Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś bawił się w przeróbki kolektora ssącego w 1.8t ponieważ np. w 2.2T AAN po rozcięciu kolektora i usunięciu przegród była odczuwalna różnica a jak jest w przypadku 1.8T ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Normalna :) na alledrogo sa za 320 z kw tez z kwasa

Nie wiem na jakim allegro Ty kupujesz:facepalm: bo ja widziałem sam DP za 399zł, a sama tulejka kosztuje 100zł. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd i jak chcesz to kupuj na allegro:hi:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Łukasz nie będziesz w Chojnowie w niedługim czasie?

Już byłem w tym roku a teraz dopiero chyba w maju bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna :) na alledrogo sa za 320 z kw tez z kwasa

Nie wiem na jakim allegro Ty kupujesz:facepalm: bo ja widziałem sam DP za 399zł, a sama tulejka kosztuje 100zł. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd i jak chcesz to kupuj na allegro:hi:

Downpipe VW Audi 1.8t katalizator down pipe (2536093751) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i nie musisz mnie oczerniać że wprowadzam kogoś w błąd, bo DP za 300 byly na allegro, wiec zanim zaczniesz cos pisac na kogos to wpierw sie doinformuj:cool1:

a jeśli chodzi o bakusia, to od niego własnie wzialem DP i moge polecic

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

a swoją drogą bakuś, wykonujesz TIPy pod ori puchę też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna :) na alledrogo sa za 320 z kw tez z kwasa

Nie wiem na jakim allegro Ty kupujesz:facepalm: bo ja widziałem sam DP za 399zł, a sama tulejka kosztuje 100zł. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd i jak chcesz to kupuj na allegro:hi:

Downpipe VW Audi 1.8t katalizator down pipe (2536093751) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i nie musisz mnie oczerniać że wprowadzam kogoś w błąd, bo DP za 300 byly na allegro, wiec zanim zaczniesz cos pisac na kogos to wpierw sie doinformuj:cool1:

No dobra sorry:wink: Ale jak szukałem to tylko za 399zł znalazłęm:wink:

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 01:52 ----------

Ale BTW to jest stara oferta i już nie ma nic po 300:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co... Nie ma... Dlatego wzialem od bakusia i tez jestem zadowolony

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to pisać na pv proszę. Ceny przy zakupie przez allegro są na aukcjach - użytkownik baq-garage_pl :hi:

Tak, uszczelki też mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do aeb spasują mi wtryski z całą listwa od b6 cabrio 1.8T 163PS ? kodu silnika niestety nie znam. Musze wymienić 2 wtryski a tą listwę mam w dobrych pieniądzach i po przebiegu 130 tyś/km

i jeszcze kwestia czy po takiej zmianie trzeba bedzie robić korektę softu. Nie mam pojęcia jaką wydajność mają te wtryski. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa na pewno wieksze, i korekcja po wymianie wskazana

Maja chyba cos kolo 280ccm przy 3barach

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do aeb spasują mi wtryski z całą listwa od b6 cabrio 1.8T 163PS ? kodu silnika niestety nie znam. Musze wymienić 2 wtryski a tą listwę mam w dobrych pieniądzach i po przebiegu 130 tyś/km

i jeszcze kwestia czy po takiej zmianie trzeba bedzie robić korektę softu. Nie mam pojęcia jaką wydajność mają te wtryski. :kwasny:

listwa na pewno nie spasuje, w B5 1.8t regulator ciśnienia paliwa jest na listwie, a w B6 1.8t w filtrze paliwa a nie na listwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze gdzies to juz bylo ale jakos nie znalazlem tego, jakie najlepiej wziasc swieczki do 1.8t po czipsie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś latałem na NGK PFR6Q teraz po programie mam stopień zimniejsze pfr5q lub 7q bodajże z 2.7 biT i dają dobrze radę.

listwa na pewno nie spasuje, w B5 1.8t regulator ciśnienia paliwa jest na listwie, a w B6 1.8t w filtrze paliwa a nie na listwie

same wtryskiwacze siadają pnp czy trzeba coś rzeźbić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa krotsze niz aebie ktore sa typu ev1, a te ev6 lub 12

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pytanie czy gra jest warta świeczki czy szukać ori sprawnych z AEB :eusathink:

teraz po programie mam stopień zimniejsze pfr5q lub 7q bodajże z 2.7 biT

sprawdziłem to PFR7Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś bawił się w przeróbki kolektora ssącego w 1.8t ponieważ np. w 2.2T AAN po rozcięciu kolektora i usunięciu przegród była odczuwalna różnica a jak jest w przypadku 1.8T ??

Nie doczytałem, więc napisz proszę w jaką moc celujesz...? Bo mam wrażenie że takie mody to sztuka dla sztuki. Ludzie robią 350-400KM nie ruszając kolektora, a Ty Chcesz go ciąć, spawać..:facepalm:

pioteros, a z allegro czemu nie bierzesz podpory?

motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś bawił się w przeróbki kolektora ssącego w 1.8t ponieważ np. w 2.2T AAN po rozcięciu kolektora i usunięciu przegród była odczuwalna różnica a jak jest w przypadku 1.8T ??

Nie doczytałem, więc napisz proszę w jaką moc celujesz...? Bo mam wrażenie że takie mody to sztuka dla sztuki. Ludzie robią 350-400KM nie ruszając kolektora, a Ty Chcesz go ciąć, spawać..:facepalm:

pioteros, a z allegro czemu nie bierzesz podpory?

motoAllegro

Akurat dla mnie rozciąć kolektor i go pospawać to żaden problem, a póki co tylko zapytałem czy ktoś się w to bawił ponieważ kiedyś przerabiając 2.2T na turbinie K26 efekty takiego zabiegu były odczuwalne a silnik wcale nie był mocno przerabiany, niestety nie wiem jak wygląda w środku kolektor z 1.8T i być może faktycznie nie ma to sensu ale ja tego nie wiem dlatego pytam. Nie celuję w żadną moc - ile wyjdzie tyle będzie, projekt opiera się na turbinie K24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...