Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem właśnie odśnieżać pod firmą

Dobrze Ci płacą chociaż?

Na korzonki wystarcza :decayed:

Ciekawe ile czasu bede jechał z młocin do wiązownej na wigilie :P

tak 2 godzinki trzeba liczyć napewno :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Byłem właśnie odśnieżać pod firmą

Dobrze Ci płacą chociaż?

Na korzonki wystarcza :decayed:

Ciekawe ile czasu bede jechał z młocin do wiązownej na wigilie :P

tak 2 godzinki trzeba liczyć napewno :mysli:

wsiadaj w metro ;)

Opublikowano

wsiadaj w metro ;)

Do 2050roku moze zdążysz..

Opublikowano

wsiadaj w metro ;)

własnie o to chodzi, że jade autem bo trzeba się potem wieczorem poślizgać. Ale jakoś dam rade, muzyczke sobie odpale i sie dotocze :)

Opublikowano

AaaaydaaaahoooooUUUU! Dojechales? :decayed:

Ja ruszam z pracy dzis chyba po 19-20 dopiero...

czyli jak wszyscy :D żebyś się nie zdziwił :naughty:

Opublikowano

Ja mam wigilie :kox:

Opublikowano

Robert ogarnąłeś te części od Szewczyka?

ogarnięte, dzięki za namiar.

Opublikowano

ja dzis nie wracam do pomiechówka jak patrze ja żwirki stoją od rana to mnie to przerosło nocuje w samochodzie :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja dzis nie wracam do pomiechówka jak patrze ja żwirki stoją od rana to mnie to przerosło nocuje w samochodzie :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zwirki chyba zapomnieli odsniezac a podobno taka wazna ulica na lotnisko

Opublikowano

ja dzis nie wracam do pomiechówka jak patrze ja żwirki stoją od rana to mnie to przerosło nocuje w samochodzie :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

raczej na rowerze :kox: :kox:

38233bb20a0697c0med.jpg

Opublikowano

ja dzisiaj jechalem do anina i spowrotem

w obie strony zajelo mi to ok 1h ale w drugie strony to ludziki chyba stali godzinami

moge smialo powiedziec ze warszawa stoi wszedzie

Opublikowano

ja dzisiaj jechalem do anina i spowrotem

w obie strony zajelo mi to ok 1h ale w drugie strony to ludziki chyba stali godzinami

moge smialo powiedziec ze warszawa stoi wszedzie

uła a jak tam w centrum:D? bo się zastanawiam czy z bemowa jechać na karową ;P
Opublikowano

ja dzisiaj jechalem do anina i spowrotem

w obie strony zajelo mi to ok 1h ale w drugie strony to ludziki chyba stali godzinami

moge smialo powiedziec ze warszawa stoi wszedzie

uła a jak tam w centrum:D? bo się zastanawiam czy z bemowa jechać na karową ;P

Zerknij tutaj http://www.tvnwarszawa.pl/ulice.html z tego co widze czeka mnie ciezka przeprawa, nawet o tej porze :gwizdanie:
Opublikowano

ja dzisiaj jechalem do anina i spowrotem

w obie strony zajelo mi to ok 1h ale w drugie strony to ludziki chyba stali godzinami

moge smialo powiedziec ze warszawa stoi wszedzie

uła a jak tam w centrum:D? bo się zastanawiam czy z bemowa jechać na karową ;P

Zerknij tutaj http://www.tvnwarszawa.pl/ulice.html z tego co widze czeka mnie ciezka przeprawa, nawet o tej porze :gwizdanie:

patrze patrze ale mało info tam dają nowego[;

Opublikowano

:bry:

To kto dzisiaj atakuje Bronisze? :naughty::decayed:

Opublikowano

imag0041dl.jpg w2016.png

w d*pę nie do domu..

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tak to jest jak sie pracuje w Biznes Parkach :kox: :kox:

Opublikowano

Misiaki kolorowe.

Jak madzie gdzies jechac

to po 23 :D puki co jest MA SA KRA

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.