Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najszybciej masz na tablicy tam gdzie wszystkie przekazniki bezpieczniki itp... tam jest + bezposrednio z aku i glowny + ze stacyjki

miernik w lapke i paczysz ;)

ja z tamtad bralem pod wskaznik i pod cb

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ładnie jak ładnie tylko co tak vacum słabo pokazuje ?

Opublikowano

steppery tak maja jesli chodzi o vacuum, na zwyklym wskazniku bylo -0.8, ale boost pokazuje ok

Opublikowano

Zle podlaczyles zasilanie, zegar ma sie raz uruchomic a u ciebie raz i po odpaleniu drugi raz, co do wskazan jest ok na postoju.

P.s w dziale zrob to sam dodalem filmik moze cos ci sie z niego przyda bo to ten sam zegar

Edytowane przez krzysiekvtec

Opublikowano

Podlaczylem tak jak było na schemacie. Stały plus, uziemienie, światła i plus po stacyjce

Opublikowano

Złap jakiś schemat swojej A4 i podłącz sie pod 15 bo teraz jesteś zapewne pod X czyli plus po zapłonie ale tracony w trakcie rozruchu. Plus na 15 powinien być cały czas po zapłonie

Edytowane przez koziol1172

Opublikowano

a widzisz... pewnie tak jest, a dasz rade okreslic dokladnie gdzie ta 15 klema jest?

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

Przekaźnik pompy paliwa styk nr 15

Chyba najbliżej i najpewniej

Na przekaźniku powinno być napisane a jak nie to miernikiem sprawdź . ALe na 99% jest napisane

Opublikowano

albo mam slabe ladowanie na alternatorze, ale jak normalnie odpalam i nie czekam po przekreceniu stacyjki to nie mam juz tego cyrku wskaznik robi ceremony raz

Opublikowano

Alternator do tego nijak się ma.... a ładowanie przecież możesz sprawdzić. Sprawdź tylko jakie masz na zimnym a jakie na fest rozgrzanym, bo Ja miałem cyrk z tym ostatnio

Opublikowano

CZy ktoś zakłądał pompe paliwa od RS4 do a4 ?

Opublikowano

powinnna pasowac, od esy tez pasuje - chodzi o quattro

Opublikowano

tak quattro:) dzieki za info :hi:

Opublikowano

S4 to to co AJL chyba?

Jak potrzebna mocniejsza to nie lepiej jakoegoś boscha?

Opublikowano

Kiedyś Dev pisał czym czyścic i smarować dv forga albo properfecta, możecie mi napisać czy czyścic czy tylko smarować. Obecnie mam tylko smar łożyskowy wiec muszę coś dokupić :mellow: ... Po roku czasu jeżdżenia i wygrzebania zaworu chciałbym odświeżyć i dalej cieszyć się bez problemowej jazdy..

Tak wyglądają bebechy :decayed:

mtj5dh5u.jpg

g6ozbjtx.jpg

ha2oytyk.jpg

rysc4bzz.jpg

Opublikowano

ja smaruje zawory litowym syntetycznym smarem Ate do tłoczków hamulcowych

dobrze zabezpiecza alu i nie żre gumy :grin:

Opublikowano

Witam panowie czy ktoś z forum śmigał kiedyś na turbinie z tej firmy chodzi głównie o te 280 hp i 295 hp https://www.scrollproducts.com/pl/hybrydy co myślicie o tych produktach ?

Opublikowano

A gdzie tam masz na stronie, że maja turbinę na tyle kuni do wzdłużnych?

Na taka moc i więcej to jakiś Garrett lub TD04/05 i spawanie kolektora wydechowego.


http://allegro.pl/turbosprezarka-volvo-t5-td04hl-19t-7-billet-370km-i4596244142.html

Napisz do nich, mają ciekawe pomysły na różne zachcianki.

Edytowane przez omzig

Opublikowano

link nie działa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.