Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Bo złapałeś dziwną napinkę :thumbdown:

A Ty masz za to wiecznie wyjebane na wszystkich dookoła :cool1:

TY chyba nie powiesz, że na serio wziąłeś ten mój tekst ? :shocked::blink:

Kto jak kto..ale myślałem, że wyczaisz dżołka :kwasny:

Ja pier***e jacy tu wszyscy poważni nagle się zrobili..ch***j ja się już nie odzywam bo tu nikt żartu nie chwyta :bag:

Niee, no ku***a zapomniałem, że to przecież wyrachowane żarty..

Albo się gdzieś zgubiłem, bo od notowania tych dżołków na temat mojego ślubu to jakoś się tak zamotałem..

I jak mam przyjemność po raz ku***a tysięczny przeczytać tekst na ten temat to mnie trzęsie..

Wypad na czat onetu. Spinacie się jak baranie jaja. Jak chcecie to Wam zamknę temat na weekend :gwizdanie:

Weź mnie nie rozśmieszaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Niee, no ku***a zapomniałem, że to przecież wyrachowane żarty..

Albo się gdzieś zgubiłem, bo od notowania tych dżołków na temat mojego ślubu to jakoś się tak zamotałem..

I jak mam przyjemność po raz ku***a tysięczny przeczytać tekst na ten temat to mnie trzęsie..

Ja jebie powiem szczerze, że ani razu nie słyszałem żartu na temat Twojego auta-ślubu :kwasny:

Chciałem być oryginalny i jak zwykle się okazało, że mi nie poszło :facepalm:

Nie gniewaj się już :friends::pociesz::kwiatek:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga obrobisz mi ladnie galeczke ? Tylko moze na wiosne bo wtedy mnie bardziej kreca takie akcje :kox: obciagniesz ladnie skorke zeby byla napieta i bedzie bajecznie :evil:

:decayed:

( mocno pedalski glupi zart nawiazujacy do dzialalnosci radzamana jakby ktos nie wylapal :decayed: )

Dlugo jeszcze bedziecie rzucac gownem ? :)

Kali wdg mnie pasowanie zderzaka rs4 mija sie z celem. Lepiej jakis DTM . Bez sensu taki spych na przodzie a reszta seryjna ( niedlugo bedziesz mogl zobaczyc taki mix u mnie ze przod szeroki a pupa waska :sick3: )

Fly I tak bede szybszy :P Bo ja jak mam sie w to bawic to ma byc 5 z przodu albo nie dotykam :)

Bo nosferek mimo całej tej zielonej władzy to biedna , zbłąkana , wrażliwa duszyczka :pociesz: ( zauwaz ze napisalem to zdanie specjlanie dla Ciebie z polskimi znakami :P ) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga obrobisz mi ladnie galeczke ? Tylko moze na wiosne bo wtedy mnie bardziej kreca takie akcje :kox: obciagniesz ladnie skorke zeby byla napieta i bedzie bajecznie :evil:

Zróbcie koniecznie fotostory :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to sa jednak pierdolnieci. Pierwsze co bym zrobil z taka panna to stuknal ostatni raz na tzw pozegnanie a potem zerwal z nia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga obrobisz mi ladnie galeczke ? Tylko moze na wiosne bo wtedy mnie bardziej kreca takie akcje :kox: obcianiesz ladnie skorke zeby byla napieta i bedzie bajecznie :evil:

:decayed:

( mocno pedalski glupi zart nawiazujacy do dzialalnosci radzamana jakby ktos nie wylapal :decayed: )

Gałka do obrobienia musi być dobrze wysterylizowana żeby nie było bakterii od długotrwałego używanie przez Twoją zapoconą jak homonto dłoń :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly I tak bede szybszy :P Bo ja jak mam sie w to bawic to ma byc 5 z przodu albo nie dotykam :)

chlopie... najpierw zrob to body, 5 z przodu bedzie kosztowalo znacznie wiecej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mi sie podoba radzi :polew:

Fly obawiam sie ze nie masz racji :)

Glowice n/a + wieksze turba , wtryski , sprzeglo i moja praca + strojenie. Nie wyjdzie wiecej niz to j**ane body :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, no ku***a zapomniałem, że to przecież wyrachowane żarty..

Albo się gdzieś zgubiłem, bo od notowania tych dżołków na temat mojego ślubu to jakoś się tak zamotałem..

I jak mam przyjemność po raz ku***a tysięczny przeczytać tekst na ten temat to mnie trzęsie..

Ja jebie powiem szczerze, że ani razu nie słyszałem żartu na temat Twojego auta-ślubu :kwasny:

Chciałem być oryginalny i jak zwykle się okazało, że mi nie poszło :facepalm:

Nie gniewaj się już :friends::pociesz::kwiatek:

:D

A gdzie :buziak: ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie koniecznie fotostory :polew: :polew: :polew:

Nie ma co..Nosb chcę murzyńską skórę żeby podleczyć kompleks..a ja z murzyńskich odcieni to mam tylko skaj techniczny i ceratę obrusową :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Ludzie to sa jednak pierdolnieci. Pierwsze co bym zrobil z taka panna to stuknal ostatni raz na tzw pozegnanie a potem zerwal z nia :D

weee ale pustostan :polew::blink:[br]Dopisany: Styczeń 27, 2011, 12:48:33 _________________________________________________

Glowice n/a + wieksze turba , wtryski , sprzeglo i moja praca + strojenie. Nie wyjdzie wiecej niz to j**ane body :)

Jak dobrze pobiegasz po podwórku i ogarniesz śnieg to graty znajdą się na wyciągnięcie dłoni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb o niej mówisz, że puknąłbyś ostatni raz i nara.... ale moja sąsiadka Ci się spodobała :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam... twoja sasiadka to przeskoczyla z lizania lizaka za szybko pewnie jeszcze kurator :D dobra ja spadam :) tymczasem dziewczynki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , są szersze nadkola tak samo jak w przypadku RS4 B5

nie da się oraz nie rób off topicu :kox:

To jakim cudem montują rs4 b5 do zwykłych b5 i ładnie to wygląda?

Mi się podoba zderzak rs4 b7 do tego progi s4, tył s-line, gleba i ladna fela.

Ale pomyśle jeszcze nad DTM bo tez nieźle wygląda. Wiem, że raczej s-line nie wleci bo strasznie duzo tego jeździ.

Kali wdg mnie pasowanie zderzaka rs4 mija sie z celem

Musze sobie zobaczyć jak to wygląda na żywo najlepiej i wtedy coś wybiore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam babcia uwaza :) Jesli chodzi o wpasowanie trzeba dopasowac boki bo sa szersze wiec ciecie , klejenie , szpachlowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , są szersze nadkola tak samo jak w przypadku RS4 B5

nie da się oraz nie rób off topicu :kox:

To jakim cudem montują rs4 b5 do zwykłych b5 i ładnie to wygląda?

Mi się podoba zderzak rs4 b7 do tego progi s4, tył s-line, gleba i ladna fela.

Ale pomyśle jeszcze nad DTM bo tez nieźle wygląda. Wiem, że raczej s-line nie wleci bo strasznie duzo tego jeździ.

Kali wdg mnie pasowanie zderzaka rs4 mija sie z celem

Musze sobie zobaczyć jak to wygląda na żywo najlepiej i wtedy coś wybiore.

Da się wszystko - kwestia błotników, czy nadkoli.. W ostateczności możesz za jedyne 800 euro kupić sobie hofele i mieć zderzak wyglądający jak RS4 bez dodatkowych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...