Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie, nie wiem czy przyjeżdżać, bo ja specjalnie z Radumia bym leciał..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A zapowiada się w ogóle jakaś frekwencja z racji meczu Polska - Niemcy, czy szanowni klubowicze będą dzisiaj czatować przed telewizorem ? :drunk::tonguemad:

Dzisiaj jest mecz Polska-Niemcy :mysli:

Opublikowano

Skad macie takie newsy o dzisiejszym meczu? :polew:

Opublikowano
Cytat: nosfer Dzisiaj o 11:20

A zapowiada się w ogóle jakaś frekwencja z racji meczu Polska - Niemcy, czy szanowni klubowicze będą dzisiaj czatować przed telewizorem ? drunk tonguemad

Dzisiaj jest mecz Polska-Niemcy mysli

Nie ma dzisiaj - w Niedzielę :polew: Tak sie rozgadalismy w pracy o tym meczu i o zakładach, że coś mi się tydzień o 5 dni przestawił :kox: :doh1: :shocked: Hehe.. Cofam to :chytry::polew:

_________________________________________________

Ale pytanie o etkę, nadal aktualne :gwizdanie:

Opublikowano

Ee, no to frekwencja powinna być jak zawsze. :decayed:

Opublikowano

Ee, no to frekwencja powinna być jak zawsze. :decayed:

Rozgrzewaj palniki ...odpalaj piekarnik i wal na promke :naughty::kox: :th:

Opublikowano

Ee, no to frekwencja powinna być jak zawsze. :decayed:

Tak jak ostatnie 2 tygodnie? :piroman: przyjechałeś i się zawinąłeś na :sexinbed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 12:06 _________________________________________________

No to wiemy kto złapał podwiązkę :kwiatek::polew: :polew:

:ssij::kox:

:takiego::kox:

Opublikowano

Dzisiaj jest mecz Polska-Niemcy

Ja też już się nie mogę doczekać :kox: :kox: :kox: Mam nadzieje ze bedzie masakra :evil:

Opublikowano

Przynajmniej żeby był remis.. :bag:..

_________________________________________________

Na wygraną nie ma co liczyć.. ale, gdyby.. hehe to by była impreza u gebelsów :foch:

Opublikowano

Ja też już się nie mogę doczekać :kox: :kox: :kox: Mam nadzieje ze bedzie masakra :evil:

Będzie będzie ... wpier....l i do domu :tonguemad:

Opublikowano

Ee, no to frekwencja powinna być jak zawsze. :decayed:

Tak jak ostatnie 2 tygodnie? :piroman: przyjechałeś i się zawinąłeś na :sexinbed:[br]

Potega plotki... :decayed:

Opublikowano

jeden nowy jedzie prosze o owacje na stojaco;-]

Opublikowano

wp***dol dostaniemy aż zajęczymy, ale to chyba normalka...

Opublikowano

jeden nowy jedzie prosze o owacje na stojaco;-]

Pogratulować odwagi :evil::JC_fan:

Opublikowano

jeden nowy jedzie prosze o owacje na stojaco;-]

lepiej jaką flache kup a nie na owacje liczysz :polew:

Opublikowano

Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzał .... czym różni się AVF od AHK ?? Który wybrać ?

Opublikowano

Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzał .... czym różni się AVF od AHK ?? Który wybrać ?

Czytaj bo nie będe drugi raz pisał

Audi AHK 326KM 4.2 8cyl 6/1996-10/1997 Audi S6 PB

Audi AVF 131KM 1.9 4cyl 11/2000-12/2004 Audi A4 ON TDI

Opublikowano

Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzał .... czym różni się AVF od AHK ?? Który wybrać ?

Czytaj bo nie będe drugi raz pisał

Audi AHK 326KM 4.2 8cyl 6/1996-10/1997 Audi S6 PB

Audi AVF 131KM 1.9 4cyl 11/2000-12/2004 Audi A4 ON TDI

:polew: ale rozrzut
Opublikowano

no za***isty....

Opublikowano

hahahaaa :polew:

Na spocie znowu kupa bryk :) kox

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.