Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to widzialem ono :kox:. Juz wydalo sie podejzane, ze ruszyla za mna jakas Audica, ale jak zobaczylem w odbiciu te sliczne lusterka ;) to wiedzialem z kim mam do czynienia :)

Tak se jechal za mna, jechal a jak na siekierkowskim wyp.. do przodu.... zginal gdzies za horyzontem!

Jednak co 3l gnojowki to nie 2 :notworthy:

Pozdro 600 :thumbup:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziki w morde.. wysłali mnie na południe więc Spot mnie ominoł :confused4:

Jak tam dzisiaj działo się coś ciekawego??? :)

Angee jak samopoczucie?

Opublikowano

No spocik jak zawsze gicior :th:

kolega hhacek do nas przylecial........ :)

A samopoczucie...hehee....w przyszlym tygodniu bedzie lepsze....jak sie auto naprawi..... ;)

Opublikowano

No spocik jak zawsze gicior :th:

kolega hhacek do nas przylecial........ :)

A samopoczucie...hehee....w przyszlym tygodniu bedzie lepsze....jak sie auto naprawi..... ;)

no to gitarra :)

Opublikowano

A co tu taki spokoj :mysli: przeciez juz nie ma spota

Opublikowano

hehe faktycznie prawie 20 fur bylo a cisza jak makiem zasiał :mysli:

Opublikowano

Powoli zapadaja w sen zimowy :D

Opublikowano

Lukaszr nie odpowiedziałeś na PW :bicz3:

Ale nic nie dostałem, więc na co miałem odpowiedzieć ?? :)

Opublikowano
faktycznie prawie 20 fur by

ja naliczylem 16 :notworthy:

Margot mial byc :mysli:

Opublikowano

Margot mial byc :mysli

nie zabarłożył na tych tańcach ? :przebiegly:

Opublikowano

Byłem w wawie około 19:30 i juz nie było opcji nawet na chwilę na Wolę wskoczyć, bo bym wrócił na 21-22, a wtedy do parku to bym sie juz nie dostał....

Innym razem :)

Do Mińska wrócilem na 3:05, 29 minut jazdy z centrum wawy do Mińska (w godzinach szczytu jest 70 minut z Grochowa..... ahhhh żeby tak zawsze się jeździło), :audi: zostawiłem pod akademikem Modalińska/Falencka :)

za***ista impreska w Parku, może kiedyś wybierzemy się ekipą :audi: ??

Opublikowano

Mam prośbę do ludzików z W-wy, poszukiwany:

1. dobry warsztat od alarmów i zabezpieczeń

2. dobry i tani mechanik (do TDI)

Z forum mam sugestię na:

Alarmy:

1. Co do alarmów to: zakład w Płochocinie - jakieś 8 km od Warszawy (mam tel. wiec nie problem znaleść)

2. AUTOTRONIK PIASECZNO - fachowcy i tyle (rekomenduje ich seat auto barcelona) - Mają jeszcze filię w Warszawie na Kazimierzowskiej - jakiś adres lub tel ma ktoś?

Mechanicy:

1. Okolice Wołomina w Markach na ul. Kwiatowej 2A,

2. zakład Rogala: Wawa - ul Mineralna 26

3. Warszawa Zachód-Jerozolimskie róg Sienkiewicza na wyskości Piastowa - mają duuże doświadczenie w mechanice!!!

jak można by poserzyć listę to będę wdzięczny.

Opublikowano

Alarmy:

1. Co do alarmów to: zakład w Płochocinie - jakieś 8 km od Warszawy (mam tel. wiec nie problem znaleść)

Trochę więcej niż 8km, tu masz linka mniej więcej gdzie to jest http://mapa.targeo.pl/,0,615957,483110

Ps. Wczoraj tam byłem :)

Opublikowano

Mam prośbę do ludzików z W-wy, poszukiwany:

1. dobry warsztat od alarmów i zabezpieczeń

2. dobry i tani mechanik (do TDI)

Z forum mam sugestię na:

Alarmy:

1. Co do alarmów to: zakład w Płochocinie - jakieś 8 km od Warszawy (mam tel. wiec nie problem znaleść)

2. AUTOTRONIK PIASECZNO - fachowcy i tyle (rekomenduje ich seat auto barcelona) - Mają jeszcze filię w Warszawie na Kazimierzowskiej - jakiś adres lub tel ma ktoś?

Mechanicy:

1. Okolice Wołomina w Markach na ul. Kwiatowej 2A,

2. zakład Rogala: Wawa - ul Mineralna 26

3. Warszawa Zachód-Jerozolimskie róg Sienkiewicza na wyskości Piastowa - mają duuże doświadczenie w mechanice!!!

jak można by poserzyć listę to będę wdzięczny.

mechanicy: Mega-Car ul. Przasnyska 3

Opublikowano

Dobra Żuczki... nadszedł czas wyjazdu na groby .... więc szerokości i spokojnej jazdy. Uwaga na akcję znicz :decayed: policja zapowiedziała zmorzone kontrole więc szkoda by było stracić parę pkt :(

Opublikowano

Dobra Żuczki... nadszedł czas wyjazdu na groby .... więc szerokości i spokojnej jazdy. Uwaga na akcję znicz :decayed: policja zapowiedziała zmorzone kontrole więc szkoda by było stracić parę pkt :(

....i szkoda dupe zostawic na jakimś drzewie :naughty:

Opublikowano

panowie i panie jezdzic spokojnie i rozwaznie..zeby wszyscy cali i zdrowi z wyjazdów wrócili :th:

Opublikowano

adadur.

Bądź bardziej precyzyjny - do czego potrzebujesz - może będzie łatwiej coś podpowiedzieć.

A co do alarmiarza - zagadaj z lukaszr, on kiedyś polecał kogoś sprawdzonego

Lukas.

Dzięki za polarek.

Poziek.ono

Cały czas się zastanawiam jak to się stało, że wrzuciłem polar na tylne siedzenie, a ostał się na imprezie. Ot imprezowicz jeden ;):decayed:

Strasznie ostatnio przycichliście :kox:

Opublikowano

Kurna nikogo nie ma ja wczoraj do 1 w nocy przeprowadzka ale udalo sie takze :th:

Opublikowano

Było mówić - ekipa przecież by pomogła.

To kiedy parapetówa? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.