Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bajk na pewno :>

Niestety ale wtorki mi coś nie po drodze, dziś też odpadam ze spota :wallbash:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bajk, siebie piszesz jako właściciela, a ojca jako współ.

Blachy masz W, a zniżki starszego.

jesteś pewny? :wink4: zadzwonię chyba zaraz do ubezpieczyciela jakiegoś i wybadam :decayed:

Tak. Kolega jest ze "wsi", a jego Żona z "miasta" i tak właśnie jest.

Sprawdź jeszcze w wydziale komunikacji, czy dopiero przy rejestracji nie możesz starszego dopisać jako współwłaściciela - z małżonką napewno jest to możliwe.

Opublikowano

414KM i 525Nm po sofcie u Norbiaka :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

414KM i 525Nm po sofcie u Norbiaka :gwizdanie: :kox:

na gazie?

Opublikowano

414KM i 525Nm po sofcie u Norbiaka :gwizdanie: :kox:

czyli jakos to jedzie? :naughty:

Opublikowano

414KM i 525Nm po sofcie u Norbiaka :gwizdanie: :kox:

:kox: :kox:

Opublikowano

Bajk, siebie piszesz jako właściciela, a ojca jako współ.

Blachy masz W, a zniżki starszego.

jesteś pewny? :wink4: zadzwonię chyba zaraz do ubezpieczyciela jakiegoś i wybadam :decayed:

prawdopodobnie bedzie drozej niz jak ojciec bedzie glownym,,czesto pod uwage oprocz znizek biora wiek glownego uzytkownika auta, u mnie tak bylo i ja jestem jako drugi wlasciciel,znizki i tak leca ci jakby auto bylo twoje ,tylko jak auto w wawie na chamie to pierwsze leci na przemial :kwasny:,wiec sobie rozwaz ubezpiecz sobie na maksymalna kwote gwarantowana przez caly okres ubezpieczenia i miej to w d*pie ze auto nie na W

Opublikowano

Ukasz jesteś pewien, że to chodzi o ten czujnik ?

A nie czasem o ten na dole po prawej stronie przy chłodnicy ?

To nie był czujnik.. Tylko podłącze do Termostatu.. / czy tam regulatora, zwał jak zwał..

_________________________________________________

Dobra.. Mam :hi:

ikiGA.jpg

Nosfer widzę że masz taki sam za***isty termostat co ja :naughty: Tego co to wymyślił to bym :baseball:

Opublikowano

Nie nazywaj tego TERMOSTATEM.. // REGULATOR na to nie zasługuje :kox::decayed:

_________________________________________________

Wymieniłem Regulator :kox:, czujnik temp. wody, zalałem ładnie płynem i dalej to samo.. :wallbash: :wallbash:

Przy okazji padł mi AKU, no i wymieniłem świece, bo coś kiepsko palił.. (* na dobry wieczór w sogo by starczyło)

Auto w 2 minuty sekund łapie temperaturę, a dolne węże od chłodnicy zimne.. :wallbash::disgust:

Opublikowano

Fakt regulator :polew: Właśnie dzisiaj go zakupiłem(jedyne 330zł :gwizdanie:) i ciekawe jak pojdzie wymiana bo mało tego że jest tak popier....ny to jest pod kolektorem :bag:

A może ten co kupiłeś się zacina?? i nie otwiera... Bo mój znowu był cały czas otwarty :decayed:

Opublikowano

A może ten co kupiłeś się zacina?? i nie otwiera... Bo mój znowu był cały czas otwarty :decayed:

Weź :evil:

Opublikowano

Bajk, siebie piszesz jako właściciela, a ojca jako współ.

Blachy masz W, a zniżki starszego.

jesteś pewny? :wink4: zadzwonię chyba zaraz do ubezpieczyciela jakiegoś i wybadam :decayed:

prawdopodobnie bedzie drozej niz jak ojciec bedzie glownym,,czesto pod uwage oprocz znizek biora wiek glownego uzytkownika auta, u mnie tak bylo i ja jestem jako drugi wlasciciel,znizki i tak leca ci jakby auto bylo twoje ,tylko jak auto w wawie na chamie to pierwsze leci na przemial :kwasny:,wiec sobie rozwaz ubezpiecz sobie na maksymalna kwote gwarantowana przez caly okres ubezpieczenia i miej to w pupie ze auto nie na W

Ponadto często ubezpieczyciele liczą zniżki wg. głównego właściciela tj. tego, który na pierwszym miejscu widnieje w dowodzie. :gwizdanie:

Musisz dowiadywać się u konkretnych ubezpieczycieli. :szukaj::wink4:

Opublikowano
78485606.jpg
Opublikowano

Bogi bawił się w stiga ? :decayed:

Opublikowano

414KM i 525Nm po sofcie u Norbiaka :gwizdanie: :kox:

Gdzie?

Opublikowano

Bogi bawił się w stiga ? :decayed:

Nie wiedziałeś że on to STIG?

Opublikowano

nosfer ty jestes jednak mega glab do kwadratu...

Zapakuj to swoje padlo i zawiez na przasnyska do adama grzybka...

Albo daj znac to cie zatargam safranem na haku...

Matole

Opublikowano

A Norbiak w tym BMW tyle ma? Czy coś nowego?

Opublikowano

nosfer ty jestes jednak mega glab do kwadratu...

Zapakuj to swoje padlo i zawiez na przasnyska do adama grzybka...

Albo daj znac to cie zatargam safranem na haku...

Matole

dokladnie... jak mu sie dobrze problem przedstawi, to ogarnie temat

w razie czego to TOM dostarczy Ci tam czesci, bo ma blisko :gwizdanie:

Opublikowano

A Norbiak w tym BMW tyle ma? Czy coś nowego?

kupił B5 w kombii

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.