Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy ktoś z kolegów z Łodzi byłby w stanie wyłączyć mi "tryb skandynawski"? Irytuje mnie to włączanie świateł po zapłonie... Pisałem do kolegi DeeJay_Kill ale niestety nie odpisał...

mam vcds jakby co ;)
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam vcds jakby co ;)

ja też :polew: :polew: :polew:

ps: u niego ogarniesz chinolem najprostszym KKL za 30-50zł :grin:

Edytowane przez Panton

Opublikowano

mam też Skandynawię... a jakie są inne opcje oprócz kompletnego manuala? Mogą włączać się po silniku?

Edytowane przez mariuszolek

Opublikowano

serio? to można wyłączyć chinolem?

ogólnie chcę to całkowicie wyłączyć ze względu na to że zazwyczaj pamiętam o światłach, poza tym chciałem założyć ksenony.

Edytowane przez dam18t

Opublikowano

mam też Skandynawię... a jakie są inne opcje oprócz kompletnego manuala?

masz wszystko opisane, każdy sterownik... jakie kodowania przyjmuje więc tylko czytać

Mogą włączać się po silniku?

przekodowując sterownik nie.... inna rzeźba tak

serio? to można wyłączyć chinolem?

a co z MCE [09] po CAN się łączysz czy po KW1281, że potrzebujesz VCDSa??

Edytowane przez Panton

Opublikowano

w b6 wszyściutko lata po K;)

Opublikowano

Siema wszystkim z Łodzi.

Mam do was pytanie, czy wy czasem urządzacie sobie jakieś spoty A4, ew. jakies inne ciekawe na których warto się zjawić?

Od jakiegoś miesiąca jeżdże S4 i chętnie bym wkręcił się na jakiegos spocika, ale totalnie nie wiem gdzie was szukać .

Opublikowano

Vaglodz spotyka sie pod auchan na jana pawla w kazdy czwartek od 19. Staram sie podjezdzac regularnie, zazwyczaj jestem okolo 20

Opublikowano

Byłem w tym tygodniu, ale widziałem tylko jedno Audi i jakos nie złapałem kontaktu, ale w takim razie w przyszłym tygodniu przyjadę S4 i będę się za wami rozglądał. :D

Opublikowano

Witam

Postaram sie rowniez przybyc o ile okolicznosci mi beda sprzyjajace :D

Opublikowano

A ja oficjalnie od wczoraj mieszkam w swoim małym wiejskim domku :decayed:

Opublikowano

Gratuluję klysiu ;) jesteś zuch

Opublikowano

A ja oficjalnie od wczoraj mieszkam w swoim małym wiejskim domku :decayed:

:oklasky::thumbup1:

Opublikowano

Siema ludziska,

Z kim to ja się mijałem dzisiaj w korku na włókniarzy koło 17?

Opublikowano

Siema ludziska,

Z kim to ja się mijałem dzisiaj w korku na włókniarzy koło 17?

to zależy dokładnie gdzie bo ja codziennie jeżdżę włókniarzy i to własnie miedzy 16:45 a 17:15 w zależności jak uda mi się wyjść z roboty.

Opublikowano

Siema ludziska,

Z kim to ja się mijałem dzisiaj w korku na włókniarzy koło 17?

to zależy dokładnie gdzie bo ja codziennie jeżdżę włókniarzy i to własnie miedzy 16:45 a 17:15 w zależności jak uda mi się wyjść z roboty.
Jechaliśmy w korku od drewnowskiej w kierunku legionów. A4 B5 avant na chyba zgierskich numerach :)
Opublikowano

a no to nie ja ja też jechałem w tym korku bo ja włókniarzy tnę co dzień od pojezierskiej do wróblewskiego i też jechałem w tym korku ale to nie ja musiałem być bo ja mam sedan i na łodzkich blachach

Opublikowano

To ja :D wracalem do domu z Glowna. Kurna kocham za to Lodz ze poltorej godz mi to tylko zajelo :facepalm:

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To ja :D wracalem do domu z Glowna. Kurna kocham za to Lodz ze poltorej godz mi to tylko zajelo :facepalm:

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

To siema:D masakra, w tych godzinach to lepiej w domu siedzieć i się nigdzie nie ruszać...
Opublikowano

Witam wszystkich, mam pytanko, a zarazem prośbę do Was :)
Będe zmieniał na dniach sprzęgiełko alternatora i będę potrzebował klucze do jego wykręcenia. Czy ktoś z Was forumowiczów z Łodzi, posiada taki i mógłby pożyczyć za przysłowiowe piwko :) ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.