Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To pewnie masz tego sławnego TINP'A bo ja u siebie mam 1 bar a przepływ zależy od ciśnienia atm. i waha się od 175 do 180

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie, Tinpa jeszcze nie mam na aucie,

Podobnie jak z nowym sprzeglem.... :facepalm:

Opublikowano

To jak to jest możliwe że przy mniejszym doładowaniu osiągasz większy przepływ?

Opublikowano

Dev potrzebuje Twoj setup... Interesowaly by mnie takie osiagi jak Twojego... A przynajmniej jako stage 1 :P mozesz mi na maila napisac jakie graty wkadowac... [email protected] :) ( poza tematem jeszcze pytanie... Czy wypiaskujesz i pomalujesz proszkowo tylne gorne mocowania amorkow quattro? :)

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wszystko juz opisalem

Z malowaniem nie ma problemu

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

To jak to jest możliwe że przy mniejszym doładowaniu osiągasz większy przepływ?

Jeszcze nie osiagam:decayed: Ale to kwestia czasu:wink:

Opublikowano

To daj na maila namiary na przesylke i cene za wsio... To wysle Ci graty :)

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

co dokladnie potrzebujesz ???

Opublikowano

No chce pomalowac te mocowania amorow. A co do setupu Twojego, to poczytam wiecej i pewnie znajde wszystko

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ponizej masz do mnie nr

Wyslij mi smsa z danymi do wysylki i z informacja co trzeba zrobic

Opublikowano

ja w zasadzie już bym zamawiał turbo od Ciebie ale muszę zlokalizować jeszcze moja usterkę, przy 2700 mam szarpniecie i spadek przepływów na chwile, nie wiem czy słynny blow off nie odpowiada za to i tak czy siak na dniach wkładam seryjne dv, poza tym dziś się logowałem i 165 gram pokazuje przy 5100, doładowanie w peaku 1.3 bar tak to 1.2, przy 6000 ok 0.7 bar, jeden blad 17521 który odpowiada niby właśnie za lewe powietrze przed katem itp, i myślę jednak że to ma związek z blow off, później wsadzę loga może ktoś mądry pomoże...

165 gram to liczymy mniej więcej razy 1.2 ?

wtryski na chwile łapią 26 ale to na sekundę, zapętlanie to już 25 tak ?

Opublikowano

Panowie, ja wiem, ze Tomek jest specem i wielu chce się z nim skontaktować, ale od tego ma podany numer w podpisie. Ten temat nie jest chatem do załatwienia interesow.

Do analizy logów również jest oddzielny dział - > Diagnostyka VAG

Do obliczania wtrysków jest wzór

1000/ obroty silnika x 1/120 = czas potrebny na wykonanie cyklu pracy silnika.

Czas wtrysku powinien być niższy żeby nie dochodziło do zapętlania.

Opublikowano

przeplyw dzielimy przez wspolczynnik 0.8 , który jest prawidłowy dla seri. po programie może się wachać w zależnosci od 'jakości programu' na plus i na minus :D do tego do chodzi sprawnosc przeplywomierza ktory moze zaniżać po programie + nieszczelnosci ktorych niektórzy są nieswiadomi i wychodzą niezłe kwiatki.

Generalnie przy sprawnym aucie i normalnym programie mozna spokojnie przyjac wspolczynnik 0.8.

Opublikowano

Dla mnie bardziej miarodajnym wynikiem jest mnozenie przeplywu razy 1.2

Opublikowano

Panowie taka sprawa.. zakupiłem wtryski od B6 1.8t BEX - (zdjcie podglądowe) 3991008930

Moje oryginalne wtryski wygladają mniej wiecej tak:

3997476171

Listwa wtryskowa pasuje, mechanik je zamontował. Natomiast czy ta dłuższa dysza która wystaje z oryginalnego wtrysku a której nie ma we wtrysku BEX będzie stanowić problem?

Auto odpala itd..wtryski weszły normalnie w gniazda, tylko to że sam wtrysk jest krótszy mnie martwi...

Opublikowano

Nie przeszkadza to w niczym.

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano

Trzeba pomierzyc srednice

Opublikowano

Dane podaja:

K04-015: Compressor: 38/51 Turbine: 42/46

ale pewnie trzeba by strone zimna rozkrecic?

Opublikowano

Nie trzeba zrobic korekty po wymianie wtryskow?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.