Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tam dzieciaki, pochlaliście?

Zapytaj sąsiada Oniaka z klatki obok.

On w tej sprawie miał najwięcej do powiedzenia, a raczej najmniej, bo on z "drobnymi pijaczkami" nie gada. :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u Oniaka owszem :kox:

Opublikowano

Urwana antena, porysowany dach,2 godziny czekania na policje....zostaw samochód pod hotelem w nocy :rant:

urwa urwa urwa :disgust:

p.s Jak się bawiliście? :)

Tobie cos zrobili z autem Motor????

My to sie zarabiscie bawilismy......tylko ta policja :no:

Wogole to miales przyjechac :tongue4:

Jakiś debil urwał antene i podisał sie nią na dachu :rant:

Wkur... i zadzwoniłem po policje bo podobno ktoś widział jak wchodzi do hotelu... hujoza... ale zanim sie doczekałem była 1:30 więc już nie dotarłem na impreze ....a juz wychodziłem.... :bicz2:

Motór! To gdzie Ty bryke stawiasz. Nie mów, ze koło tego pływającego hotelu zacumowanego pod Poniatowskim?

.

Hotel ..jakis tam piękny ładny.....przed Legionowem.....ochrona-2 stare dziadki...

Opublikowano

Masakra jakaś z tym Twoim aftem Motor :confused4:.

Opublikowano

Motor. Bez zbędnego gęgania - mów komu trza wpie*dolić :kwasny:

Zapytaj sąsiada Oniaka z klatki obok.

On w tej sprawie miał najwięcej do powiedzenia, a raczej najmniej, bo on z "drobnymi pijaczkami" nie gada. :polew:

No to zgodnie z zasadą pozyskiwania nowych nicków - uprasza się Prezesa o zmianę oniaczowi nick'a na "Drobny", ew "Drobny znany kiedyś jako ono"

Opublikowano

Nie no ja musze wbic na jakiegos spota do was bo widze ładne wylewy są u was :D i :drunk:

Opublikowano

malik, wyrezaliscie te kratki i grille?

Opublikowano

malik, wyrezaliscie te kratki i grille?

jeszcze nie dostałem przesyłki..jak dostane to rezamy :)
Opublikowano

Jestem ciekaw efektu :)

Opublikowano

Nie to nie ja :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Nie to nie ja :bicz3: :bicz3:

Ale przynajmniej masz info, że można coś wyrezać :D :D

Opublikowano

Witam

ja juz wracam do zycia po 3 dniach :dance: i :drunk::decayed: nie ma to jak imprezy integracyne z firma, bardzo podobne do tych naszych klubowych :thumbup:

Opublikowano

Witam

ja juz wracam do zycia po 3 dniach :dance: i :drunk::decayed: nie ma to jak imprezy integracyne z firma, bardzo podobne do tych naszych klubowych :thumbup:

Stoi jeszcze ten domek co w nim byliście ?? :D

Opublikowano

No mielismy plan spalenia "wiatraka" ( pokoje prezesow) :D

a to jedno z pierwszych chwil wyjazdu

p1090574lz8.th.jpg

Opublikowano

Buhahahha Lukasek w swoim żywiole :polew:

Opublikowano

Tu mam jeszcze jedno takie wychodzi na to ze jestem najwiekszy pijak w alstorku :D

p1100944dr1.th.jpg

zobaczcie chate w ktorej spalismy byla KOX

www.zaborek.com.pl

Opublikowano

Lukas. Patrząc na zdjęcia to Ty nie jesteś drobny , tylko MEGA pijaczek :polew:

Opublikowano

Lukas, masz chociaz jakas fote bez flaszki w reku? :D

Opublikowano

Tu mam jeszcze jedno takie wychodzi na to ze jestem najwiekszy pijak w alstorku :D

Lukasku, od tej strony Ciebie nie znałem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.