrzeba na 250km.

Tylko Ty nam teraz napisz skąd mamy brać ta K03-073???

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

A z k03-029 nie da rady tego zrobić? To prawie to samo, przyjmijmy że rozwiert muszli robię we własnym zakresie

No właśnie, też jestem ciekawy...?

Opublikowano

Ja mam taka hybryde już 2 lata

Ciągnie do białości :grin:

Opublikowano

Chyba ciągnie do białej kości. :polew:

No ale weź i traf te K03s...

Opublikowano

W czym problem ?

Ile sztuk potrzebujesz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.